MAC & Sephora - 21 тема

  • 48 499
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Eл и Денси са описали точно това , което мисля за Potent . Хубав цвят е , точно такъв исках, но няма нищо общо с тъмни и по- ярки цветове . Няма го онова заглаждане . След малко пак ще се намацотя с него да видим дали ще затвърди това ми мнение . Бе те снощи ме убеждаваха да си взема червило на Герлен , ама нямаше избори на цветове.
Иначе ухаят невероятно тези червила, напомнят ми шоколадов десерт ала Нутела  Laughing .

# 721
  • Мнения: 3 342
И таз добра. Една и съща серия червила, а най-вероятно и една и съща партида, а разлика в качеството Crossing Arms

# 722
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Значи добре, че не взех Potent  Laughing

А и без това имам предостатъчно нюд червила, сега почвам полека да се научавам да ползвам по-наситени  Laughing

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Т. Pink само в устните ме гледат  Laughing
И да не е особено честно, но може за това има малко нюдове в самата серия.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Аз се ядосах - нямат четки на Диор в Дъглас! Ми кво имат?! Пфу!
Ядосах се и нищо не взех.
Сега като ви чета ме хвана яд за T. Pink, едва ли ще мога да отида през уикенда  ooooh!
Не ми е ден.

# 725
  • Мнения: 31 232
Аз се ядосах - нямат четки на Диор в Дъглас! Ми кво имат?! Пфу!
Ядосах се и нищо не взех.
Сега като ви чета ме хвана яд за T. Pink, едва ли ще мога да отида през уикенда  ooooh!
Не ми е ден.
Бе я не се нервирай за такива неща! Като нямат голямо чудо! Все ще намериш време за червилото желано! Heart Eyes Hug  bouquet

# 726
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Маришка, я удари един feelunique и не им бери грижа на Дъглас  Wink

# 727
  • Мнения: X
Аз се ядосах - нямат четки на Диор в Дъглас! Ми кво имат?! Пфу!
Ядосах се и нищо не взех.

Никакви на Диор или само тази за ФДТ? Ако е така и аз се ядосах.  Crossing Arms
Ако не ти се чака от ФЮ отиди до Клео, на същата цена е. Но там пък има само една за очи, която аз не искам.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
не се ядосвай, последния път и им бях бясна и какво хич не им пука . Четките от фийлюник най- добре особено с някой код за намаление .
Вчера като отидох в БЗ видях че е започнало познато момиче там и много добре ме консултира , показа ми много неща на Герлен на Кларанс. И така благодарение на нея ще пробвам Beauty Flash balm Clarins  и GUERLAIN Super Aqua-Serum BB Hydra+   . Като първото вече го пробвах и много ми хареса.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Аз се ядосах - нямат четки на Диор в Дъглас! Ми кво имат?! Пфу!
Ядосах се и нищо не взех.
Сега като ви чета ме хвана яд за T. Pink, едва ли ще мога да отида през уикенда  ooooh!
Не ми е ден.
Бе я не се нервирай за такива неща! Като нямат голямо чудо! Все ще намериш време за червилото желано! Heart Eyes Hug  bouquet
Лу, Денси, така е, ама ... отидох с нагласата, че ще ми се случи нещо хубаво ... както и да е. Не е болка за умиране  Grinning
Чек, на продавачката  още докато й споменах думата "четки на Диор" и тя каза "Не". Не съм питала за други четки, но ме съмнява, че има. И не се ядосвай Wink
deadly_vesi, права си, ще изчакам някой код за намаление от ФЮ.

# 730
  • Мнения: 31 232
-5 от 40 паунда не те ли устройва за четката и още нещо примерно? Hug

Новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт