за българските вестници в чужбина

  • 2 023
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
аз лично се заинатих да не го чета когато преди години се опитваха да ме накарат насила да се абонирам за него. когато на времето международните разговори бяха скъпи, мислех да се се включваме към някаква българска телефонна компания, с която връзката с българия беше доста по-евтина от колкото с местните long distance компании. като ми заобясняваха обаче, че услугата вървяла в пакет с абонамент на "неделник", се отказах и от телефоните, и от вестника. може и да е хубав, но политиката им на набиране на читатели ме отблъстна.

И аз си спомням точно същото. Wink
Но пък и помня, че един два пъти говорих с главната редкаторка по тел по различен повод и ми беше направила много добро впечатление на любезен и културен човек.

Аз лично отдавна не отдавам значение на този тип издания- какъв е смисъла след като има интернет и десетки български вестници, които могат да се четат свободно он лайн, че даже и телевизия има, ако на човек му се гледа и има време.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 370
Взимам по някой път "Зорница", ама само рекламите са ми интересни.

# 17
  • Мнения: 3 491

Аз лично отдавна не отдавам значение на този тип издания- какъв е смисъла след като има интернет и десетки български вестници, които могат да се четат свободно он лайн, че даже и телевизия има, ако на човек му се гледа и има време.  Peace
Има смисъл например, ако си каниш от България за някой и друг месец баба, която не пипа компютър. Майка ми го четеше от глава до пети като беше тук, а и от една друга баба съм чувала, че синът и се абонира за "Неделник" когато знае, че тя ще идва.  Simple Smile

# 18
  • usa
  • Мнения: 2 113
Има смисъл например, ако си каниш от България за някой и друг месец баба, която не пипа компютър. Майка ми го четеше от глава до пети като беше тук, а и от една друга баба съм чувала, че синът и се абонира за "Неделник" когато знае, че тя ще идва.  Simple Smile

Simple Smile и що не ги ограмотите бабите компютърно? знайш майка ми какъв специалист стана за нула време - сама си пуска пц-то, отваря си стандарт, пуска си по света и у нас Simple Smile. неволята учи, дет се казва... че даже и взе да подмята "абе то май няма да е лошо като се прибера в софия да си купим с баща ти един компютър..." а свекървата и табла чука он-лайн с младежи от цял свят по нощите... даааа, не ги подценявайте така българските баби Simple Smile.
Цитат

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 00:25 от миз

# 19
  • Мнения: 3 491
Simple Smile и що не ги ограмотите бабите компютърно? знайш майка ми какъв специалист стана за нула време - сама си пуска пц-то, отваря си стандарт, пуска си по света и у нас Simple Smile. неволята учи, дет се казва... че даже и взе да подмята "абе то май няма да е лошо като се прибера в софия да си купим с баща ти един компютър..." а свекървата и табла чука он-лайн с младежи от цял свят по нощите... даааа, не ги подценявайте така българските баби Simple Smile.
Цитат
Това беше сладко. Laughing

# 20
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Тук една жена издава един вестник, който се казва "Диалог'''. Има новини от България и от Холандия. Приятно е! Може да се абонираш / който иска информация мога да му дам/

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 00:15 от Kalinka

# 21
  • Мнения: 1 363
ХА, има Будилник и в Английско.  Grinning

# 22
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
ХА, има Будилник и в Английско.  Grinning

Ох, днес имах тежък ден и съм  smile3507...Казва се Диалог....

# 23
  • Мнения: 7 430
Аз си взимам и двата весника "Форум" и "Зорница" - не са ми много интересни и аз като Чочо май само рекламите и обявите чета, някой виц или разказ и това е Wink

Общи условия

Активация на акаунт