"Златно чудо №14 "

  • 2 897
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
Аз го пих 3седмици и нямаше ефект.Само си давах парите

# 16
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Днес си го купих и от утре го започвам . Не ми е толкова до отслабването колкото до прочистването на организма ми .  Все пак аз ходя на фитнес всеки ден и от там имам диета която ми съставиха и спазвам нея засега съм много доволна . Вижте  в профила ми .

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
 newsm10ще имаш успех щом ще го съчетаеш с диета Laughingкаква е диетата ако не е тайна? Embarassed

# 18
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Дали ще пиеш чай с мед и ще спразваш строга диета или ще пиеш Златното чудо със строга диета е едно и също Wink
Абе въобще не ми прилича на чай с мед да ти кажа . Може да има мед като съставка но на мен никък не ми е сладко .
А диетата ми не е тайна  почти като НВД е . Похапвам си пилешко и рибка със много зеленчуци .  Ходя на фитнес и много разходки  .

# 19
  • Мнения: 266
Моиа приятелка пие ,,златно чудо,, от 1 м и  продьлжава да го пие.Засега е свалила 3кг.До нас в аптеката го намира за 11лв.-в момента е на промоция.

# 20
  • Мнения: 732
Аз го пих - 4 опаковки, никакъв резултат. Е, може и да съм свалила 2-3 килограма, но на фона на целия този глад е нищо. Горещо препоръчвам точковата диета. Хапваш здраво и слабееш newsm44

# 21
  • Мнения: 46
Горещо препоръчвам точковата диета. Хапваш здраво и слабееш newsm44

Каква е пък тази точкова диета??? newsm12
Вече изчетох всичко за кафето, с което се отслабва и за златното чудо и още се колебая кое да пробвам, за да не се набутам с кинти  fiuuuuuu
То е ясно, че си е и индивидуално, но ако някой даде инфо за точките ще го обичам нонстоп!!!  smile3521

# 22
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Пий си Златното чудо и не се притеснявай .

# 23
  • Мнения: 5 873
Снежи ,щях да те питам за менюто ти ,но ти си казала вече ,че е като НВД.Моля те, кажи какво закусваш,че ми е мъка като дойде сутрин,не ми идва на ум какво да ям, освен мляко,сирене с краставица или парче кашкавал.Дай идеи!Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт