?Въпроси всякакви?

  • 5 275 838
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 74 190
  • Мнения: 1 784
Относно картите на Била на мен на касата ми дадоха формуляр да попълня и после го пуснах в една кутия.

# 74 191
  • Мнения: 1 346
Илайза , ако все още търсиш темата за муните :
http://m.bg-mamma.com/?topic=28778  Има и отделна за Муньовци. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 74 192
  • Мнения: 2 518
Ооо имам два чифта комплекти за спалня от TAC, уникални са! Материята е разкошна! Единия комплект е със светещи пеперуди. Не се вижда много, ама онази вечер така светеха, че се опитах да ги снимам.
Скрит текст:


Ето снимка от страницата им
http://prikachi.com/images/820/9333820h.jpg
Струват си всяка стотинка и пристигат в разкошна кутия.
И ние имаме на Тач - нямат грешка! Но за Cotton box нямам отзиви около мен. Вчера, като звъннаха да потвърдят поръчката, изрично ми казаха, че не са на Тач, но това по никакъв начин не се отразявало на качеството им. Ще ги видим утре Simple Smile

# 74 193
  • Мнения: 574
Преди малко слушах една песен по радиото, много ми хареса, но не знам кой я пее. Докато си пусна Shazam-a и тя свърши. Пееше се нещо такова: В твойте сини очи съм потънала, ....виждам целия свят....в твойте сини очи съм изгубена.....Жена я пее, гласът й приличаше малко на този на Маги Джанаварова. Някой сеща ли се коя е песента? Не я намерих в Гугъл по ключови думи.

# 74 194
  • Мнения: 3 985
Преди време бях питала в темата за въпроси към модератори защо примерното търсене на думата "муня" в темата "Номинации за най-голяма муня" не ми дава никакви резултати. Мамма ми отговори, че по някаква причина темата не е "индексирана" от търсачката и че е предала за проблема на специалистите. Не съм търсила скоро, но така като гледам не са вдигнали значително качеството...

Сега пробвах точно с тази дума - написах в търсачката, указах да търси теми, и темата излезе на първо място. Работи си търсачката с новата версия на форума.

# 74 195
  • София
  • Мнения: 1 274
Ооо имам два чифта комплекти за спалня от TAC, уникални са! Материята е разкошна! Единия комплект е със светещи пеперуди. Не се вижда много, ама онази вечер така светеха, че се опитах да ги снимам.
Скрит текст:


Ето снимка от страницата им
http://prikachi.com/images/820/9333820h.jpg
Струват си всяка стотинка и пристигат в разкошна кутия.
И ние имаме на Тач - нямат грешка! Но за Cotton box нямам отзиви около мен. Вчера, като звъннаха да потвърдят поръчката, изрично ми казаха, че не са на Тач, но това по никакъв начин не се отразявало на качеството им. Ще ги видим утре Simple Smile
Могат ли да се сушат в сушилня?

# 74 196
  • Мнения: X
Преди време бях питала в темата за въпроси към модератори защо примерното търсене на думата "муня" в темата "Номинации за най-голяма муня" не ми дава никакви резултати. Мамма ми отговори, че по някаква причина темата не е "индексирана" от търсачката и че е предала за проблема на специалистите. Не съм търсила скоро, но така като гледам не са вдигнали значително качеството...

Сега пробвах точно с тази дума - написах в търсачката, указах да търси теми, и темата излезе на първо място. Работи си търсачката с новата версия на форума.
Работи и на мобилната версия и то много бързо. Илайза, виж нещо да не си настъпила кабела Grinning

# 74 197
  • Мнения: 5 435
Здравейте,
Утре Кат дали ще работи?

# 74 198
  • София
  • Мнения: 10 825
Утре си е работен ден, така че няма причина да не работи

# 74 199
  • Мнения: 5 435
Така предположих и аз, но все пак да попитам.

# 74 200
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Относно темата за муните. Знам къде се намира и често чета и участвам в нея. Примерът, който дадох беше, че исках да намеря определено мнение в самата тема като използвам дума, за която съм сигурна, че е използвана в мнението. След като не се получи, реших да използвам думата "муня" отново с търсене в темата (т.е. дума, която 100% трябва да я има поне в някои мнения), но пак нямах резултати. Тогава питах в темата за въпроси към модераторите и получих гореспоменатия отговор от Мамма. Току-що направих същия опит и този път търсенето проработи.

# 74 201
  • Мнения: 9 245
 Praynig
ако някой знае за реномирана фирма или познат с малък камион за транспорт до Франция на леки мебели, да даде координати на л.с.

# 74 202
  • Мнения: 1 756
Praynig
ако някой знае за реномирана фирма или познат с малък камион за транспорт до Франция на леки мебели, да даде координати на л.с.

От коя България до коя Франция по-конкретно, колко килограма мебели, какъв обем, за кога? Във фирмата, в която работя, постоянно правим износи за Франция, но ако искаш помощ, ми е нужна информация. И какво значи реномирана фирма? Идеята е да ти свършат услуга. Ако си опаковаш читаво мебелите, не е нужно да търсиш пет звезден бус или 6-7 метров камион, или 13 м, или каквото ти е нужно. Важно е също дали си склонна на групаж или искаш транспорт само за теб. Говоря вече за пари.

# 74 203
  • Мнения: 2 518
Ооо имам два чифта комплекти за спалня от TAC, уникални са! Материята е разкошна! Единия комплект е със светещи пеперуди. Не се вижда много, ама онази вечер така светеха, че се опитах да ги снимам.
Скрит текст:


Ето снимка от страницата им
http://prikachi.com/images/820/9333820h.jpg
Струват си всяка стотинка и пристигат в разкошна кутия.
И ние имаме на Тач - нямат грешка! Но за Cotton box нямам отзиви около мен. Вчера, като звъннаха да потвърдят поръчката, изрично ми казаха, че не са на Тач, но това по никакъв начин не се отразявало на качеството им. Ще ги видим утре Simple Smile
Могат ли да се сушат в сушилня?
Утре ще видя на указанията и ще кажа Simple Smile
Нямаме сушилня и не съм пробвала.

# 74 204
  • Мнения: 2 185
+359 2 451 2583
+359 2 437 2967
Говорят ли ви нещо ? 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт