Къде в Пловдив? - 47 тема

  • 63 581
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19
  lilini, в новото Лекси на втория етаж. newsm10

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, къде мога да намеря официални роклички в Пловдив? След около месец ще кръщавам една малка госпожица, гледах в нета, но сякаш предпочитам да видя на живо, преди да взема.

Мечо Пух до Халите,Юнона кидс.В Уайкикито и H and M,но досега не са ми грабвали окото.Разгледай

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 1 435
meri 68 ново Лекси ли има ? Къде се намира ?

# 693
  • Мнения: 131
Здравейте, къде мога да намеря официални роклички в Пловдив? След около месец ще кръщавам една малка госпожица, гледах в нета, но сякаш предпочитам да видя на живо, преди да взема.

"Жирандола", магазин "Амиго" в МОЛ Пловдив.

# 694
  • Мнения: 5 598
Къде има антикварна книжарница/щанд . Търся Шахмат за май-малките . В безистена срещу халите ги няма вече.

Благодаря предварително Simple Smile

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Къде има антикварна книжарница/щанд . Търся Шахмат за май-малките . В безистена срещу халите ги няма вече.

Благодаря предварително Simple Smile

Ако не намериш в Пловдив - ето ти от София  Wink

http://www.knijnomagazinche.com/knigi/displayimage.php?album=sea … top_display_media

# 696
  • Мнения: 5 598
Намерих даже онлайн в Пловдив,но ми се щеше да я видя на живо ( да не е някоя умирисана на мишки,все пак е за децата).
Около Пощата съм виждата книжки,но не много ....

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Моля ,препоръчайте хотели близо до новата спортна зала на Пловдивския Университет.  Трябва да резервирам  стаи състезание по фехтовка което ще се проведе там.

# 698
  • Мнения: 8 242
Моля ,препоръчайте хотели близо до новата спортна зала на Пловдивския Университет.  Трябва да резервирам  стаи състезание по фехтовка което ще се проведе там.
Колко човека и какъв ти е бюджета Simple Smile
В Санкт Петербург се свържи с Маркетинга, ще ти направят отстъпка за повече хора, а е и най-близо Simple Smile

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
благодаря dushi-pushi 17двойни стаи ми трябват, ще им звънна.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Момичета има ли и къде магазин на Комсед в Пловдив?
И има ли намалението 40% (от 5 до 10 януари уж има) , някой ако знае ще съм му благодарна.   bouquet

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Момичета има ли и къде магазин на Комсед в Пловдив?
И има ли намалението 40% (от 5 до 10 януари уж има) , някой ако знае ще съм му благодарна.   bouquet
Магазин Комсед има в сградата на Билла на бул. 6-ти септември. В неделя ходихме там, има намаление от 40%, но беше малко пообрано. Играчката, която ние търсихме я нямаше, била свършила.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
"Малко пообрано" е меко казано  Laughing Ние ходихме още преди намалението и си беше опоскано.

# 703
  • Мнения: 524
момичета здравейте дано 2014 е много щастлива за всички ви.
амам един въпрос къде в пловдив има жена за леене на куршум или  баяне. мерси Hug

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
момичета здравейте дано 2014 е много щастлива за всички ви.
амам един въпрос къде в пловдив има жена за леене на куршум или  баяне. мерси Hug

Ванче, има такава жена в Кичука. Обсъждаше се преди време.
Баба Себиха (ако не греша). Близо до Камела.

Дано някой се включи с подробности.

Общи условия

Активация на акаунт