Кауфланд / Kaufland- тема 6

  • 82 657
  • 734
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 25 768
Намерих темата за каните информирам се,благодаря. Peace

# 346
  • Мнения: 113
Ами нашата не отчита кога филтъра е за смяна .... http://www.slony.com.ua/main/details/98470/342/kuvshini/filtr-ku … l_siniy_35_l.html ей така изглежда,но да си призная самия вкус на водата се променя,няма как да се пропусне Wink

# 347
  • Мнения: 4 569
Последната събота получих вестник.  Flutter
Купих си зайче за Великден (излезе към 7 лв), кафе Давидоф и други нещица.

# 348
  • Мнения: 550
И ние се отчетохме подобаващо онзи ден. Кафе Давидов (лакомите г*зове от трите вида по едно)  Mr. Green всевъзможни глупости, най-обичам препарати да си купувам, шкафа с чекмеджетата на промоция, яйцеварка (само тоя боклук нямахме). От цялата работа за ядене сме купили един кашкавал на дупки, една паста от маслини от всички видове брашна на София мел  Mr. Green иииии сметката е трицифрена ама не с единица отпреде  #Cussing out
Ей за това обичам да ходя сама, мотам си се и пак по-малко харча  Mr. Green

# 349
  • Мнения: 25 768
И ние се отчетохме подобаващо онзи ден. Кафе Давидов (лакомите г*зове от трите вида по едно)  Mr. Green
Ами то не е ли за различни способи на приготвяне, машина- еспресото, едно има за джезве, третото не знам за какво е.Аз взех едно за машина, да видя каква гадост ще излезе...

# 350
  • Мнения: 550
И ние се отчетохме подобаващо онзи ден. Кафе Давидов (лакомите г*зове от трите вида по едно)  Mr. Green
Ами то не е ли за различни способи на приготвяне, машина- еспресото, едно има за джезве, третото не знам за какво е.Аз взех едно за машина, да видя каква гадост ще излезе...
Chesno da ti kaja nqmam ideq polovinkata gi sloji v kolichkata no edva li gi e poglednal

# 351
  • Мнения: 25 768
Ясно.Шопинг-маниак  Laughing

# 352
  • Мнения: 444
Здравейте, да се отчета и аз и ние с кафето Давидиф моя мъж отгога му е хвърлил око ама все ни се свиди да дам толкова и ако не ни хареса в коша.Даже днес сутринта си прави от кафето на мен ми харесва на вкус и аромат взехме от това за Еспресо и не съжалявам днес мисля пак да отдида и ако има още в Ямболския Кауфланд ще си взема още 1 пакет иначе аз по принцип съм фенка на Лавацата.

# 353
  • Мнения: 25 768
И аз от години в къщи само червената лаваца пия,но видях че го грабят това кафе и е доста намалено взех 1.Ще го видим...
Kristalin,каймак прави ли кафенцето?

# 354
  • Мнения: 444
Kristalin,каймак прави ли кафенцето?
Прави,прави моята машина е AEG  и аз така само червената лаваца-Rosa,а Давидоф е с малко по наситен и плътен вкус допадна ми.По принцип аз съм малко скептична относно немските кафета все ми киселеят но Давидоф е по различен.Фенка съм на италианските кафета.

# 355
  • Мнения: 25 768
Италианското еспресо е най доброто в света, аз и машина италианска имам ...Lavazza qualita rosa ми е най ароматно от нашите кафета тук  Crazy

# 356
  • Мнения: 550
Само аз ли си обичам най-много новата бразилия, лавацата нещо ми киселее  Mr. Green
а сега ако се окаже че Давидов не е добро ще му го сипя в гърба на мойчкия  Naughty

# 357
  • Мнения: 25 768
Само аз ли си обичам най-много новата бразилия, лавацата нещо ми киселее  Mr. Green
а сега ако се окаже че Давидов не е добро ще му го сипя в гърба на мойчкия  Naughty
hahaha Съжалих го човека, че и от трите вида е купил Laughing Laughing Laughing

# 358
  • Мнения: 2 140
Само аз ли си обичам най-много новата бразилия, лавацата нещо ми киселее  Mr. Green
а сега ако се окаже че Давидов не е добро ще му го сипя в гърба на мойчкия  Naughty
Не си само ти ! Лавацата ми киселее, но бразилията не я харесвам.
Всичко е въпрос на вкус и мода.
Маслините още са на промо, само на мен ли са безвкусни ?

# 359
  • София
  • Мнения: 3 611
Някой пробва ли яйцата? Пукат ли се много при варенето?

Общи условия

Активация на акаунт