?Въпроси всякакви?

  • 5 275 834
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 74 205
  • Мнения: 2 990
СВР Себиаклиър Цикапийл може ли да се закупи от аптека или да се поръча от интернет ?

# 74 206
  • Мнения: X
Момичета, явно никой не знае за пустите протоколи за еднократната посуда, но да попитам друго важно нещо - в офиса ми, шефката донесе разтворими таблетки за дезинфекцията на тоалетната. Досега не съм я мила с тези таблетки. Единственото упътвание да се разтвори в 10 л. вода.  Но къде? В бидонче и после се облива тоалетната, или в кофата - а тя е една - единствена, т.е. в нея мия парцала - и после какво? Сигурно много дами ще усмихна, но наистина не разбирам идеята...

# 74 207
  • Мнения: 22 867
Момичета, явно никой не знае за пустите протоколи за еднократната посуда, но да попитам друго важно нещо - в офиса ми, шефката донесе разтворими таблетки за дезинфекцията на тоалетната. Досега не съм я мила с тези таблетки. Единственото упътвание да се разтвори в 10 л. вода.  Но къде? В бидонче и после се облива тоалетната, или в кофата - а тя е една - единствена, т.е. в нея мия парцала - и после какво? Сигурно много дами ще усмихна, но наистина не разбирам идеята...

Не знам какви са таблетките, от Лидл съм купувала такива за тоалетна, пусках ги в тоалетната вечер и сутрин само изплаквах. За по-сигурно по две слагах.
Ако знаеш каква марка са, в гугъл ще намериш инфо за начина на използване. Peace

# 74 208
  • Сф
  • Мнения: 4 791

И ние имаме на Тач - нямат грешка! Но за Cotton box нямам отзиви около мен. Вчера, като звъннаха да потвърдят поръчката, изрично ми казаха, че не са на Тач, но това по никакъв начин не се отразявало на качеството им. Ще ги видим утре Simple Smile
Могат ли да се сушат в сушилня?
Утре ще видя на указанията и ще кажа Simple Smile
Нямаме сушилня и не съм пробвала.

От къде ги купувате чаршафите на Тач? Има ли къде да се видят на живо в Сф?

# 74 209
  • Мнения: 2 651
Аз съм ползвала, но се пускаха в казанчето. След 1-2 седмици водата пак ставаше прозрачна, което значеше, че е време за нова таблетка.

# 74 210
  • Варна
  • Мнения: 855
Момичета, явно никой не знае за пустите протоколи за еднократната посуда, но да попитам друго важно нещо - в офиса ми, шефката донесе разтворими таблетки за дезинфекцията на тоалетната. Досега не съм я мила с тези таблетки. Единственото упътвание да се разтвори в 10 л. вода.  Но къде? В бидонче и после се облива тоалетната, или в кофата - а тя е една - единствена, т.е. в нея мия парцала - и после какво? Сигурно много дами ще усмихна, но наистина не разбирам идеята...
Аз съм купувала едни сини таблетки, около 5 см.- диаметър, които пусках в казанчето.Таблетката не се разтваря изцяло, защото около седмица /може и повече/ водата стои оцветена

# 74 211
  • Мнения: X
Таблетките се казват Санифорт. Досега намерих само едно упътване, в което за тоалетната се препоръчва да се облее с разтвора. За подове и повърхности - да се мине с парцала без изплакване. Ако трябва да пускам таблетката в бидето, ще е трудно, чак и невъзможно заради спецификата му....
Сигурно ще се огранича с пускането на таблетка вечер в самата чиния, веднъж на седмица, ако не и по рядко даже. Свикнала съм с белина да пръскам wc-to, така, че не виждам проблем...

# 74 212
  • Мнения: 2 007
Това намирам за таблетки Санифорт. Има и указания.

http://ednokratni.bg/%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%84%D0%BE%D1%80% … D0%B0%D0%BD%D1%82

# 74 213
  • София
  • Мнения: 23 046
Каква е такса в ОББ при закриване на срочен депозит, ако си загубил договра?

# 74 214
  • Мнения: X
Ако отидеш на падежа, не би трябвало да има такса. Мисля, че лична карта ти е достатъчна.

# 74 215
  • София
  • Мнения: 23 046
Утре е падежа, но не ,мога да намеря договора и се притеснявам да не ми искат висока такса при закриването.

# 74 216
  • Мнения: X
Не би трябвало.

# 74 217
  • София
  • Мнения: 23 046
Дано! Simple Smile

# 74 218
  • Мнения: 22 867
Таблетките се казват Санифорт. Досега намерих само едно упътване, в което за тоалетната се препоръчва да се облее с разтвора. За подове и повърхности - да се мине с парцала без изплакване. Ако трябва да пускам таблетката в бидето, ще е трудно, чак и невъзможно заради спецификата му....
Сигурно ще се огранича с пускането на таблетка вечер в самата чиния, веднъж на седмица, ако не и по рядко даже. Свикнала съм с белина да пръскам wc-to, така, че не виждам проблем...

Явно са само за обща дезинфекция тези таблетки, просто трябва да се облива с течността, в която са разтворени. Това намерих за санитарни възли специално:

Санитарни възли: 0.05%, 5 г (или 2 табл) / 10 л вода, Бърсане или обливане без измиване с вода, 20 минути.

И това, същото е:
Санитарни възли - 0.05% (2 таблетки в 10 л вода) - Бърсане или обливане без измиване с вода - експозиция: 15 - 20 минути

# 74 219
  • Мнения: 5 892
В коя от книгите на Джеймс Патерсън за дедектив Алекс Крос му се ражда третото дете?

Общи условия

Активация на акаунт