За пюретата "ГАНЧЕВ"

  • 1 517
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 237

 О,да харесва ги много ! Всичките ги яде.Доволни сме от тях.Аз купувам и на Сънвал и Гербер понякога,ма май са и блудкави.Обича много и Хип.Но предимно наблягаме на Ганчев. Peace

# 31
  • Мнения: 7 640
Била взеха, че пуснаха едни чешки плодови Хело, които струват 94 ст. Сега въобще не мога да я накарам да помирише Ганчев, не смятам и да я карам да яде. Разликата между тях и чешките е огромна.... опитай ти пюретата и ще се увериш.
взех такива, но на тях пише- плодов десерт, едро смлян.
Имах яко захар и кайсията примерно е смес с ябълка. А банан и ягода, стават за по-големите.
Ще ги ползвам за киселите Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 3 537
Това са най-гадните пюрета дето съм купувала до сега SickСТрашто желирани и гъсти,за вкус да не говарим.Изобщо не искаше да ги помирише детето камо ли да ги яде.От тях ядеше единствено пюрето от шипки,нищо друго.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Плодовите ги ядем без проблем,но зеленчуковите са Sick.Точно една лъжичка успях да му навра в устата

# 34
  • Мнения: 247
Хапва ги - и плодовите, и зеленчуковите Grinning Към зеленчуковите прибавям към 30 мл АМ Wink

# 35
  • Мнения: 147
Аз сега захранвам малкия с пюре на Ганчев. Засега се държи добре. Харесват му. Някой който е ползвал други марки може ли да сподери мнението си за тях.

# 36
  • Мнения: 1 934
Моя малчо ги яде плодовите и зеленчуковите също но предпочитам Хип нямат захар и сл. мазнина.

# 37
  • Мнения: 292
Тези пюрета само като ги подуши малкия и може да не яде няколко дни. Да си кажа честно ,ако трябва да ги ям и аз -ще се вталя прекрасно.

Общи условия

Активация на акаунт