Javari.co.uk /de /fr - място за боси стоножки - 69 от 20.01 до 05.02.2014

  • 114 787
  • 2 077
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 154
Ехоу, пазаРИте а  Mr. Green Banshee,  радвам се да те "видя" Поне  кодът си ги пуснала и ако ги намалят до 14 дни (и ги има  налични), още малко ще се поправи цената  Peace
Аз няма да пиша какво чакам  Embarassed


Направо показвай, какво ще пишеш - само си отваряш двойна работа  Hug Laughing

Скрит текст:
Кецовете едва ли ще ги намалят повече  (даже и да се появи пак моят номер), но ако случайно се случи - хич няма и да преговарям за възстановяване на разлика (защото франсетата, докато се натуткат да ми отговорят, най-вероятно пак ще са свършили Confused). Та ако са достатъчно намалени (поне с 60%) - направо ги поръчвам и им връщам "по-скъпите"  Mr. Green
Разбира се, намалението трябва да покрие пощенските и остане нещичко отгоре Wink Такава ми е "схемата" ама надали ще ме огрее... А само колко чанти си заплюх покрай тези кецки  #Crazy

пп.Ани, ако все още държиш тази под наблюдение - да споделя какво според мен не и е наред (то и ти си „куче“ и ги надушваш вероятните проблеми и дефекти, ама може да си пропуснала Peace)  Гледах снимки в друг сайт и ми направи впечатление, че на много „куцо“ място са зашили дръжката – не за корпуса на чантата, както е в повечето случаи,  а отгоре  за капака.  Закопчалката май е магнитна и няма да държи –  кожата изглежда доста дебела и чантата от собствената си тежест ще се отваря, какво остава да сложиш нещо в нея   Thinking
Следя си ви аз, но се бях  запънала  да дочакам  "истинското"  Laughing намаление и нямам с какво толкова да се похваля - днес само един чифт ще взема от Габко. Confused   Но тези Еърстепки си ги бях зарекла и снощи като усетих, че ги изпускам  ...  затова развалих дисциплината Mr. Green

# 61
  • Мнения: 213
Днес си получих тези. Точно си отговарят, харесват ми.
И   bouquet за темата

# 62
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 271
Е, и аз ви следя!
Обещах си след придобивката от миналата седмица малко да си почина, но то пък има интересни сандалки и балеринки.  Laughing Май картата пак ще влиза в употреба.  Thinking
Но за да не бъда 100% егоист се оглеждам за нещо хубаво и за останалите в семейството.  Wink

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 492
Banshee, същата ми е схемата на мен за ТЕЗИ  Joy Аз ги купих в четвъртък, а в събота поисках разликата с кода, но има още 3 налични бройки. Вероятността да ги намалят още е голяма и ако си струва гимнастиката, ще я направя  Embarassed Много силно ги поисках, след като ги видях на живо у Хриси (Always in Love), a ровех неспирно за черни кубинки, но тях някак си ги прескачах.
Риплей хич не я следя даже вече - не знам дали видя Airstep, за която отидоха пари като за 2 стойностни  Mr. Green Та освен тези черните , които искам да нося точно както са показани на първата снимка (вдигнати и леко зеещи), днес с милата ми ПаршуМ-ка изпотрошихме пръсти и телефони да ги уловим същите в бордо от немския склад. Цената им беше такава, че хич да не ме бърка да имам два еднакви чифта  Mr. Green ПаршуМ  Heart Eyes Абе дружки сте ми страшни, макар и виртуални  Hug
И черните кецове БОС чакам - това е - тотална щета  Crazy

Не вярвам зимните модели на Еърстеп да паднат чак много като цена  Rolling Eyes
Elirost, много елегантни  Peace

Къде е тази Urban Code za 85лв  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 1 027
   И аз забелязах, че няма нищо кой знае какво детско - хубаво, елегантно и без пари 10-1 номер за роклите на госпожиците. Ще се оглеждам.  Hug

# 65
# 66
  • Мнения: 17 546
Получих обувките.
Тези Caprice са просто разкошни на фасон! Красиви и кожени отвън, и отвътре, миришат хубаво на кожа. 40,5 ми е малко обаче и отговаря на 40. Обувам ги, но не мога да направя и крачка с тях. Говорих с приятелка да ги вземе, ако не ми стават, но ако не ги иска, ще ги пусна за размяна. Не са на тази цена, разбира се.

Тези Josef Seibel са много хубави на вид, но са обувани. Личи си една идея на подметката. Друг няма да го забележи, но аз го виждам. Confused Дано собственика им не мрънка. Цвета е тъмно каки. Изглеждат като да си отговарят на размера, пък и с тази марка май няма много фалове. Не са за много широко ходило.

Тези САТ са си работни обувки.  Confused Тежички са и малко ми изглеждат по-големи от размера си... С метални бомбета са, което не е добре. Иначе забележки относно изпълнение и вид - никакви. Като знам обаче за кое мрънкало са, направо лошо ми става! ooooh!
ПП. Току що си ги отнесе мрънкалото Laughing На обувките пише 44EU, но са малко по-големи, обаче не е непоносимо. С дебел чорап и за туризъм, ще са му идеални!

Дамските САТ са много сладурести, защото са малък размер - 37. Ако бяха по-големи, щяха да са груби. Леки са и изработката е безупречна. Изглеждат ми много малки, дано са по мярка. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 17:26 от Бижy

# 67
  • Мнения: 0
Баскет кецки Adidas 100E  на 50Е

Ботички Samsonite -50%

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 18:04 от Mimoza21

# 68
  • Мнения: 18 542
И аз събрах днес:
Clarks 6UK в ккафяво, малко са широки в прасеца иначе без забележки.
Fly London - страОтни!  Heart Eyes Перфектна изработка както се очакваше, 5UK отговарят си, но са леко теснички.
El Naturalista 39н за мама. Перфектна изработка, много красиви и меки.

# 69
# 70
  • Мнения: 653

Аз получих същите боти за мъжа ми, но са му големи.Сега чакам по-малък размер от тях.Иначе са много хубави-и кожата,и модела,и подметката!
Искаш да кажеш, че са уголемени? Имате ли други на Rieker или ги сравняваш с нещо друго? Нашите още не са изпратени, но докато има номера не ми пречи да следя по-малкия номер. ММ има на почти същата подметка (благодарение на АниК, все ще я черпи като пътува за София  Mr. Green ) и са му много удобни и любими  Peace

# 71
  • Мнения: 6 031
Днес бързайки просто се записах в темата... После установих, че постът ми е изтрит - правилно е това, друг е въпроса, че е избирателно изтриването.

Имам обаче питане към модераторите - Защо не изтриват постове, които реално само предлагат линкове, които трупат ... позитиви на пускащите ги?
Забелязвам вече няколко човека, които това работят...

Сега по темата - Някой може ли да ми каже дали си отговарят тези:
 http://www.javari.de/Herrenschuhe/b/344076031/ref=topnav_sd_mn_g … _1%26pageCode%3Dd

# 72
  • София
  • Мнения: 5 775
.
El Naturalista 39н за мама. Перфектна изработка, много красиви и меки.

Дали ще може да измериш стелката. Още не мога да се ориентирам от тази марка дали да поръчам 38 или 39 ?

Мимии - тук никакви позитиви не се трупат. Ако само си писала "Запис" ще е изтрито,ако беше сътворила едно мрънкане ,че нямаш нищо купено или нещо друго бля-бля,нямаше да стане. И на мен ми е трит пост Запис,нормално е,не се нервирай до степен да пишеш с червени букви.

# 73
  • Мнения: 0
Dzuls   bouquet
Получихме тези Adidas.
Чакам също  тези за ММ.
За себе си търся обувки, сандали, спортни кецки.

# 74
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Mомичета имаше код за немското джавари  -10%,дали е валиден още. newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт