Раждане в Майчин Дом 2014 (Цени,Услуги,След родилни стаи )

  • 147 595
  • 733
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 721
Момичето с което бяхме в една стая беше със спешно секцио и я накапаха са попълти деклапация за избор на екип.

# 376
  • Мнения: 768
Е, как ще я накарат да избира екип, ако няма възможност да плаща?

# 377
  • Мнения: 46
И аз това казах в една друга тема, че те карат да избираш екип и да плащаш, ама не ми вярва никой Simple Smile И аз затова не искам МД, големи специалисти са, но се моля всичко да наред бебо и мен и да не се налага там  Peace Heart Eyes

# 378
  • Мнения: 768
И аз това казах в една друга тема, че те карат да избираш екип и да плащаш, ама не ми вярва никой Simple Smile И аз затова не искам МД, големи специалисти са, но се моля всичко да наред бебо и мен и да не се налага там  Peace Heart Eyes

Странно, толкова познати имам родили там без екип, нито една не ми е споменала някой да я е насилвал. Вероятно е прецедент.

# 379
  • София
  • Мнения: 3 020
Аз също бях спешно секцио, както още две момичета и на трите не са ни карали да плащаме избор. Може би зависи от доктора...

# 380
  • Мнения: 186
Момичета ще съм ви благодарна ако ме насочите към лекар който би наблюдавал жена с диабет. Необходимо е да планирам бременността си но не познавам никой от МД.

Др Дяволов е шеф на проблемна бременност в Майчин дом даже доколкото разбрах той с нормално протичащи бременности и раждания вообще не се занимава. Скоро спаси една позната и бебето и тя с много усложнения преди още да забременее и по време на износването и са му адски благодарни.
 Успех  Hug


Аз също съм раждала в Майчин дом и това , че те принуждават да избираш екип не е вярно. Секцио също никой не може да те насили да избереш. Условията в родилна зала са страхотни, новичко, чисто , към залата си има и санитарен възел, абе с 2 думи - Цивилизовано отделение Simple Smile . Персонала , който беше на смяна по времето на моето раждане беше много мил и любезен, но за този на 7 етаж, където лежах след  това не мога да кажа същото. Там са мързеливи и противни ''дърти вещици'', които ги мързи да гледат. Но то само като им видиш завеждащият  ще ти стане ясно Grinning . Ние с момичетата от стаята го бяхме кръстили Моцарт ( в главата е като развълнуван диригент ) . Докато лежах там , нито веднъж не ме прегледа доктор не само мен а всички в стаята. На всяка визитация се повтаряше само- '' момичета да ползвате водичка и сапунче'' Grinning Grinning Детските акушерки бяха по читави, макар и те да не са много любезни. Чудя се само толкова ли е трудно да си малко по-възпитан???

Относно Дяволов искам да кажа, че той не се занимава само с проблемни бременности , а даже обратното. Бях чувала за него много отзиви и реших и аз да го потърся за да  раждам при него. Аз също преди това съм нямала познат доктор в София при когото да съм ходила и после да ме изроди. Издирих  го и бях силно разочарована от него. Само да споделя, че аз бях със проблемна бременност, имах и направен серклаж в Майчин дом., за жалост 2012 г бях бременна , но родих преждевременно в 6  мец и бебенцето ми не отцеля и след всичко това той ми каза, че след като не съм била от първият ден на бременноста едва ли не при него няма да ме вземе. Мога да ви кажа даже точните му думи- '' пиленце  не мога да те взема сега, ако беше идвала при мен повечко пъти можеше и да направим нещо , но сега....НЕ ! ''  Толкова добри думи бях чула за него, а останах разочарована не толкова , че не ме взе колкото от това , че го обърна на печалбарство. Ако бях ходила всеки месец и да му оставям на преглед по 50лв ( защото той следи само на частно) щеше да ме изроди. Явно 870 лв , които щях да оставя за избор на екип му се видяха малко... Много жалко
Накрая аз бих препоръчала Д-р Гунев или Доц,. Димитрова. Доц. Димитрова шеф на отделението на 10 етаж., там са все проблемни бременности ( високо кръвно, Диабет, и т.н.)  Много добра докторка , която си разбира от работата. Тя ми направи и серклажа. Ако някоя от вас попадне на тях ще бъде в  много добри ръце.

# 381
  • Мнения: 618
Аз казвам какво съм чула от тях и в коя точно част и отделение е шеф др Дяволов. Проблемна бременност и предимно се занимава с такива случаи.
Съжалявам за неприятната ти среща с него нямам идея що за човек е , но знам че е добър специалист.
Аз също следя бременноста си при Гунев, който също преглежда само в частен кабинет , това не е практика само на Дяволов а на голяма част от специалистите от МД които са си в правото според мен.
За Гунев също препоръчвам на всички. Невероятно възпитан, спокоен и интелигентен човек.

# 382
  • Мнения: 8
За неонатологичното отделение - не мога да кажа, че Майчин дом изпъква пред други болници - това ми е 3-то дете и съм доволна колкото и предишните пъти, но все пак добре, че при нас нямаше някакви усложнения и бебето беше здраво.
Нещо не стана ясно, бебето в неонатологията ли е било настанено или не? Защото в неонатологията се настаняват именно бебенца, при които е имало проблем при раждането, в т.ч. и недоносени.
Неонатологията на МД като условия наистина не изпъква (в момента правят ново отделение), но като специалисти мисля, че наистина там са най-добрите неонатолози. Неслучайно там пращат бебета от цялата страна.

В неонатологията се настаняват здравите новородени бебета, а недоносените - в интензивно отделение, което е и на друг етаж. Именно към интензивното насочват бебета и от други болници за лечение, вярвам, че наистина са добри, но слава богу не ми се е налагало да преценявам от собствен опит...

# 383
  • Мнения: 141
Аз също съм решила, че ще раждам в мд с избор на екип при д-р нинова. Следя си бременността при нея и съм страшно доволна. Сега на 8 съм на ден на отворените врати в мд за да видя какво представлява болницата.  Аз искам да попитам дали таткото може да е в пред родилната зала с мен?

# 384
  • Мнения: 135
Здравейте. Знае ли някой дали, ако отидеш да раждаш нормално с избор на екип, но впоследствие, ако бебето не може да излезе по нормален път и се наложи секцио дали цената е пак 870 или повече?
Благодаря.

# 385
  • Мнения: 768
Същата е цената, разбира се. За таткото- не може да влиза нито в предродилна, нито в родилна зала. Приемат те, подготвят те и те качват в залата сама.

# 386
  • Мнения: 727
Аз също съм решила, че ще раждам в мд с избор на екип при д-р нинова. Следя си бременността при нея и съм страшно доволна. Сега на 8 съм на ден на отворените врати в мд за да видя какво представлява болницата.  Аз искам да попитам дали таткото може да е в пред родилната зала с мен?
В МД няма пред родилни и родилни зали. Влизаш през пиемно отделение, подготвят те там и те качват в родилното, където те настаняват директно в родилна зала. Не те местят от зала в зала, както в други болници. Бонбонска ти е отговорила относно присъствието на таткото.

# 387
  • Мнения: 768
Има зали, които всъщност са родилни, но се ползват като предродилни. Аз бях в такава докато чаках да ме оперират.

# 388
  • Мнения: 618
Добро утро.

Аз писах имейл да питам за присъствието на таткото и ми отговориха, че няма никакъв начин да присъства не ставало въпрос за пари просто не било разрешено  newsm78 а в клипче на майчин дом във ютуб http://youtu.be/fFPk8xRAF5c казват имаме две вип зали в които може да присъства и бащата  newsm78 може би преди е било възможно сега вече не

# 389
  • Мнения: 141
Аз също съм решила, че ще раждам в мд с избор на екип при д-р нинова. Следя си бременността при нея и съм страшно доволна. Сега на 8 съм на ден на отворените врати в мд за да видя какво представлява болницата.  Аз искам да попитам дали таткото може да е в пред родилната зала с мен?
В МД няма пред родилни и родилни зали. Влизаш през пиемно отделение, подготвят те там и те качват в родилното, където те настаняват директно в родилна зала. Не те местят от зала в зала, както в други болници. Бонбонска ти е отговорила относно присъствието на таткото.
 
Много ви благодаря за бързите отговори

Общи условия

Активация на акаунт