Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 426
Добро утро ,милички Hug
Снощи рано сте си легнали,па тая сутрин само Биби, Hug се надигнала рано Heart Eyes
Айде и от мен закусчица,да ви е ведър деня Hug
Профи, Hugбързо да оздравяваш и да се връщаш тук Hug
Скрит текст:
Връщам се да чета и ви желая хубав ,усмихнат ден Hug!

# 706
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хилоууу Hug Hug Hug

Ваййййй, кви сте ми били послушнииии... Laughing Laughing Laughing Laughing Абе ловкам си ви беееееее... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пък и може човек да ви има доверие, че няма да рипнете от покрива и да си легне. Grinning Grinning Grinning Grinning

Спешъл установяване за послушните:
Габа Heart Eyes Heart Eyes Hug, ЕлитУлия Heart Eyes Heart Eyes Hug ДидОка Heart Eyes Heart Eyes Hug Жани Heart Eyes Heart Eyes Hug
ВериЧа Heart Eyes Heart Eyes Hug

И за всички останали дето ще се появят след мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
Биби Heart Eyes Heart Eyes Hug Линко Heart Eyes Heart Eyes Hug

След малко ще пусна крилотУ Peace Брях, и аз не съм спала да го направя... Grinning Grinning

# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Хайде ставайте бързо Naughty Joy Joy Joy   Добро утро  Hug Hug Hug
Лин,Биби  Hug Hug
Лин,къде ги видя ,че рано си легнали гледай до колко са откарали само в кандисване ще лягаме или да  Joy Joy Joy
Проф Hug бързо да се оправяш ,за меда и аз го знам ,че помага много ,пробвай и него,че лоша работа иначе  Hug Hug
Нова снимка на Серка и Чачко,пак един влюбен ми се вижда с лупата  Joy Joy Joy
Те много снимки взеха да пускат от сета с хората,които играят ,да не ги бъркат с фрагмана  hahaha hahaha
Ууууу аз докат си напиша фермана ,Зизуна станала  Hug Heart Eyes

# 708
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ся Зизуно ,да те питам долу на подписа ти пише кака ме търпи,не би ли трябвало да е как ме търпи,тва от вчера ще го казвам и все забравям,умишлено ли е така или не  newsm78

# 709
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 710
  • София
  • Мнения: 1 426
Зиз, Hug,Ирче, Hugдобро утро Hug.
Не знам кво съм гледала,ама ми се видя,че по към един са си легнАле Joy Joy Joy Joy Joy
Абе тоя Чачко завалията жив да го оплачеш,от толкоз либов ни мой са наспа,какви торбички,какво чудо,честно казано отдавна не съм виждала толкова изморена физиономия и то на актьор,пък по принцип когато има либов няма ни пъпки,ни умора,има само щастлива глупава усмивка Mr. Green.
И друго сега съм се запритеснявала,начи  ся като толкова е отслабнал дали не е загубил матриал и на едно друго място Mr. Green newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 711
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Я тука как грее  Joy Joy

# 712
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тая снимка ,много я харесвам  hahaha hahaha hahaha

# 713
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Къде е новата тема Mr. Green

Добро утро Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Биби Hug Heart Eyes  bouquetЛинче Hug Heart Eyes  bouquetИрка Hug Heart Eyes  bouquet
Зизулийке Hug Heart Eyes

Честит Ден на родилната помощ и Бабинден!!!
Скрит текст:

Хубав ден Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 714
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Heart Eyes Heart Eyes
Ели Hug Heart Eyes новата тема я чакаме да се роди  Joy Joy Joy

# 715
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Много са ми хубави беееееееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ама може ние с Ча да я изпреварим Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ся Зизуно ,да те питам долу на подписа ти пише кака ме търпи,не би ли трябвало да е как ме търпи,тва от вчера ще го казвам и все забравям,умишлено ли е така или не  newsm78
Аууууууууу, не е нарочно...просто съм толко грамотна... Joy Joy Joy Joy
Добре, че забелеза инак голема излагация... Mr. Green
Не, че ше литнем ся да го поправям баш....ама поне знам кво съм правила... hahaha hahaha hahaha

# 717
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Добро утро и от мен  Hug
Гушки за всички  Hug Hug Hug

# 718
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Мишмуроци  Crazy
Пепино  Hug

# 719
  • Мнения: 15 884
Биби Hug Heart Eyes Лин4е Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes Зизуля Hug Heart Eyes Ели Hug Heart Eyes  Hug Heart Eyes Пепи Hug Heart Eyes
благодаря за кафенцата и спорен ден на вси4ки Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт