Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 22

  • 54 077
  • 714
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 271
Здравейте и аз да се включа в темата Simple Smile събирах лентичките на цигарите на булгартабак и вчера си взех 13 плика сложих ги вътре и отидох да ги пусна но видях че урната я няма от вън на лафката и продавачката ми вика дай ги аз ще ти ги пусна взе ги и видях че не ги пусна но бързах и не и казах нищо казах си тя ще ги пусне но после като се замислих нищо не и коства да отвори пликовете ми да вземе лентичките и да си ги сложи в нейни пликове и ме хвана яд,не трябва ли тези урни да са от вън или поне да дават на хората те да си ги пускат как мислите вие и на някой случвало ли му се е такова нещо  newsm78
Доколкото знам играта свърши края на миналия месец.Последното теглене трябва да е било на 07 април.Поне така пишеше на рекламната брошура за играта.Аз тъкмо влизах да питам има ли публикувани някъде печелившите, знам, че звънят ама...

# 586
  • София
  • Мнения: 964
Вчера си получих чантите от Есберитокс Simple Smile
Сега рег. бележки на Нова Бразилия, вие ще участвате ли?
Ааааааа и аз чакам капучиното,хм!

Касовите бележки ли се регистрират и какво се печели?

# 587
# 588
  • Мнения: 2 376
Здравейте и аз да се включа в темата Simple Smile събирах лентичките на цигарите на булгартабак и вчера си взех 13 плика сложих ги вътре и отидох да ги пусна но видях че урната я няма от вън на лафката и продавачката ми вика дай ги аз ще ти ги пусна взе ги и видях че не ги пусна но бързах и не и казах нищо казах си тя ще ги пусне но после като се замислих нищо не и коства да отвори пликовете ми да вземе лентичките и да си ги сложи в нейни пликове и ме хвана яд,не трябва ли тези урни да са от вън или поне да дават на хората те да си ги пускат как мислите вие и на някой случвало ли му се е такова нещо  newsm78
Доколкото знам играта свърши края на миналия месец.Последното теглене трябва да е било на 07 април.Поне така пишеше на рекламната брошура за играта.Аз тъкмо влизах да питам има ли публикувани някъде печелившите, знам, че звънят ама...
[quote
Скрит текст:
]Изменение и допълнение на официалните правила на Кампанията, в сила от 01.04.2014 г.

Периодът на провеждане на Кампанията се продължава до 15.04.2014 г.

Крайната дата, до която могат да се изпращат писма с колекции от 4 броя ципер (фолио ленти) от марки на Булгартабак всяка или да се поставят в специално обозначената урна в посочените в Правилата на Кампанията търговски обекти, е 15 април 2014 г. За изпратени писма с колекции от ципери за участие след тази дата и евентуални разходи, свързани с това, Организаторът няма да носи отговорност.

Крайният срок за изпращане на наградите е 08 май 2014 г.

За периода на Кампанията, от 01.04.2014 г. до 15.04.2014 г., ще бъде проведено още едно - Шесто теглене, при което ще бъдат раздадени още 110 (сто и десет) парични награди:

10 (десет) награди по 1 000 лв. (хиляда лева) и

100 (сто) награди по 100 лв. (сто лева).

Шесто теглене ще се проведе на 22.04.2014 г. в 17.00 часа.[/quote]

# 589
  • Мнения: 1 271
Благодаря ти Kitty the cat.Жалко, че си изхвърлих лентите, а и последно като минавах кутията беше прибрана.

# 590
# 591
  • Мнения: 704
Здравейте, има игра в магазините на CBA с покупка на Калиакра или Becel http://www.cbaamg.com/?m=2&s=12&id=234

# 592
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
За играта на Астика с капачки за 600 мл , давам  безвъзмездно 5 х 600 мл на някой от Варна.
Имаме вече 15 регистрации и не ни приемат нови..

# 593
  • Мнения: 4 841
Кой щеше да ходи до бара от промоцията на Джони? Да казва кода бързо  Mr. Green

Айде сега ни е момента до ходим по клубове. Крачки трябва да се правят  Naughty

# 594
  • Мнения: 1 334
Кой щеше да ходи до бара от промоцията на Джони? Да казва кода бързо  Mr. Green

Айде сега ни е момента до ходим по клубове. Крачки трябва да се правят  Naughty
Аз ходих,ама като ги питах ме гледаха като телета....въобще нямат идея за кво става въпрос!!! newsm78

# 595
  • Мнения: 4 841
Пиши им на Джони да ти изпратят персонален код.

# 596
  • Мнения: 1 334
Е аз консумирах кафе....хаххах...няма ли да е нагло Joy

# 597
  • Мнения: 4 841
Що да е нагло? Ти си отишла до там, търсила си кода, нямало го е. Питай си.

# 598
  • София
  • Мнения: 8 162
Има една игра във фейса на Дайнърс клуб, където се събират камъни. Един път ми даде да се регистрирам, после ги събирам пак камъните, но така и не ми дава втори път регистрация. Някой знае ли как става втората?

# 599
  • Мнения: 2
Milka Doncheva ще откажеш ли наградата, ако пратката е за твоя сметка?

Kitty the Kat  коя е играта?

Tolsy G не ти ли се падна награда? имам събрани 500 мл и нито една спечелена бира, започва да ме съмнява, но продължавам за ваучер Joy

Общи условия

Активация на акаунт