В кой месец ви бяха най - силни коликите?

  • 5 157
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
 Rolling EyesВече сме в 4 месец...май по лошо става Rolling Eyesа аз си мислех че като стане на 3 месеца ще отшумяват  #Cussing out

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
ПРИ НЯКОИ БЕБЕТА СЪМ ЧУВАЛА, ЧЕ МОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖАТ ОЩЕ МАЛКО.

# 2
  • Мнения: 2 407
Към 2ри бяха силни.

# 3
  • Мнения: 1 327
във втори месец!

# 4
  • Мнения: 1 259
При на с  в първия.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Засега във втория месец бяха най,но ги имаме още и не се знае.

# 6
  • Мнения: 1 038
Аз почти не усетих детето ми да има колики,но на три месеца имаше две кошмарни седмици,които я скъсаха милата. Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 621
Втория месец Sick

# 8
  • Мнения: 983
във втория месец Weary

# 9
  • Мнения: 2 959
При нас най- странното беше че започнаха след вторият и бяха доста силни до 5мес., след това постепенно отшумяват.

# 10
  • Мнения: 1 382
На нас в първият

# 11
  • Мнения: 396
Ами и при двамата коликите бяха доста силни, но краткотрайни- на Баткото от 10-ти до 40-ти ден; на бебето от 5-ти до 40-ти ден.

# 12
  • Мнения: 5 790
Пърия месец, но за щастие продължи само една седмица.

# 13
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Втория месец,но бързо отшумяха.

# 14
  • Мнения: 6 155
През първия  Thinking

# 15
  • Мнения: 2 674
въобще не съм разбрала - първи , втори newsm78 единични дни

# 16
  • Мнения: 1 639
Нямаше силно изразени колики , много много . Но към края на първия ....за малко време ....

# 17
  • Мнения: 239
Е тогава не мога да си го обясня newsm78.Нашите колики са много силни, през целия ден и си мислех че като навърши 3 мес поне малко ще намалеят.А те се увеличиха и станаха по - болезнени.Само на АМ е, дори и сок не давам.
Имам чувството че ако не минат скоро ще откача от нерви и тотално недоспиване #Cussing out

# 18
  • Мнения: 445
И при нас в първия, към втория взеха да отшумяват. При всяко бебче е различно, дано скоро свършат и при вас.

# 19
  • Мнения: 124
Tery, синът ми имаше до към 5 месец колики  ooooh!. Най-силни бяха към 3-ти и 4-ти месец. И аз си мислех, че до 3-ти месец ще отшумят, ама не. И сега на моменти ми се струва, че има.

# 20
  • Мнения: 8 505
В края на първия и целия втори месец.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
При нас коликите бяха до средата на 2рия месец, но знам, че при някои бебенца може да продължат до 6ти месец, а имам позната, която даваще Саб Симплекс до 9ти месец Rolling Eyes Rolling Eyes

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
До края на 5-ия месец бяха силни.Минаха изведнъж.

# 23
  • Мнения: 243
Най силни бяха в края на втория месец. Дано бързо минат и при вас Praynig

# 24
  • Мнения: 1 427
При нас бяха за двайсетина дни през първия месец.

# 25
  • Мнения: 1 810
Rolling EyesВече сме в 4 месец...май по лошо става Rolling Eyesа аз си мислех че като стане на 3 месеца ще отшумяват  #Cussing out

И при нас като при вас. Първите 3 месеца най много да е плакал 7-8 пъти, даже в средата на 3-тия мислих че вече няма да има кризи, защото 20 дена беше супер спокоен. Но към края на 3-тия и в четвъртия месец стана страшно, почти всяка нощ и то към 2ч. нощес.
Ако даваш сокове спри ги. Това изостря коликите. Към края на 4-тия всичко отшумя.
Дано отминат бързо и при вас.

# 26
  • Мнения: 1 934
Ние изобщо нямахме но съм чувала че накрая са най- силни.

# 27
  • Мнения: 239
Ох, дано след като са толкова зверски сега да им идва края Praynig Praynig PraynigВече 4 дни плаче денонощно....
А след пика им при вас веднага ли минаха?

# 28
Най-лошо беше през втория... Когато спряха, започнах да давам сокчета и се подновиха. Горкото мъниче се мъчеше, въпреки че сокчетата му харесваха на вкус, и затова просто ги спрях Peace Още не съм се върнала към тях - има време, не искам пак да предизвикат колики...

# 29
  • Мнения: 48
при нас коликите бяха втория месец и малко от третия , но имам приятелки които са изживявали кошмара на коликите до 5 месец, но мисля че това е максимума след края на петия ще ви олекне Praynig

# 30
  • Мнения: 239
Как 5 месеца  smile3511
Милото така да се мъчи по цял ден още 3 месеца...не мога да си го представя Cry

# 31
  • Мнения: 48
спокойно ,може сега щом са много силни и продължителни да спрат скоро , пожелавам ви го от сърце защото знам какво чудо са, моето бебче го хващаха веднъж на ден след 7 часа за половин час, но ми стигаха за цял ден , ако искаш пробвай да го слагаш на коленете си по коремче, нашата така спираше да плаче, явно по този начин и се затопляше коремчето и имаше малко затишие

# 32
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Във втория месец на Тони и бяха най-силни коликите. А в началото на 3 мес. отшумяха.

# 33
  • Мнения: 3 089
в първия - започнаха в 12-я ден и продължиха 3 седмици. ама не се оплаквам - виждам, че при повечето бебета траят 2-3 месеца. на този фон моето си е огро-о-мно намаления

# 34
  • Мнения: 1 107
Във втория - почти целия  Sad

# 35
  • Мнения: 136
Втория беше бая зле...

# 36
  • Мнения: 1 370
втори и трети месец. Беше ад #Crazy

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 822
не ги усетих кога дойдаха и кога си заминаха и дали въобще имахме или от друго си поплакваше малко

# 38
  • Мнения: 2 952
Пърия месец, но за щастие продължи само една седмица.


И ние така , но е рядко да е така , късмет си е,ох...Пожелавам така на всеки....

# 39
  • Мнения: 50
Nashite biaha nai silni vtoria mesets.Sega sme na tri i polovina i veche niamame koliki.

# 40
  • Мнения: 208
При нас най-силно бяха изразени коликите в първите два месеца. След това постепено отшумяха.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 683
Започнаха н а20дни и продължиха д о2 и половина месеца- най-силни ми се струва че бяха някъде по-средата на периода- но той по начало имаше силни  Cryколики само вечер от 21,00 до 23,00- ама беще страшно- рев до посиняване...

# 42
Трети месец, преди да свършат.Като че ли след пика започват да изчезват полека - полека.

# 43
  • Мнения: 104
При нас най-силни бяха 2-ия и 3-ия месец-предимно вечер от 22.00-24.00 Sad. До края на 4-ия отшумяха.

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не искам да те плаша, но на Василена продължиха до края на седмия месец. Някъде към средата на петия като че ли беше пика - тогава няколко дни плачеше от 11ч. сутрин до към 1ч през нощта. Оставаше без глас милата, само сълзички пускаше. Една мама ме научи да слагам топли кърпи на коремчето и да я гушкам към мен. Докато изстине кърпата има ефект.
Дано минат скоро, знам колко ви е зле.

# 45
  • Мнения: 4
Mислите ли, че може да се появят пак коликите като се започнат кашите. Моят бебо е на 6м. и 11дена и всяка нощ се буди плаче, пръцка мисля си да не е от кашите?

# 46
  • Мнения: 48
здравей bibolina, и ние сме същите, но се съмнявам, че е от кашите защото на седмицата само една нощ прави този номер , вече се принудих да записвам какво яде, че да установя дали не е от някоя храна ooooh! незнам вече и аз от какво е , но от близо месец не го беше правила този номер и снощи хоп - пак старата песен - изпръцка се и заспи , след един час пак - по едно време намерих едно спасение - от списание намерих рецепта за чай за деца след 3 месец с мента, която успокоява газовете, помагаше уж, но сега......... newsm78 , дано някой ни даде по-полезен съвет  Praynig

# 47
  • Мнения: 507
При каката продължиха 3-4м. Най-силни бяха към края докато един ден не я оставих да спи по корем- спа 4 часа. И така като почнеше да плаче просто я слагах по корем.

А при малкия от 1-та до 4-та седмица и почти не ги усетих.

# 48
  • Мнения: 10 758
Не мога точно да определя в кой месец са били най- силни.Но при дъщеря ми продължиха до 6-тия месец, а при сина - до 5-тия.

# 49
  • Мнения: 7 430
Във вторият - а те самите продължиха до към 4-я месец Confused

# 50
  • Мнения: 3 760
В първия. От тогава я кърмя на поискване и те станаха съъъъвсееееем слабички. Но спазвам и много ограничаващ хранителен режим.

# 51
  • Мнения: 17
При бебе Марти коликите започнаха още първите дни в болницата и доста се тормози милия, давам му чай от копърено семе,мисля че малко го облекчава, но не съм сигурна Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 1 393
От 1 до 4 бяха и отшумяха при сина ми, а при дъщерята продължиха до 6-ия месец

Общи условия

Активация на акаунт