Утре 21.02 Лунна диета

  • 3 353
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 93
И аз съм с вас, от миналият  път съм с 2кг. по-малко,надявам се и сега да има същия ефект/че има още много за сваляне Embarassed/

# 31
  • София
  • Мнения: 3 668
Аз малко плахо, щото миналия път се изложих, не искам да се заричам... но ще пробвам  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 704
Абе аз като не понасям чай и мед .. дали мога да го пия със сметанка малко  newsm78

# 33
  • Мнения: 485
Кой е казал че може МЕД или СМЕТАНА???
Щом диетата е без захар значи трябва да е и без мед, поне аз така мисля, асметанката според мен е изключена.

Но, аз правя диетата за отслабване

А ако се прави само за разтоварване  -  сигурно може и мед и сметанка, тогава просто трябва да се придържаш към повече течности и пресни плодове и ще си прочистиш малко организма - фазата на луната ще помогне.

Аз ще гладувам newsm24 на гладуващите, т.е. пиещите.

А мисля че и виното не е позволено защото е алкохол

# 34
  • Мнения: 513
Май някъде бях чела ,че може мед ако някой знае да каже  Grinning

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Оф, и аз ще я направя този път диетата. А колко време се кара само на течности, че чета отгоре- отгоре тази сутрин.

# 36
ох ,точно рано тази сутрин хапнах малко боб и се уплаших сега,че ми е заминала лунната диета,но след като тя е сега от 9.16 май няма проблем Simple Smile дано и аз да мога да издържа,вдигнала съм килограмите...горкия ми мъж :/

# 37
  • Мнения: 513
Оф, и аз ще я направя този път диетата. А колко време се кара само на течности, че чета отгоре- отгоре тази сутрин.
Днес от 9,16 до утре по същото време  thumbsup

# 38
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Хайдеее, започна се!
Добре, че в 8.30 хапнах за последно малко от закуската на детето Mr. Green....дано устискам до утре само на гола водица, или може и други течности newsm78.
Успех ви пожелавам на всички Heart Eyes!!!

# 39
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз се включвам!!!
Тоя път съм предупредила мъж ми никакви уговорки за кръчми да не прови, че миналия път ми провали диетката/ гладуването. Е, резултат пак имаше, но друго си е да си я спазиш 24 часа.
Успех на всички!!! Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 289
И аз съм с вас! Че имам едни 10-на излишни кг..... Rolling Eyes Успех на всички! Laughing

# 41
  • Мнения: 1 568
Аз пък не можах да закуся и не съм яла от снощи. Дано стане работата! Вечер ми е най-гадно, но ше си направя фреш от моркови!

# 42
  • Мнения: 1 704
Аз не закусвам по принцип, така че все едно съм я почнала от вчера  Wink ако издържа до довечера пак си е 24 часа Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 3 405
Пия чай и изядох един бабан Tired

# 44
  • Мнения: 5 647
Аз пък ям грейпфрут- нали уж помага за по-бързото изгаряне на мазнините.

Аз пък не можах да закуся и не съм яла от снощи. Дано стане работата! Вечер ми е най-гадно, но ше си направя фреш от моркови!

И аз вечер си чувствам най-зле, особено като се приберем с мъж ми от работа и слагаме вечерята. Миналата седмица след цял ден глад, не можах да се стърпя и изядох 1 пържола. Въпреки това ефект имаше от диетата.

Май някъде бях чела ,че може мед ако някой знае да каже Grinning

Да, може. Разбира се не трябва да се прекалява. Аз кафето сутринта го пих със захар.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт