Veet

  • 2 714
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
присъединявам се напълно.....абсолютен боклук

# 46
  • Мнения: 5 299
Дали се справяте добре или не-зависи и от начина по който ги дърпане и най вече доколко сте ги затоплили преди това...
Iаз така мисля Peace

# 47
  • Мнения: 1 489
На мен също не ми харесват лентичките на veet.Особенно за крака.За мустак ползвам само на СТРЕП.

# 48
Страшно съм учудена-аз ползвам Veet от поне 15 години и съм си доволна-за кремовата говоря. Даже през лятото третирах и дъщерята, която е на 10 год., не е имала проблем с кожата нито с нищо.
Защо просто не опиташ, най-много да загубиш някой лев..

# 49
  • Мнения: 779
Пишете ме и мен към недоволните. Като гледах рекламата така се зарибих, че очаквах нещо страхотно , а то излезе пълен боклук. Ми то по добре да се бръсна  Confused .

# 50
  • София
  • Мнения: 8 280
НЕ СЬМ ДОВОЛНА. още в началото като излязоха кремчетата за краката си купих и останах много разочарована.Нищо не махата при положение,че космите ми са малко и са тьнки.
newsm10

# 51
  • Мнения: 46 511
Дали се справяте добре или не-зависи и от начина по който ги дърпане и най вече доколко сте ги затоплили преди това...

Аз се справям перфектно от доста години сама, с тубичките от 1 лв., не мисля, че с тези е по-сложно.
А от спрея, кожата ми изгоря и пареше, въпреки, че стоях по-малко от написаното време, а си представям, ако бях изчакала до края  ooooh!

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не е по темата...но днес видях депилатоар на Арома.

# 53
  • Мнения: 870
По принцип ползвам епилатор но реших да пробвам лентите на Veet и беше ужасно, всичко залепна по мен после докато се изчистя...

# 54
  • Мнения: 1 305
 Crazy като гледам гледам май и аз ще пробвам пак с епилатора май  най сигурно

# 55
  • Мнения: 1 006
Ползвала съм кремоветв на Veet и ефекта беше нулев.

# 56
  • Мнения: 207
За моя голяма изненада - съм много доволна. Купих се спрей депилатоар. По-добър е от всички, които съм пробвала до момента, дори и от този на Виши.

Общи условия

Активация на акаунт