?Въпроси всякакви?

  • 5 272 799
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 37 650
  • Мнения: 3 911
Скрит текст:

Такъв плот за повиване на бебета удобен ли е?

Грам не ми беше удобен. Студен е, трябва да се подлага пелена. На кошарата не се закрепваше, а когато детето започна да шава - стана неизползваем. Ползвала съм го броени пъти след баня, предпочитах да го повивам на леглото ни.

Това ми беше една от най-сполучливите покупки за бебето, кръста ме болеше зверски, не можех да се навеждам, на мен ми се закрепваше на кошарата и го ползвах дълго време, докато бебето го изяде, прояде му едно от ръбчетата. Ако не съществуваше този плот, не знам, как щях да се справя.

# 37 651
  • Sofia
  • Мнения: 26 534
Случвало ли се е на някой...

Да. Оказа се, че е мухлясала вътре (където се поставя чекмеджето за препаратите, не самото чекмедже).
Изчистих с препарат против мухъл и пароструйка и пуснах една празна пералня.

Благодаря! Точно това се оказа, като извадих чекмеджето ми стана лошо...кoй да се сети да погледне и там!  ooooh!
от течните препарати се образува тази гнус по уплътненията

# 37 652
  • Мнения: 13 413
Случвало ли се е на някой...

Да. Оказа се, че е мухлясала вътре (където се поставя чекмеджето за препаратите, не самото чекмедже).
Изчистих с препарат против мухъл и пароструйка и пуснах една празна пералня.

Благодаря! Точно това се оказа, като извадих чекмеджето ми стана лошо...кoй да се сети да погледне и там!  ooooh!
Има различни видове препарати за почистване с такава цел.Свършват перфектна работа  Peace
Скрит текст:




Потърси ги в Кауфланд,Лидл,DM
Само не и 'профилктика'с белина,оцет или сода...ще си съсипеш машината.

А дали няма оцетна киселина и натриев бикарбонат в препоръчаните от теб препарати

# 37 653
  • някъде
  • Мнения: 4 956
При изтичаща шофьорска книжка на лице, което живее в чужбина и няма личен лекар кой трябва да издаде медицинското?

# 37 654
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
При изтичаща шофьорска книжка на лице, което живее в чужбина и няма личен лекар кой трябва да издаде медицинското?
Просто да си избере ДКЦ и да отиде да каже, че му трябва медицинско...те ще го упътят. Да си купи бланка предварително.

# 37 655
  • София
  • Мнения: 168
Не знаех къде да пиша, за това тук, ако не е точно правилната тема, извинявам се. Аз имам молба към хората от форума, които знаят испански език, трябва ми превода на десетина изречения от испански на български, а не мога да разчитам на гугъл преводач. Пишете ми на лично съобщение. Благодаря! Simple Smile

# 37 656
  • София
  • Мнения: 3 789
Опитвам се да пусна на таблета картинки за оцветяване онлайн. Изписва ми, че тази приставка не се поддържа, но в същото време не ми предлага да я изтегля. Какво точно да дръпна или да направя, за да тръгне?

# 37 657
  • Мнения: 1 365
Явно иска Флаш, няма как да стане поне при повечето модели.

# 37 658
  • София
  • Мнения: 3 789
Явно иска Флаш, няма как да стане поне при повечето модели.

Ами чудно!

Благодаря ти много! Simple Smile

# 37 659
  • Мнения: 1 792
Може ли да се направи първо църковен брак и след това да се подпише граждански брак?
Въпросът е в конкретната църква и свещеник какво ще кажат. Някъде искат първо да е сключен гражданският, другаде не. Лятото присъствах на такава сватба - първо църковен, после граждански.

# 37 660
  • София
  • Мнения: 3 789
Това не ми звучи възможно. Преди няма и месец говорих със свещеник, задължително искат документ за сключен граждански брак.

# 37 661
# 37 662
  • Мнения: 7 779
нещо за запарка на чай ?  newsm78

# 37 663
  • Мнения: 22 867

Кафеварка "френска преса", не е точно кафеварка, но за приготвяне на кафе

# 37 664
  • Мнения: X
Срещала съм го като френска преса.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт