Намаления 2013/2014 зима

  • 91 382
  • 745
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 685
Това да е в добър търговски вид си е задължение на магазина, според мен. Даже мисля, че трябва да дават върнатите дрехи на химическо преди да ги пуснат за продажба.

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 1 798
Някой да е видял колко е намалението в Gianni? В сайта им стои старото, а са ми неудобни и двата Мола само за проверка.

# 707
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Това да е в добър търговски вид си е задължение на магазина, според мен. Даже мисля, че трябва да дават върнатите дрехи на химическо преди да ги пуснат за продажба.

 Peace

# 708
  • Мнения: 19 040
и аз не съм фен на връщаните дрехи, все пак не купувам second hand  Crossing Arms

'едно време' си спомням как редовно ми вадеха от складовете неразпечатана стока в средноскъпите магазини. Няма такъв кеф просто - да си занесеш вкъщи дреха, която никой не е пипал

# 709
  • Мнения: 3 181
Някой да е видял колко е намалението в Gianni? В сайта им стои старото, а са ми неудобни и двата Мола само за проверка.
и аз със същото питане
Миналата година края на януари имаха по-голямо намаление.

# 710
  • София
  • Мнения: 2 403
Запис да следя.

В H&M има добър избор на сутиени по 10 лв. Чакам по-големи намаления  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 29 845
Такааааа.....В Уайкикито уж пише намаление 70%, ноооо......има едно малко ДО. Реално има не повече от 25%, като аз не знам как става, но следя разни дрехи, които и без намалението бяха на тези цени.....Говоря за едни детски долнища - пак са на 11, 15, 20 лв......

# 712
  • Мнения: 30
Някой да е видял колко е намалението в Gianni? В сайта им стои старото, а са ми неудобни и двата Мола само за проверка.

50 % мисля беше.

# 713
  • София
  • Мнения: 553
запис при вас Hug

# 714
  • Мнения: 1 131
Това да е в добър търговски вид си е задължение на магазина, според мен. Даже мисля, че трябва да дават върнатите дрехи на химическо преди да ги пуснат за продажба.

 Peace
Да, така си е. Ама как така приемат носени дрехи, нали трябва да е махнат етикета и то си личи?! Кой ще носи нещо с етикет 2 седмици и след това ще го връща? newsm78

# 715
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
на Витошка в Дика снощи поразгледах-50%, но имаше много хора и всеки се буташе Rolling Eyes
Благодаря

# 716
  • Мнения: 63
Здравейте,
Някой знае ли къде има Temporary store за Terranova и Calliope - този на Граф Игнатиев го закриха, а сега предстои закриване и на този на бул. Витоша...  Sad

# 717
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Здравейте,
Някой знае ли къде има Temporary store за Terranova и Calliope - този на Граф Игнатиев го закриха, а сега предстои закриване и на този на бул. Витоша...  Sad
Наистина ли?!   Shocked Детето много обичаше да си пазарува от там...Все забърсваше по някой парцал на смешна цена...

Колкото до разопакованите стоки в склада - ми, в някои от големите вериги "среден" клас това е задължително! Махат се всички найлончета и хартии и всичко се реди по номера и размери. Всичко трябва да е под конец, а с найлоните се пързаля и размества...Може да си имат и друга причина, но аз само за тази се сещам! Laughing

# 718
  • Мнения: 2
Еееее и аз си харесвах Терановата на Бул. Витошка, винаги когато минавам забърсвам по нещо и то за без пари  Embarassed

# 719
  • Мнения: 334
Зара са направили нова преоценка - повечето неща са мръднали само с 10 лева надолу, но и това е нещо.

Общи условия

Активация на акаунт