Ясновидци/врачки - тема 22

  • 147 524
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 13
Момичета, не се занимавайте с бяла магия. Тя е краткотрайна - най-много 3 години, но е силна колкото магията за смърт. А децата, които се раждат от такава магия, се раждат с психически праблеми. Но те са вашите деца.
Никога не искайте да ви правят бяла магия!!!

# 226
  • Мнения: 9
Знае ли някой нещо за Любка ?Тя е от Петрич ул.Здравец 1 тел.0895939964 моля Ви за коментар

# 227
  • Мнения: 14
Melissa77 , извинявай мога ли да те помоля да напишеш малко по точен адрес на жената от бул.България....стана ми интересно а аз живея в този район и ми се иска  ако мога да я посетя.

# 228
  • София
  • Мнения: 379
Може ли един въпрос към ina-vasileva newsm78 newsm78 newsm78 :
Това което твърдиш,че следствие на магия се раждат деца с психични проблеми,кой го е казал,тъй като аз знам за едно такова дяволско изчадие, което роди преди 5-6 месеца,но нямам информация,че бебето е с някакви отклонения.Напротив много си е добре.То всъщност не е виновно ,че майка му е дявол.Отделен въпрос е, че не знам дали е родила от човека на когото беше направила много гадна любовна магия с цикъл и още куп гадории,или пък е родила от някой друг.По принцип аз съм чувала от много хора,че не можеш да забременееш от мъж на когото си направила магия.Ако имаш някаква по подробна информация можеш да ми пишеш на ЛС.Ако някой друг има различно инфо за това нека пише.Благодаря Ви.  ShockedHug

# 229
  • Мнения: 13
Подробно не мога да кажа нищо/ просто темата е дълга /.
Психическите проблеми се проявяват доста късно - понякога след 30-тата година, като през подрастващата възраст детето си върви по-трудно, но не винаги видимо.
Провокират се от това, за което е направена магията - брак и раждане на дете.
Логично е - ако ти счупят ръката да те боли винаги, когато я удариш или времето се разваля.
Не мисля, че тук е темата за обсъждане на такива неща. Енергията не се губи, само се трансформира.
А и всяка майка трябва да е наясно дали иска деца за да ги гледа със съпруга си или иска да хване някой мъж с раждането на дете. Това също е лоша енергия. Всяко дете трябва да бъде заченато с много любов. живеем вече в 21 век. Гениш се, ако искаш семейство и деца. В противен случай правиш безопасен секс Simple Smile

# 230
  • Мнения: 19
Здравейте, да знаете нещо за някаква Емилия, която приема в безистен на Пиротска? Не се сещам, назад по-темите да е коментирано нещо.

# 231
  • шумен
  • Мнения: 100
Здравейте  Simple Smile!Искам да Ви попитам,имали такива гледачи,които гледат само по телефона и познават.В Шумен съм ги обиколила и не съм очарована изобщо,а нямам време и средства за други градове.Благодаря Ви предварително ,хубав ден от мен!

# 232
  • София
  • Мнения: 379
Подробно не мога да кажа нищо/ просто темата е дълга /.
Психическите проблеми се проявяват доста късно - понякога след 30-тата година, като през подрастващата възраст детето си върви по-трудно, но не винаги видимо.
Провокират се от това, за което е направена магията - брак и раждане на дете.
Логично е - ако ти счупят ръката да те боли винаги, когато я удариш или времето се разваля.
Не мисля, че тук е темата за обсъждане на такива неща. Енергията не се губи, само се трансформира.
А и всяка майка трябва да е наясно дали иска деца за да ги гледа със съпруга си или иска да хване някой мъж с раждането на дете. Това също е лоша енергия. Всяко дете трябва да бъде заченато с много любов. живеем вече в 21 век. Гениш се, ако искаш семейство и деца. В противен случай правиш безопасен секс Simple Smile



Благодаря ти за своевременния отговор. Simple Smile

# 233
  • София
  • Мнения: 1 127
Нали твърдо се зареках , че няма повече да ходя по врачки след ходенето ми при Цеца - снощи пак отидох  ooooh! ходих при Ани от Люлин  и съм доволна , каза почти същото като Цеца , само че без срок и за едно от нещата , които са важни за мен обаче не ми каза нищо , та мисля в неделя все пак да посетя Бойка от Перник, само дано да стане , че жената каза че има ангажимент и не знае кога ще свърши , да се чуем пак в неделя.Дано да стане и дано ми каже същото като Цеца по най- важния за мен въпрос.Стискайте палци и после ще споделя.

# 234
  • Мнения: 1 339
idi, би ли споделила малко повече инфо за тази Ани. На какво гледа, каква е тарифата? Колко време отделя?
Благодаря ти предварително!

# 235
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 368
Здравейте,записвам се да следя темата,моля,ако някой е ходил при добра гледачка от Пловдив да каже,да похвали,аз ходих при Анелия Лечева-позна няколко неща за миналото ми,които не ме касаеха грам,за в бъдеще ме прати за период след 10г,което пак не ме устрои и някакви откъслечни попадения тук-там и то с моя помощ,защото ме поразпита доста....

# 236
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 368
В столицата поне има голям избор на гадатели и ясновидци...В Пловдив не мога да открия поне една жена да гледа на кафенце #Crazy

# 237
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 368
Момичета пак съм аз пак същата жена търся- гледа на кафе в пловдив преди 2 години бях в едно като магазинче за вино моля ви ако имате идея помогнете че всички други ги обиколих даже сега при баба дана ще тичам от неволя Praynig Praynig

Дано се сетиш и на мен би ми била от полза Hug
При кои си ходила в Пловдив ?Препоръчай  Hug

# 238
  • Мнения: 0
намерих я казва се елена гледа на ул бяла море 7 срещу халите в кичука ама този път не бях кой знае колко очарована от нея. Била съм при:
1. Баба Дана- много мила- нищо не познава за жалост освен някоя друга буква
2. Махмуд- празне приказки
3. Вергиния- само мога да се надявам че не познава- много мрачна прогноза
4. Въпросната Елена- горе долу добре но за бъдеще ми позна веднъж,сега до май ще кажа за втория път ама взима колкото оставиш така че не е зле
5. Теменужка- пълен и див ужас
6. Една до моста на Герджика- Няма да коментирам
7. Веса зад Сани- НЕ ХОДИ
8. Ани Лечева- за настояще добре ама за бъдеще я няма много много
 Май тва е за пловдив- иска ми се и на мен да си намеря някоя тук в околността Joy

# 239
  • София
  • Мнения: 1 127
idi, би ли споделила малко повече инфо за тази Ани. На какво гледа, каква е тарифата? Колко време отделя?
Благодаря ти предварително!

Аз съм писала в по- предни теми за нея , защото съм ходила два път през някакъв период.Гледа на таро и на някакви рисувани карти - аз лично от тях съм по-доволна.Няма тарифа колкото оставиш , но веднъж пратих една съфорумка от тук и и беше казала 20лв.  newsm78 минало и настояще ги уцелва много точно , за бъдеще също познава , но този път не ми каза нищо за най- важния за мен въпрос.Аз не съм я и питала , защото не искам аз да питам , а гледачката сама да го вижда.Предния път като ходих позна нещо което беше много важно и се случи точно както го каза и за това пак отидох.Отделя около час, по принцип ако искаш може и да задаваш въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт