Поръчка от Виктория Сикрет?

  • 17 355
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 500
Тъй като съм абсИлютен трап в това отношение, никога не съм поръчвала по Нета извън България и не знам как става изобщо!
Може ли някой просветен да ме светне, доставки, къде се получава, какво се плаща, дали се включва някакъв транспорт в цената изобщо всичко, за което може да се сетите!
Предварително благодаря  Heart Eyes

# 1
ох и аз щях да пускам такава тема, защото съм хвърлила око на не един продукт.
ще следя с интерес.

# 2
  • Мнения: 5 577
И аз искам, отговор и аз ...  Blush

# 3
  • Мнения: 5 577
Афродита, ти какво си избра, ако не е тайна ...  Flutter

# 4
  • Мнения: 1 616
Афродита, преди време пусках тема за пазаруване по интернет от американския eBay. Доколкото разбрах, купувачът поема разходите по доставката, при по-голяма стойност на поръчката се начислява и мито на нашата граница. Освен това ако пратката се загуби някъде по трасето, никой не носи отговорност и не ти се връщат парите (освен ако има застраховка). Някои момичета споделиха, че сериозно са се опарили. Sad Не знам обаче как точно стоят нещата с поръчки от "Виктория Сикретс" - дано някой пазарувал оттам се включи и обясни по-подробно. Аз също си харесах доста неща от сайта им, но засега съм на мнение, че е твърде рисковано най-вече заради неисгурното "пътуване" на поръчката. Ще се радвам, ако ме опровергаете! Афродита, непременно се похвали като поръчаш! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 18 542
Не знам дали Виктория сикретс правят доставки до БГ. Поръчвала съм само безплатни каталози  Mr. Green
Доставката естествено се заплаща отделно. До колкото дъм запозната самата доставка ще ти излезе на цената на поръчката, ако не и по-скъпо.
Другото условие е да имаш кредитна карта виза примерно

# 6
  • Мнения: 5 500
Ох, много работи:

И още има, ама голямо копване ще падне  Mr. Green
Нимфетка, при каква стойност, по-голяма от 100-200 $ или? А застраховка кой прави и по какъв начин? Аз имам намерение да си поръчам едно нещо, за да видя и дали е същото като в сайта!
Чета, какъв е този безплатен каталог? Кредитната ми е на Райкарт, но имам дебитна Виза и Маестро. Мисля, че с последните две може да се поръчва по Нета. Дори да не може ще намеря друг вариант  Grinning

# 7
  • Мнения: 5 622
Поръчката става само с кредитна карта по интернет.Или с чек чрез списанието.

Доставката.Цената на доставката нараства, с нарастване парите на самата поръчка.Преди имаше и такси(данъци) върху тези цени, отделно, което се начислява като тръгнеш да се чекваш, в процеса на поръчката. Сега не знам дали при поръчка по нета има такси все още...

Доставка до Бг е несигурна и  ако има ще е доста скъпа.

# 8
  • Мнения: 4 629
Афродита, аз не бих  си поръчала от България. Наистина доставката ще ти излезе скъпо, а и дали ще ти пристигнат нещата  Rolling Eyes Аз всъщност незнам дали изобщо доставят до България  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 5 500
Ми аз за това питам дали някой от форумките си е поръчвал, защото имам бегъл спомен, че имаше тук нещо такова newsm78 Пък и щом се застрахова какъв е проблема?

# 10
  • Мнения: 4 629
Афродита, аз сега погледнах в сайта на Викторя Сикрет и не видях да има международни доставки. Вярно е, че наскоро тук коментирахме нещата им, но не помня как се казваше темата ooooh!

# 11
  • Мнения: 5 500
Ок, а тогава дали имат магазини в Европа?

# 12
# 13
  • Мнения: 5 500
Благодаря ти, поизясни ми се ситуацията  Laughing имам познат митничар и дебитна Виза и Маестро  Peace, значи остава да се регна в сайта им и да поръчам Mr. Green
Пък ако някой се сети за нещо по-специфично да каже! Да не сгафя, де Sick

# 14
  • Мнения: 18 542
Ок, а тогава дали имат магазини в Европа?
Магазини в Европа няма до колкото ми е известно.
За каталога, поръчваш си го от страницата им и в рамките на 14 работни дни някъде си го получаваш в пощенската кутия (истинската)  Wink
Аз вече съм събрала около 20-тина  Whistling и си ги разглеждам чат пат. Тъпото е, че понякога някой по пътя решава да си го прибере и се е случвало да не си го получа.

Ето линк

http://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/request/index.cfm

# 15
  • Мнения: 2 257
  Ето извадено от сайта на Викториа'с тук

  International Standard Delivery
 
 Order usually arrives within 14-21 business days (for in-stock items only) after the shipping date.
 
MERCHANDISE SUBTOTAL      VIA SURFACE
$    0.00  - 75.00                   $   19.95
    75.01  -  125.00                       25.95
  125.01  -   175.00                      30.95
  175.01  -   250.00                      38.95
  250.01  -   350.00                      48.95
  350.01  -   500.00                      55.95
  500.01  -   650.00                      65.95
  650.01  -   800.00                      80.95
  800.01  - 1000.00                      90.95
 Over $1000.00                           101.95
 
International Express Delivery
 
 Add $20 to Standard Delivery Charges
 Delivery within 3-10 business days for in-stock items only
 
Customs and Import Duties
 
 Your order may be subject to VAT, import duties and/or taxes, which are levied once your package reaches your country.
 Victoria's Secret ships your package DDU, "duties and taxes unpaid", and does not collect the VAT, duties and/or taxes and cannot predict what your particular charges may be. If you do incur these additional charges, they must be rendered in order for your package to clear customs. 
 For more information regarding your country's custom policies, please contact your local customs office.
 

Трябва да влезете на сайта, да си поръчате и да изпозлвате кредитна карта. Чекове не съм пращала, защото става по бавно, а и от БГ с чекове няма как да стане. Шипват ги бързо и идват до седмица нещата, но това тук. Трябва да гледате да са ин сток, защото ако не са, ще ги получите по-късно. Не вярвам да се загубят, защото ползват UPS.

# 16
  • Мнения: 5 500
G&J, благодаря ти, ама отчасти ми куца английския и сега да не будя мъжа ми да ми чете, да те питам: до 75$-доставката е 19.95$ и пр.?! Тя се плаща при получаване на митницата или на куриерската агенция? Какво е ин сток? И къде слагат UPS в самата пратка ли? Направо ме срази, ако е така  Crazy Правилно ли съм разбрала? А има ли още нещо важно, което не съм видяла?

# 17
  • Мнения: 1 045
Афродитке мила .... Първите две неща добре .. ама от там нататък  Embarassed Stop за кога ще ги поръчваш ? За догодина  Grinning Wink

# 18
  • Мнения: 4 155
При стоки до 45 евро не се плащат мита и ДДС. Това е когато се поръчва директно от компания. Ако някой познат ви прати нещо не се плаща мито и ДДС за стоки до 100 евро.
Много, много рядко някой би приел дебитна карта Маестро за пазаруване по Интернет. Виза имат няколко разновидности. Някой сайтове не приемат плащане с Visa Electron - по-евтиния вариант на Виза, който се предлага в България. Ако поръчката е до 2 кг и е до 45 евро може да се получи директно в местната поща. Иначе се ходи до Митницата.
На мен нещата по пощата ми пристигат. Най-добре е да се застраховат, за да се въстановят парите ако нещо се случи при транспорта.
Поръчвала съм само от еbay.

# 19
  • Мнения: 2 257
G&J, благодаря ти, ама отчасти ми куца английския и сега да не будя мъжа ми да ми чете, да те питам: до 75$-доставката е 19.95$ и пр.?! Тя се плаща при получаване на митницата или на куриерската агенция? Какво е ин сток? И къде слагат UPS в самата пратка ли? Направо ме срази, ако е така  Crazy Правилно ли съм разбрала? А има ли още нещо важно, което не съм видяла?

Да, ако нещата, които си поръчала са на стойност до 75 долара, плащаш  19.95 за доставката. Плаща се онлайн, с кредитната карта, заедно с покупките, а не след това на митницата или куриерската агенция. Ин сток означава, че ги имат в наличност нещата в момента. Понякога ако не са ин сток, може да чакаш по седмици и месец, докато ги заредят в склада, образно казано. "И къде слагат UPS в самата пратка ли?" - този съпрос не го разбрах?

# 20
  • Мнения: 5 500
Афродитке мила .... Първите две неща добре .. ама от там нататък  Embarassed Stop за кога ще ги поръчваш ? За догодина  Grinning Wink
Mr. Green Бе ко им има на другите, виж на тъкмо място за корема свободно колкот си искаш  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 500
G&J, нали пишеш, че използват система за защита ЮПиЕс? Е, нали това юпиесче трабва да е поставено някъде? Бе и на мен не ми стана ясно  newsm78

# 22
  • Мнения: 5 500
...Поръчвала съм само от еbay.
Е, сега ако ми кажеш и това какво е Embarassed
И как става застраховането?

# 23
  • Мнения: 2 257
G&J, нали пишеш, че използват система за защита ЮПиЕс? Е, нали това юпиесче трабва да е поставено някъде? Бе и на мен не ми стана ясно  newsm78

UPS не е система за защита, а куриерска фирма. www.ups.com чрез тях се доставят неща по-бързо, отколкото с обикновени пощи. Имат клон в БГ.

# 24
  • Мнения: 5 500
G&J, нали пишеш, че използват система за защита ЮПиЕс? Е, нали това юпиесче трабва да е поставено някъде? Бе и на мен не ми стана ясно  newsm78

UPS не е система за защита, а куриерска фирма. www.ups.com чрез тях се доставят неща по-бързо, отколкото с обикновени пощи. Имат клон в БГ.
Ох, простете, ама човек се учи докато е жив  Mr. Green
Някой по-нагоре беше казал, че ВС използват ФредЕкс и за това първото, което ми дойде на ум беше за таз система за защита ooooh!

# 25
  • Мнения: 4 155
Е, сега ако ми кажеш и това какво е Embarassed
И как става застраховането?


http://www.ebay.com/
имат и за Великобритания. http://www.ebay.co.uk
Различни хора и фирми продават най-различни неща. Някой доставят и до България. Някои приемат плащане с чек, moneybookers, western union.
Застраховането е обикновенно като опция когато се оформя плащането. Не е скъпо и е по-добре с него. Застраховаш пратката и ако стане нещо ти възстановяват парите.

# 26
  • Мнения: 5 500
Благодаря ти  Heart Eyes всъщност на всички благодаря!

# 27
  • Мнения: 2 257
Някой по-нагоре беше казал, че ВС използват ФредЕкс и за това първото, което ми дойде на ум беше за таз система за защита ooooh![/b][/color]
Може и ФедЕкс да използват, не помня, но и FedEx и UPS работят на абослютно еднакъв принцип. Успех!

# 28
  • Мнения: 2 529
Лятото поръчах с кредитната карта на мъжа ми и ни чарджнаха и за поръчка и за доставка с обикновена пратка, което беше нашата голяма грешка, защото пратката се изгуби по трасето и край. Сумата беше тази до 75 $ и т.н....В крайна сметка аз реших повече да не поръчвам така  Twisted Evil Съветът ми е само с UPS или Fedex, което пък излиза скъпо и се губи смисъла  Rolling Eyes   

# 29
  • Мнения: 5 500
Лятото поръчах с кредитната карта на мъжа ми и ни чарджнаха и за поръчка и за доставка с обикновена пратка, което беше нашата голяма грешка, защото пратката се изгуби по трасето и край.
Моля за невежите Tiredкакво значи чарджнаха? А беше ли застрахована пратката?

# 30
  • In transit
  • Мнения: 11 814
Имаше една тема където бях обяснила за пазаруването от Виктория сикрет , ама неможах дая намеря  newsm78 С две думи да кажа, че нашата поръчка (моята + на приятелката ми) беше с дебитна Виза, но издадена в Щатите, предполагам, че има знаение за тия от ВС. Пратката дойде сравнително бързо 2-3 седмици, обадиха се от митницата в София да питат, дали си я искаме?!?! След още една седмица стигна до Варненската митница. Митото беше доста дебело. И последно стоката изглеждаше доста по лъскава и хубава на сайта отколкото в действителност. С една дума разочарована съм.

# 31
  • Мнения: 1 616
Нимфетка, при каква стойност, по-голяма от 100-200 $ или? А застраховка кой прави и по какъв начин?

Вече са ти отговорили на въпросите. Включвам се, понеже видях по-надолу да питаш за eBay. Аз си харесах доста неща от американския, дори писах на някои от продавачите и ми отговориха, че крайната цена се формира от цената на продукта + доставката (от Щатите до България варираше при различните продавачи от 20 до 25 $). Застраховката (ако има такава - повечето предлагаха застраховка само за територията на USA) и митото също са за сметка на купувача. Пуснах специална тема, за да разбера подробности - ако те интересува, погледни тук:
Някой пазарувал ли е от eBay.com?

А, да кажа, че много харесах нещата, които си си набелязала - страхотен избор! Непременно да се похвалиш, ако се решиш да поръчаш и ги получиш! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 5 622
Афродитке мила .... Първите две неща добре .. ама от там нататък  Embarassed Stop за кога ще ги поръчваш ? За догодина  Grinning Wink
Mr. Green Бе ко им има на другите, виж на тъкмо място за корема свободно колкот си искаш  Mr. Green


Имам ги тези Бейбидол "нощнички". Ама с тях не може да се спи, щот ти се запрятат едни такива...по-добре гол. Бях много смешна като бременна с тях.Жалко, че нямам снимка, да ви покажа. И как "рокличката" се разстила от двете страни на корема ти..... hahaha

# 33
  • Мнения: 7 837
-Моля за невежите Tiredкакво значи чарджнаха?

Задължаване на картата, т.е. теглят ти дължимата сума от картата, чиито данни си дал   Grinning

# 34
  • Мнения: 1 616
Извинявам се на Афродита, че й спамвам темата, но да питам - някой пазарувал ли е от тук:

http://www.shopjlo.com/index.php

# 35
  • Мнения: 4 371
По-нагоре имаше питане дали ги има в Европа. Казвали са ми, че има в Мадрид, но не е потвърдена информация Wink

# 36
  • Мнения: 5 622
Не. ВС, няма другаде, освен в Америка.

# 37
  • Мнения: 5 500
Имам ги тези Бейбидол "нощнички". Ама с тях не може да се спи, щот ти се запрятат едни такива...по-добре гол. Бях много смешна като бременна с тях.Жалко, че нямам снимка, да ви покажа. И как "рокличката" се разстила от двете страни на корема ти..... hahaha
Бе, Бубе Laughing кой е казал, че са за спане тез нощнички Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 2 529
Извинявай, че чак сега отговарям. Embarassed

Както и Кейси е пояснила ВС си взеха сумата (поръчка + доставка), а после се оказа, че не могат да върнат парите, защото те са пратили стоката и не носят отговорност, че тя се е загубила по пътя. Както и да е, претръпнах вече  Grinning Грешката ни в случая е, че вместо да изберем пратка по Fedex (поръчките на мъжа ми чрез тях на разни други неща са си пристигали винаги), ние избрахме обикновена, не сме правили никакви застраховки, сумата беше до 100 $ и мъжа ми каза, че не подлежи на обмитяване...и така и не дойде...
Както и да е беше безмислена тази поръчка, защото мъжа ми почти всеки месец ходи до Щатите и впоследствие ми донесе разни неща от ВС (само че по негов вкус  Joy  Sunglasses), но поне вече знам да не поръчвам така.
Съветът ми е да не се набутваш много за ВС. Хубаво и скъпо бельо и нощнички и т.н. има и в Ла Перла например Wink

# 39
  • Мнения: 5 622
Имам ги тези Бейбидол "нощнички". Ама с тях не може да се спи, щот ти се запрятат едни такива...по-добре гол. Бях много смешна като бременна с тях.Жалко, че нямам снимка, да ви покажа. И как "рокличката" се разстила от двете страни на корема ти..... hahaha
Бе, Бубе Laughing кой е казал, че са за спане тез нощнички Joy Joy Joy

Никой  Wink По презумция нощницата се използва за спане  Joy

# 40
  • Мнения: 5 500
Съветът ми е да не се набутваш много за ВС. Хубаво и скъпо бельо и нощнички и т.н. има и в Ла Перла например Wink
На мен дрешките ми харесаха много, а къде е Ла Перла?

# 41
  • Мнения: 4 202
а къде е Ла Перла?[/b][/color]
В София се намира на ул. Калоян, срещу магазина на Стефанел, а във Вана мисля че продават Ла Перла в самия магазин на Стефанел, вносителите са едни и същи та за това. Но варненския адрес не го помня, в центъра е, но в една по-малка уличка.

# 42
  • Мнения: 2 978
VS. изпращат с ФедЕкс....пратката пристига на летище София...и от там в куриерската фирма.

Преди време имаше много пратки с крадени кредитни карти и от V.S. бяха спряли доставката до България...така че най- добре си питай в сайта им, дали пак пращат за тук.

Афродита, ако пратката е над 100$ няма да пристигне с обикновенна поща - гаранция...

Ако познатият ти митничар е на летище София ще е най- добре и да го предупредиш по- рано....НО той пък трябва да има познати във ФедЕкс...за да може да не се обмити, което мисля, че вече няма как да стане, защото почти във всяка куриерска фирма има камери точно в тези стаи...така че най- добре ще е ако ти я достави познат от там..т.е. да дойде с пратката тук  Wink

п.п. За пратка под 100$ няма такси и т.н, но над 100, таксите мисля, 4е бяха 20%от стойността на пратката....

# 43
  • Мнения: 1 629
а къде е Ла Перла?[/b][/color]
В София се намира на ул. Калоян, срещу магазина на Стефанел, а във Вана мисля че продават Ла Перла в самия магазин на Стефанел, вносителите са едни и същи та за това. Но варненския адрес не го помня, в центъра е, но в една по-малка уличка.

 Във варна, мисля че става дума за магазинът на Братя Миладинови, на ъгъл се намира, някъде срещу Кирил и Методий-училището.

# 44
  • Мнения: 5 647

И още колко по-готини работи има.....

Общи условия

Активация на акаунт