?Въпроси всякакви?

  • 5 267 395
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 49 575
  • Мнения: 31
Как мога да се премахна от "администратор" на даден сайт, за който ми излизат известия във фейсбук, а вече нямам общо с конкретния сайт?

# 49 576
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
ОББ не работят в събота.
Благодаря, и аз така установих. Wink

# 49 577
# 49 578
  • София
  • Мнения: 4 548
Маршрутка 35 до Казичене много ли е пълна, ако човек се качи от ХМС? Билета 1,50 ли е? За понеделник към 11 ч. иде реч.

# 49 579
  • Мнения: 5 892
Една позната иска да разбере кой й е направил фалшив профил в инстаграм и се представя за нея, като сме сигурни, че е нейн близък. Къде да го търсим тоя разбирач, може ли изобщо да се проследи, ще си плати за услугата разбиа се

# 49 580
  • Мнения: 5 060
Не знам как да помогна, но може и да не е близък. На моя приятелка бяха направили такъв във фейса. Беше непознато момиче, но пък все с нейни снимки се"показваше". Тогава докладвахме възможно най-много хора и изтриха фалшивия.

# 49 581
  • Мнения: 5 892
В профила на моята позната има хора, които не познава лично. Но двете й най-близки приятелки приемат само хора, които познават лично. И се крадат снимки, които моята позната не е качвала, а са взети от профилите на другите две приятелки. Това ни навежда на тая мисъл...

# 49 582
  • Мнения: 505
Без да искам изпратих покана във фейсбук на човек, който ни искам изобщо да си и спомня за мен. Много тъпо стана, рових в чужд профил, на който е приятел и докато скролвах надолу погрешка му пратих покана. Веднага я отказах, но се чудя дали е видял, че съм пратила покана? Има ли изобщо някакви индикации, въпреки анулирането на поканата?

# 49 583
  • Мнения: 3 161
Болничен от 01.08., който е подаден на 01.08 в системата, вече трябваше да е платен нали? 15 работни дни макс?

# 49 584
  • Мнения: 68 723
Зависи кога работодателя го е предал към НОИ. Тогава почва да тече срока май. По спомен говоря, не претендирам за изчерпателност...

# 49 585
  • Мнения: 3 161
На същия ден.

# 49 586
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 426
Болничен от 01.08., който е подаден на 01.08 в системата, вече трябваше да е платен нали? 15 работни дни макс?


За какъв период е болничния и колко дни е? След като е от 01.08 явно е за период август и не виждам как ще го платят преди изтичане на месеца.

# 49 587
  • Мнения: 68 723
О, ами браво на работодателя за бързината...
Някой на "ти" със счетоводството дано се включи...да не са работни дни, не календарни...

# 49 588
  • Мнения: 47 996
Нали имаш код за Нои, какво пише там? В момента се обработва или друго? Болнични се плащат вторник и четвъртък само, понякога има проблеми, оращат писмо и т.н. Според мен работодателя го е приел на първи август, но е задължен да го представи до 10 септември и така е направил...

# 49 589
  • Мнения: 2 746
Имаме нов сач и искам да го пробвам. Чух, че първоначално трябва да се изпече, а трябва ли да се слага мазнина или просто слагам самия сач на котлона на 100 градуса да рече, без мазнина и така го оставям известно време? И това еднократно ли се прави?

Общи условия

Активация на акаунт