КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА ДА КУПЯ - тема 6

  • 121 582
  • 732
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 13 478
По принцип за първи път купувам чеснов сос, все си го правя сама, но този е повече от ужасен  Sick

# 166
  • Мнения: 143
Нещото което повече няма да купя е млякото Pilos в Лидл.И прясното и киселото,изобщо не съм доволна толкова е воднисто и разредено,пък такава яка реклама му направиха.  Peace

# 167
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Точно си хапвам Пилос 3,6%. Кое му е рядкото? На мен ми е любимо, но все пак е въпрос на вкус. Млякото им в кутии също е хубаво.

# 168
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И прясното и киселото червените на Пилос са хубави и ги почитаме у нас.

# 169
  • Мнения: 10 064
За таратор - задължително Пилос 4,5%.
И 3,6% Пилос си купувам, допада ми като вкус.

# 170
  • София
  • Мнения: 550
Кьопоолу по селски на "Адела" (в бурканче) - нищо общо с кьопоолу, кисело и неприятно  Sick

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
това с киселото мляко си е индивидуално...Аз също не бих взела Пилус - блудкаво ми е Simple Smile
Обичам к.м. да си е стабилно кисело, затова и рядко купувам...

# 172
  • София
  • Мнения: 313
Доматено пюре на Атлантик и ко гр. Пордим - пластмасата е по-вкусна вероятно. Нищо общо дори с наподобяване на доматен вкус.

# 173
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това пък в сезона на доматите да си купиш доматено пюре е ....

# 174
  • Мнения: 114
Нещото което повече няма да купя е млякото Pilos в Лидл.И прясното и киселото,изобщо не съм доволна толкова е воднисто и разредено,пък такава яка реклама му направиха.  Peace
Не сме пробвали прясното, но едното кисело е много вкусно, това с по-височкия процент, хе-хе!  Laughing

# 175
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Защо да не готви с доматено пюре? Кое му е странното? Аз и лятото си слагам от буркан.  Wink

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
реших да си взема сок в кутия - банан... Нямам опит, но от четенето на етикетите, реших, че ще е този на Fine food - Е НЯМА ТАКАВА ОТВРАТ...

# 177
  • София
  • Мнения: 402
Мерси за темата.   bouquet
Така и така на козметична тема.Аз пък изобщо не съм доволна от коректора на Decleor от спиание Грация..и още няколко неща.

http://beautifullsin.blogspot.com/2014/04/never-again.html

pantera666, тази пудра на Taft наистина е ужасна. И при мен не прави никакъв обем, но пък за сметка на това, косата ми става отвратително гадна и лепкава от нея. Отврат! Sick
Напълно подкрепям. Пудрата е ужасна.


# 178
  • Мнения: 527
Повече никога няма да купя каквото и да е от къща Стаменови в Говедарци. Продават овче сирене, мляко и конфитюри. А как лъжат, как лъжат ако знаете. В 2л прясно мляко имаше поне половин литър вода, а сиренето е като тебешир и има 50 кила сол сигурно, нищо, че е по 12лв.

Жената толкова много говори, че не можеш да й затвориш устата. А то защо било. За да баламосва хората.  Отвратителни измамници! 

# 179
  • Мнения: 1 120
На Атлантик и ко купих веднъж лютеница - отвратителна, явно и другите им продукти не струват.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт