?Въпроси всякакви?

  • 5 271 876
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 36 210
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
За Сандански - има тема, ако още не си писала там. Simple Smile И аз се оглеждам.

Аз пък имам проблем с пощата ми в mail.bg, не я ползвам от години и не ми отговарят как да си я изтрия или пък те. Някой ползва ли всъщност mail.bg? Laughing

# 36 211
  • Мнения: 36 047
аз, най-смотаната поща на света, там си получавам спамовете от разни регистрации, за които ми искат имейл за потвърждение и не си товаря нормалните пощи

аз ги отсвирих за нормална употреба, когато установих, че чакам с часове да получа имейл, за който знам, че е пуснат

# 36 212
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
О, да, адски много спам идва. А освен това бях хванала някакъв вирус и ми изчезна всичко, цялата кореспонденция, още когато ми беше единствената поща и оттогава ги отсвирих.

# 36 213
  • София
  • Мнения: 3 789
За Сандански - има тема, ако още не си писала там. Simple Smile И аз се оглеждам.

Не знаех за нея, сега ще потърся Simple Smile. Ти ориентира ли се към нещо?

# 36 214
  • София
  • Мнения: 30 205
може да е нервче и да ти размине за ден-два

Мерси.  Peace

Скрит текст:
А, дано!

# 36 215
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
Не знаех за нея, сега ще потърся Simple Smile. Ти ориентира ли се към нещо?

Не. Blush Но може би Медите, защото мъжа ми иска басейни и спа.... или апартамент някакъв ми е др. вариант.

# 36 216
  • Мнения: 3 181
Миялната ми се развали.
В гаранция е. При покупката се развали на първият месец веднъж, на следващият втори път, сменяха електроника, общо взето скъп ремонт.
Сега се развали пак, вторник сутринта се обадих в сервиза, за ремонт, още не са ми се обадили за час. Днес звънях отново, обаждали се от днес за утре между 16-18ч. Пак не се обаждат, бях казала, че другата седмица пътуваме и се надявам до края на тази да дойдат. Обещаха.
Съвет , как да процедирам, какви са ми правата.
Предишен път се карах с тях, майстора им беше под всякаква критика

# 36 217
  • София
  • Мнения: 30 205
Свържи се с КЗП.

# 36 218
  • Мнения: X
При влизане в АБВ Поща от Мозила, една от пощите ми излиза направо с имейла и паролата.
Нямам спомен да съм запазвала парола и имейл, освен да е станало неволно.
Не знам как да оправя проблема.
Моля засъвет. Praynig
Благодаря предварително!

# 36 219
  • Мнения: 22 867
При влизане в АБВ Поща от Мозила, една от пощите ми излиза направо с имейла и паролата.

Не знам как се получава с мозилата, и при мен става с mail.bg, без да го правя нарочно. Сигурно има и други начини, но аз трия историята, най-близката, по-далечна, първия път цялата изтрих, после започнах на части, докато изчезне мейла от пощата. Маха се. Peace Ама как го обасних, като абсолютен лаик. Embarassed

# 36 220
  • Мнения: 7 779
трият се историята и паролите.  след това при влизане  питат "да запомнят ли паролата при влизане"  и съответно отговаряш  "ДА".  и така пак ще имаме същият проблем.  Laughing

пп. разбира се ,че трябва да се отговори с "НЕ"

# 36 221
  • Мнения: X
трият се историята и паролите.  след това при влизане  питат "да запомнят ли паролата при влизане"  и съответно отговаряш  "ДА".  и така пак ще имаме същият проблем.  Laughing

пп. разбира се ,че трябва да се отговори с "НЕ"

Естествено, че не отговарям с Да
Мислех си за историята, ако стане ще е добре.
Ще опитам и да пиша до екипа. Това каре с искане за запазване на парола не е направено както трябва.

пп: Успях да си реша проблема през менюто на Мозилата.
Номерът с триене на историята при мен не стана. Не знам от кога съм прецакала тази поща и може би затова.

Последна редакция: чт, 27 авг 2015, 19:58 от Анонимен

# 36 222
  • Бургас
  • Мнения: 171
Ще пътуваме до Румъния за уикенда трябва ли ни мед.  застраховка,  или не е задължителна?

# 36 223
  • Варна
  • Мнения: 818
може ли някой да ми даде линк за темата "никога повече няма да купя" или нещо подобно беше, защото нещо не я откривам

# 36 224
  • Мнения: 10 077
може ли някой да ми даде линк за темата "никога повече няма да купя" или нещо подобно беше, защото нещо не я откривам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=838548.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт