КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА ДА КУПЯ - тема 6

  • 121 577
  • 732
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 30 142
Едните пилешки пръчици /които станаха наистина като пръчки/ ги пекох във фурната, поставени върху домакинска хартия без мазнина. След като ги извадих хартията беше цялата омазнена, както и тавата. Питам се какви ли химии има в тях.  newsm78 Никога повече няма да купя.

Направо ме е страх да предположа.  Sick

# 196
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Аз също пека в/у хартия за печене без мазнина,защото така или иначе нищо по нея не залепва. И при мен е винаги много омазнена. Едвам я хвърлям без да омажа тавата,понякога.  Rolling Eyes

# 197
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Хайвер на фирма Север Експорт.


Купих два - натурален и със сьомга. И заминаха в кофата и двата.

+1! Аз се излъгах с хайвера им с копър - отвратително нещо, няма общо с хайвер!

# 198
  • Мнения: 9 050
Има вкус на хляб, накиснат във вода.

# 199
  • Мнения: 73
Аз да се оплача от една несполучлива покупка на тоалетна хартия Maliva ... Уж невероятно мека я рекламират, а е точно обратното! Laughing

# 200
  • Мнения: 114
Аз да се оплача от една несполучлива покупка на тоалетна хартия Maliva ... Уж невероятно мека я рекламират, а е точно обратното! Laughing

+1, моето чаве най-убаво.  Stop Май и Туфи по едно време рекламираха. В едно 'всичко по левче' я видях - най-обикновена хартия. Ама нали е с куче и целта е да ти стане мило и да я купиш.  Laughing

# 201
  • София
  • Мнения: 8 646
И аз скоро купих разбит хайвер, в малка прозрачна кофичка. От Кауфланд беше, но забравих да видя марката.
Със сьомга и преди бях купувала и беше много хубав. Сега имаше някакви розовеникави петънца, които трябваше да.минат за парченца сьомга и нямаше вкус точно на разйит хайвер.

# 202
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
Шпек Орехите /гастро/. Не знам от кога и Орехите са пуснали бюджетен шпек, но беше отвратителен. Като го купувах, не съм забелязала, че е именно Гастро, не очаквах от тях подобно нещо. Шпекът им беше хубав, но май вече не е.

# 203
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Аз скоро купувах шпек на орехите,но убий ме не помня гастро ли беше,или не. Взех го нарязан от витрината на Кауфланд и да ти кажа много вкусен беше. Беше около 12лв/кг.

# 204
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
Аз по принцип много обичам шпек Орехите и само такъв купувам, затова и не съм забелязала, че има вече и различен. Даже и не гледам на витрината, а веднага поръчвам именно такъв. Вкъщи го нарязахме, опитах едно парче и ми се стори различен. В първият момент си помислих, че са ми пробутали друг шпек с етикет на Орехите. Веднага погледнах етикета, отдолу се мъдреше надпис "Гастро". Определено е с по-ниско качество от другия им шпек и вече много ще внимавам какъв купувам.

# 205
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Вече ще внимавам тогава. Напоследък се нароиха такива салами и луканки "гастро". Явно това ще да е обозначение за по-ниско качество.  Rolling Eyes То от това по-ниско здраве му кажи..

# 206
  • Мнения: 768
FA sport invisible power- стик. 4,8 часа не ми предпазва, да не говорим за 48.

# 207
  • варна
  • Мнения: 1 228
Записвам се да ви следя  Peace
Ние сме големи фенове на Лидл , не помня нещо лошо да съм взела от там .
И по темата ,преди се е случвало да купя кашкавал Clevar от Била и ставаше ,последния път беше ужасен ,все едно ям тебешир  Sick
По рано някой беше писал за доматено пюре ,аз бях взела мисля, че на същата марка само ,че консерва домати на кубчета ,в която имаше обелки на кубчета ,но не и домати.
Ценено кисело мляко Бор Чвор ,в началото беше страхотно,скоро взех ,първо никъде на опаковката нямаше срок на годност и имаше вид на някакво мазно желе - хвърлих го.

# 208
  • Мнения: 495
Охладени пилешки крила на СВС-98 ЕООД - толкова много мъх и пера има по тях, че се чудя да ги пърля, скубя или подстрижа  Shocked или направо да ги хвърля...

# 209
  • Мнения: 114
Записвам се да ви следя  Peace
Ние сме големи фенове на Лидл , не помня нещо лошо да съм взела от там .
И по темата ,преди се е случвало да купя кашкавал Clevar от Била и ставаше ,последния път беше ужасен ,все едно ям тебешир  Sick
По рано някой беше писал за доматено пюре ,аз бях взела мисля, че на същата марка само ,че консерва домати на кубчета ,в която имаше обелки на кубчета ,но не и домати.
Ценено кисело мляко Бор Чвор ,в началото беше страхотно,скоро взех ,първо никъде на опаковката нямаше срок на годност и имаше вид на някакво мазно желе - хвърлих го.
Тия работи на Clever бая сме се ядосвали с тях... и салама, и кашкавала. В Лидъл наистина има евтини вкусотии. Лютеницата, например, е прекалено вкусна за цената си. Радвам се, че отново пуснаха закуска с вкус на пица, онези много ни липсваха.

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 22:28 от iop61

Общи условия

Активация на акаунт