Лидл ::40::

  • 71 578
  • 752
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 160
Вчера взех халат на ММ. Ето такъв

http://www.lidl.bg/cps/rde/SID-A24CB0FE-02C801C5/www_lidl_bg/hs. … etail&id=4100

Само че ми се струва като плюшен и не съм сигурна дали ще попива добре. Някой има ли опит, да знам дали да режа етикетите или направо да връщам. Wink
Връщай Naughty , но по-добре той да реши.

# 646
  • София
  • Мнения: 154
Тази скандинавска седмица подозрително напомня на хапването в Икея Laughing
Дам, аз вчера отворих сайта на Икеа и сравнявах цени Simple Smile В Лидл са с една идея по-евтини нещата, но разликата е минимална. Въпреки това набелязах да опитаме няколко неща.

# 647
  • Мнения: 761
Записвам се да ви следя.

# 648
  • Мнения: 32
 Купих шлифера. Хареса ми,моят нямаше проблем с копчетата. Изпрах го в пералнята. Хубава и мека материя. Взех и кошче за боклук и постелка за баня. Всичко ми хареса от купеното.
Пс: във вътрешния джоб има резервни копчета !!

# 649
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 820
Купих шлифера. Хареса ми,моят нямаше проблем с копчетата. Изпрах го в пералнята. Хубава и мека материя. Взех и кошче за боклук и постелка за баня. Всичко ми хареса от купеното.
Пс: във вътрешния джоб има резервни копчета !!
Благодаря!
Ние междувременно успяхме да го заменим. Simple Smile

# 650
  • Варна
  • Мнения: 25 310
Gergana_Stamboliyska, от кои точни  джегингси си си взела? Аз съм 56 килограма и 173 висока и си мислех 38 да взимам, но така като те чета може и да са ми големи.
Джегингса (с ластик отгоре) е по-дълъг от дънките поне с 4 пръста! Аз съм колкото теб на ръст и килограми, джегингс номер 38 ми залепнаха, днес си взех кафявите дънки, но са ми много къси Crazy Ще ги връщам.
Уф, момичета, как да преценя дали шлиферът ми е точно? Става ми, не ми стяга, но на кръста се затваря доста плътно, остава малко местенце, ако преям и се подуя ще ми опре коремът Crazy Раменете мисля са ми ОК, добре ми е сякаш на гърдите и на ханша, ръкавите са дори длъжки... Нали не трябва да си вземам по-голям номер? А тези копчета като гледам имат доста аванс да се местят и да се разшири по този начин. Сори за глупавите въпроси, но такъв тип дреха рядко вземам, свикнала съм на якета и ми е трудно да преценя. А редовно си купувам по-широки неща и после ме е яд, та сега не искам пак да направя такава грешка.

# 651
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Взех и кошче за боклук и постелка за баня.
От кога чета,някой да каже че си е купил Mr. Green Какъв цвят си взе,аз за синьото имам мерака и постелката каква е,от плат ли...Благодаря!   bouquet Не успях да отида тея дни,ама утре ще се засиля вече Naughty

# 652
  • Варна
  • Мнения: 241

Месечинка виторога, мерси за отговора!
Снимай се с шлифера да те видим, за да преценим. Кой номер е?

# 653
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Миналата седмица си купих тъмен джегингс и съм на мнение, че сините дънки с прав крачол от тази седмица са от доста по-добър плат.
Халати и кърпи за баня препочитам и купувам памучни, другите не ми харесват.

# 654
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Снощи ядохме пица от американската седмица. Хич, ама хич не ми хареса. Не знам колко струва, но ММ я беше взел с -30%, но реалната цена за нищо на света не бих дала.

# 655
  • Варна
  • Мнения: 25 310
Хоупче,
38 номер е. Ще пробвам да се снимам.

# 656
  • Мнения: 2 453
Месечинка виторога, според мен щом те е добре в раменете не ти трябва по-голям номер. Още повече, че казваш, че и ръкавите са ти дълги. В краен случай премери по-големия номер в магазина и реши с кое ти е по-удобно.

# 657
  • Мнения: 6 018
Халатите аз не съм ги виждала на живо, но имам подобен, микрофибърен ли е какъв е, малко на плюш докарва, но никога даже не ми е хрумвало да се вмъквам в него след баня - как ще попие тази изкуствена материя  newsm78 Според мен не са за баня  Peace
Нещо да кажете за косачката? Какво ли означава, че е 2в1 - на страницата им не намирам инфо за нея  Rolling Eyes
Харесах и матраците, но няма 1.60 ширина, иначе щях да взема.

# 658
  • Мнения: 2 160
Снощи ядохме пица от американската седмица. Хич, ама хич не ми хареса. Не знам колко струва, но ММ я беше взел с -30%, но реалната цена за нищо на света не бих дала.

Американци и кулинария - две различни понятия.
Халатът - да го наметнеш и да си пиеш кафето, след което да вземеш душ и
да излеш от банята с памучна хавлия.

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 1 010
Да се похваля и аз с едни червени джегингси  Party 36 номер ми заспаха,само дето, както казахте са леко широки горе в ластика,ама ще го преживея като за 15лв  Wink Пък може и да изчакам да видя тези розовите другата седмица и евентуално да ги сменя  Thinking
И да ви питам нещо - имаше едни самобръсначки,по-точно 1,с много сменящи се глави. В Лидъла,в който си пазарувам отдвна ги търся и все ги няма  Rolling Eyes Да не са ги махнали от асортимента?  newsm78
Тези халати според мен са да си ги облечеш върху пижамата или нещо от сорта  Mr. Green Не знам дали стават за бърсане  Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт