По-вкусно и по-лесно с Philips Multicooker!

  • 201 889
  • 261
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 134
Няма вълбешебен уред , има вълшебни ръце !
Всеки уред,който може да ни облекчи в домакинството е ОК,
но не е ли много времетраенето при сваряването на мляко -1.30мин.?
Обикновено това количество е готово за около 10 мин.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 936
Много добър уред  Peace Надявам се скоро (тази година) да се сдобия с един такъв  Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 138
Скоро ми се струва, че ще се присъединя към собствениците на този уред. Много ме блазни да го имам и ще го напиша като желание в писмото на дядо Коледа.

# 123
  • Мнения: 0
Сутринта съм поръчала кисело зеле със свински джолан, да видим какво ще ме очаква като се прибера.
Нарязах 1/2 глава кисело зеле и 1 стрък праз лук на робота на много ситничко, Добавих вода, сложих най-отгоре две шепи ориз и го включих на варене за 30 минути. След това, добавих разтворения в 3 с.л. олио червен пипер и разбърках добре. Скрих в средата два свински джолана, настроих на задушаване за 3 часа /предполагам, че никой не е изненадан от изборът ми на функция/ и отложен старт 8 часа.
Така, точно в 17,00 вечерята ще е готова.
Лошото е, че дясната ми ръка, под формата на голяма щерка този месец ще е втора смяна на училище и ще се наложи аз да сервирам... Peace.

# 124
  • Мнения: 368
1905vv, привет!   bouquet

Доколкото разбираме, ще бъдете фен на функцията FRY Simple Smile По-назад в темата има например рецепта за свински шницели, приготвени с Philips Multicooker Simple Smile
Пилето по азиатски например се приготвя само с 2 лъжички зехтин, но, разбира се, това е и въпрос на лична преценка Simple Smile

красива белла, всички в тази тема имате вълшебни ръце, така ни изглежда Simple Smile   bouquet

Lodsi, Liubka1, добре дошли при нас!   chef

Mrs. Multi, нетърпеливи сме да научим резултата и да видим как изглежда - перфектно, сигурни сме Simple Smile

Дами, а вие какво сте намислили за тази вечер?

# 125
  • Мнения: 2 134
Тъй ,като нямам "вълшебен" уред - тази функция извършвам аз -
кебап + пилаф за вечеря. Отне ми около 1.20 мин. със заготовката.
Не искам да съм уред ! Искам да съм жена !

# 126
  • Мнения: 770
Благодаря на специалистите от Philips Bulgaria за отговора!
За тази вечер вчера съм приготвила пълнени чушки. За утре смятам да си крадна идеята за зеле на Mrs.Multi, само че на фурна.

# 127
  • Мнения: 29
Здравейте,

Много полезна тема!
Имам въпрос към представителя на Филипс: и преди бяха питали, но не видях да е отговорено дали съдът, в който се готви, може да бъде заменен ако се повреди по някакъв начин и каква би била цената му?
Също така не успях да разбера от мненията на тези, които са го ползвали дали може да се пече, например пилешки бутчета с картофи и дали бутчетата биха получили такъв загар и коричка, както ако се пекат в обикновена фурна ?

# 128
  • Sofia
  • Мнения: 270
Здравейте, ще следя отзивите за уреда, смятам да е Коледната придобивка на семейството ни. Simple Smile

# 129
  • Мнения: 368
Здравейте, мили дами, макар и в малко късен час Simple Smile

Bennu, добре дошла!   bouquet Коя, според Вас, ще е най-често приготвяната рецепта с Philips Multicooker, ако се сдобиете с него? Simple Smile

elicca, радваме се, наистина много се радваме, че можем да сме ви от полза... Simple Smile Вие сте нашият най-ценен и достоверен коректив!   bouquet
За съда - можете да бъдете сигурна, че при правилното му използване съдът няма да се надраска - направен е наистина от висококачествен материал. Ако се повреди която и да е част от уреда, докато той е в гаранционен срок, ние поемаме отговорността за това Simple Smile

1905vv, и ние сме нетърпеливи да видим резултата от рецептата на Mrs. Multi за зелето   chef

# 130
  • SF
  • Мнения: 21 223
Коя, според Вас, ще е най-често приготвяната рецепта с Philips Multicooker, ако се сдобиете с него? Simple Smile


Въпросът беше зададен към Bennu, но да си кажа и аз - омлет, печена сьомга и пържени картофки.
Очаквам рецепти и за трите.
Също бих искала да ме научите и как се прави дроб, като този, пържен на тиган.
И паста  - спагети, талятеле, макарони, ммммммммм...

# 131
  • Мнения: 0
Добро утро, дами!
  bouquet
Зеленцето се получи чудно наистина, но аз нямах съмнения, защото точно по този начин - "слагам и поръчвам" съм го правила многократно на умната ми фурна. Обаче, разлики има! Първата е, че преди трябваше да го сваря на котлона в тенджера, после да прехвърлям за "умно" печене във фурната, в гювеч. Втората е, че за секунди съдът е измит и почистен, и го няма неприятното почистване на глинения гювеч, който на колкото и ниска температура да се готви, винаги се получава загар и пръски в него.


Ето ми поръчката в 6,00 сутринта:                                                Така ме очакваше в 18,00 часа вечерта:

# 132
  • Мнения: 770
Mrs.Multi, изглежда много апетитно!
Аз пак да попитам - няма опасност ястията да загорят, правилно ли съм разбрала?

# 133
  • Мнения: 0
Тъй ,като нямам "вълшебен" уред - тази функция извършвам аз -
кебап + пилаф за вечеря. Отне ми около 1.20 мин. със заготовката.
Не искам да съм уред ! Искам да съм жена !

Красива Белла, до колкото разбирам от постовете ти, не си особено положително настроена към писанията тук. Напълно те разбирам, защото аз също съм изключително подозрителна към прекалено хвалени и рекламирани неща. Живеем в много материален свят с обърната посока и вече не търсенето определя предлагането, а пазарът ни внушава от какво имаме нужда и какво ни трябва. Хубаво е човек да не се поддава лесно на всевъзможни внушения, а да прави трезва преценка, съобразно личния си светоглед, ценности и нужди.

В случая, с удоволствие бих отделила и 2, и 3 часа, за да приготвя качествена храна на семейството си, защото, както бях написала в "мотивационното писмо" за конкурса, още преди хиляди години бащата на медицината е казал: "И нека храната бъде вашето лекарство".  А е и библейска истина, че "човек е това, което яде". В този ред на мисли, през различните периоди от живота си, съм подхождала по различен начин, за да осигуря прясно приготвена храна от качествени продукти. Имало е моменти, когато половин ден съм прекарвала в кухнята - буквално. Имам три деца с голяма разлика, вкусове и претенции, и само някой в моето положение може да се досети за какви еквилибристики става въпрос. Та, с две думи - всичко, което ми помага да реализирам целта си - семейството ми да се храни здравословно и вкусно, е добре дошло в кухнята ми.

Не се съмнявай, че написаното от мен, а предполагам и от другите момичета е искрено. Аз първа бих казала в прав текст, ако въпросният уред е поредният крайъгълен камък в кухнята, който не върши работа. Споделих вече, че имам достатъчно качествена печка и не са ми чужди отложените стартове и готвенето докато ме няма. Но наистина с този уред Филипс са ударили в десятката. Е, не бих правила омлет на него - признавам си. Имам си отработена технология за пухкави омлети на тиган, ставащи за секунди и заради единият експеримент, не бих го направила. Но определено за десетки други рецепти е невероятен и незаменим, когато не си в състояние да отделиш няколко часа дневно за готвене.

Използвайки някакъв уред не ставаш и ти уред!
Не смятам, че съм пералня, въпреки че няма Божи ден без пусната пералня в къщи. Няма да съм по-женствена, ако пера на ръка, нали?!? Нито съм ютия, въпреки че гладя завидни количества... Но смея да твърдя, че съм жена, при това - мултифункционална.

Може би специалистите на Филипс трябва да обмислят сериозно идеята ми - уредът, който ще подарят на някой от участниците в темата да е именно за Красива Белла, защото няма да има по-добра реклама от положителните отзиви на единствения скептичен участник в темата!  bouquet

П.П. 1905vv, любимата ми функция Задушаване готви на 95*С и няма нито кипене, нито шанс за загаряне и дори капакът е съвършено чист. Още повече, че съдът е с незалепващо покритие.

П.П.П. Дами от Филипс, пуснете моля ви в темата таблицата от последните страници на книгата с рецепти, където систематизирано са описани функциите, времето и температурата, за да добият реална представа другите момичета за какво многообразие от комбинации става въпрос.

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 08:55 от Mrs.Multi

# 134
  • Мнения: 310
Изпратих лично съобщение на автора на темата, но нека да питам и тук. Може някой да даде по- бързо отговор.Когато включа на програма "Пилаф" и натисна старт на дисплея се появява светеща пунктирана линия. Не отчита изобщо време, без значение колко време е включена машината. С останалите програми няма такъв проблем. На какво може да се дължи? Уреда е съвсем нов. Готвила съм с него само четири пъти.

Общи условия

Активация на акаунт