?Въпроси всякакви?

  • 5 273 446
  • 96 496
  •   4
Отговори
# 27 900
  • София
  • Мнения: 3 789
Допустима доза сироп - 6 пъти по 10 мл на ден. 10 мл са около две супени лъжици.
Изобщо не  са много 10 мл, децата на 2 години пият по 5 мл.

# 27 901
  • Мнения: 5 435
Знаете ли къде се подава Заявление за новооткрит търговски обект, уведомяване за извършване на дадена търговска дейност? Само разбрах,че не е в общината.

# 27 902
  • София
  • Мнения: 3 789
Актуална мания сред 9-годишните момичета? Освен ластици, зелена кукла с розово-лилава коса и Paintstatics? Нещо около 40 лева.

# 27 903
  • Мнения: 5 435
Кажете някоя пдф програма, освен adobe reader. Искам да конвертирам едни Уорд файл в пдф, но не става и не става.

# 27 904
  • София
  • Мнения: 3 789
Кажете някоя пдф програма, освен adobe reader. Искам да конвертирам едни Уорд файл в пдф, но не става и не става.
Няма и да стане Simple Smile. Трябва ти програма, пробвай, примерно през тази он-лайн. Има 'виртуални принтери', те също са удобни, защото не са тежки програми, но трябва да се инсталира на компютъра.
Скрит текст:

# 27 905
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
В МОЛ Сердика има ли безплатен WI-FI?
Да.

# 27 906
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Кажете някоя пдф програма, освен adobe reader. Искам да конвертирам едни Уорд файл в пдф, но не става и не става.
Аз това уражнение го правя много балъшки: отварям уорд файла; давам му принт (нямам принтер Simple Smile) и като излезе да се принтира има най-отдолу едно кръгче с ? знак, а до него пише пдф и стрелка с падащо меню; като натиснеш стрелката и излизат опции една, от които е сейф ас пдф ... и си го запазвам като такъв файл ... Не знам дали обясних добре  Embarassed

# 27 907
  • София
  • Мнения: 3 789
Кажете някоя пдф програма, освен adobe reader. Искам да конвертирам едни Уорд файл в пдф, но не става и не става.
Аз това уражнение го правя много балъшки: отварям уорд файла; давам му принт (нямам принтер Simple Smile) и като излезе да се принтира има най-отдолу едно кръгче с ? знак, а до него пише пдф и стрелка с падащо меню; като натиснеш стрелката и излизат опции една, от които е сейф ас пдф ... и си го запазвам като такъв файл ... Не знам дали обясних добре  Embarassed
А как се сдоби с това въпросче? Определено не е фабрично. Може ли един скрин?

# 27 908
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Aз ползвам тази програма
http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/
за PDF-> Word и обратно

# 27 909
  • Мнения: 5 435
Десиии, огромно благодаря!  Hug

А защо не става с Адоба..?

Благодаря Ви момичета!  bouquet

# 27 910
  • София
  • Мнения: 3 789
Десиии, огромно благодаря!  Hug

А защо не става с Адоба..?

Благодаря Ви момичета!  bouquet
Защото през нея се прави  .pdf  в .doc, но не и обратното. Да не говорим, че е отвратително капризна.

# 27 911
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
По-новите версии на word имат директно save as .pdf , не е ли по-лесно така  newsm78

Последна редакция: пт, 19 дек 2014, 15:05 от пънче-мънче

# 27 912
  • Мнения: 4 569
Как да изчистя лепило от черно шушляково яке?

# 27 913
  • Мнения: 778
Малко странен въпрос... Една ролка тапети е 0,53 м. широка и 10 м. дълга - за колко квадрата облепяне на тапети ще стигне. Идеята е да стигна до колко точно ролки ми трябват за 70 кв.м.?
Логиката ми е следната - 10 м: 2,5 (височината на стаята) = 4 (значи 10 метра стигат за 4 височини) умножено по 0,53 м равно на 2,12 квадрата за ролка тапети. Значи за 70 квадрата са необходими 35 ролки (закръглено към по-голямото число).

Правилна ли ми е логиката`?

# 27 914
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Малко странен въпрос... Една ролка тапети е 0,53 м. широка и 10 м. дълга - за колко квадрата облепяне на тапети ще стигне. Идеята е да стигна до колко точно ролки ми трябват за 70 кв.м.?
Логиката ми е следната - 10 м: 2,5 (височината на стаята) = 4 (значи 10 метра стигат за 4 височини) умножено по 0,53 м равно на 2,12 квадрата за ролка тапети. Значи за 70 квадрата са необходими 35 ролки (закръглено към по-голямото число).

Правилна ли ми е логиката`?

С една ролка облепяш 2,5х2м или 5кв. 70/5= 14-15 ролки според мен са необходими.

Общи условия

Активация на акаунт