Двойно име зa момиче

  • 4 272
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: X
Детето ще бъде с две собствени именa, кaто едното вече е избрaно- Кристин. Сегa търсим подходящо съчетaние. Досегa сa обсъдени вaриaнтите Мaри Кристин, Миa Кристин, Никол Кристин. Зa другото име е без знaчение буквaтa, a Кристин би.могло дa се трaнсформирa в Кристa или Кристи, но дебело подчертaвaм без КристинA и Кристиянa.Блaгодaря ви и предвaрително се извинявaм, че нямa дa могa дa влизaм често в темaтa,

# 1
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Кристи Грейс  Laughing

http://en.wikipedia.org/wiki/Christy_%28given_name%29

# 2
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Имам колежка Кристин Шели. Laughing

# 3
  • Мнения: 1 679
Елен Кристин а иначе от изброените Никол Кристин много ми допада също Peace

# 4
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Емма Кристин ми звучи ок  Peace

# 5
  • Мнения: 15 379
Леа Кристин

# 6
  • Мнения: 528
Ана-Кристин, Ан-Кристин. Всичко останало звучи прекалено дълго, странно или неподходящо.

# 7
  • Мнения: 187
Ния Кристин, Паола Кристин, Мишел Кристи, Сара Криста, Ева Кристин, Ая Кристин, Стела Кристин

# 8
  • Мнения: 8 894
Бела Кристин
Кристин Лаура

# 9
  • край морето
  • Мнения: 44
Ава Кристин
Адел Кристин
Бела Кристин
Ема Кристин
Ела Кристин
Ева Кристин
Елинор Кристин
Ида Кристин
Ина Кристин
Лина Кристин
Леа Кристин
Мона Кристин
Ния Кристин

# 10
  • Мнения: 187
Насочи ни на някъде, нещо хареса ли си?

# 11
# 12
  • Мнения: 379
Ана Кристин  +1

# 13
  • Мнения: 4 569
Мери Кристин

Аниезе, ти ли? Честито!

# 14
  • Мнения: 0
Кристин Лилиан

# 15
  • Мнения: 505
Аз съм за Ана - Кристин.

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Анна Кристин
Анабела Кристин
Моника Кристин
Изабела Кристин
Мария Кристин
Мая Кристин
Малена Кристин
Емили Кристин
Леони Кристин




# 17
  • Мнения: 465
Предложението Бела Кристин ми допадна  Heart Eyes

Кристин Шели също е много сладко.

Предлагам Кристин Мей, Кристин Илейн, Ариел Кристин. Последното дори много ми харесва.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 485
И от мен едно Ана Кристин  Peace

# 19
  • Мнения: 68
  Кристи Жаклин.

# 20
  • Мнения: 6 112
Лили - Кристин

# 21
# 22
  • Мнения: X
Благодаря много за предложенията  bouquet. За пръв път ми се случва в тема за имена да са изброени толкова много варианти и всички да се почти еднакво красиви. Simple Smile

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Криста Мей, Джули Кристи - като актрисата, нищо че при нея е фамилия; при вас ще е с друг правопис.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не смятам, че на името Кристин подхожда още едно.
То си е достатъчно хубаво.

# 25
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
От до тук предложените, ми харесват Ева Кристин, Емили Кристин и Кристин Мей.
Не знам дали детето ще живее в Бг, така че това може да не е много подходящо и все пак предлагам Кристин Ейвъри.

# 26
  • Мнения: 818
Да, в България точно "елен" го кръсти детето...

Ана-Кристин, Ан-Кристин. Всичко останало звучи прекалено дълго, странно или неподходящо.
Абсолютно всичко звучи дълго, странно и неподходящо.

Каква е тая мания да си кръщавате децата с по 10 имена? Така или иначе само едно от тях ще се ползва. За какво й е на Криси по паспорт да се казва Франсин Джейми Кристи Алая... Георгиева Иванова(?!)

# 27
  • Мнения: 1 679
jesus- всеки си има мнение и предпочитания смятам аз и доста хора..Все пак затова има толкова голямо разнообразие..

# 28
  • Мнения: 818
jesus- всеки си има мнение и предпочитания смятам аз и доста хора..Все пак затова има толкова голямо разнообразие..
Не е толкова предпочитание, колкото мода, и понеже на хората толкова им е акъла, се водят по модата и си кръщават децата с безумни имена. Сега модата е всяко второ момиченце да е Ния или Рая. Всяко трето да е с някакво откачено име, измислица на родителите, или американско име с българска фамилия ooooh! Преди 3-4 години толкова момиченца българчета ги накръщаваха Инджи, а сега като й мина модата на Перла дали още е толкова готино детето да се казва Инджи... Та така.
Не за друго, просто после детето влиза в едно общество, което първо му се подиграва за шантавото име, след няколко години пък никой работодател не го взима насериозно и си умира от смях още като види подадените документи. Не знам каква е тая мания да причиниш на детето си подигравки още със запознаването му с останалите.

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
В случая на авторката детето ще бъде с две собствени имена, а не се търси име с тиренце. Най-вероятно бащата е чужденец, така че, повечето ви притеснения отпадат.

# 30
  • Мнения: 6 993
Ако е родено в България, дори чужденец да е бащата, пак ще има бащино колкото и собствени да сложат.
Имахме такъв случай с бебето на една приятелка.

# 31
  • Мнения: 413
Ан-Катрин  newsm51

# 32
  • Мнения: 4 696
И аз съм за Ана Кристин! Peace

Общи условия

Активация на акаунт