MANGO online магазин - 3

  • 66 319
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 899

Та въпросът ми е как става връщането?
Не съм връщала и не знам подробности. Мога да помогна само с това, че като си получиш поръчката, вътре ще има приложен готов стикер, който да се залепи на върнатата пратка. Не е пред мен и не помня какво пишеше на него  newsm78.

# 346
  • Мнения: 58
alisson, благодаря ти! И втората поръчка вече е пусната, дано да няма изненади:)

# 347
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета! Някоя от вас може ли да сподели скорошни впечатления и опит с номерацията при обувките? Чела съм в темите, че по принцип са по-малки и не отговарят на стандартните номера. Когато имаше магазини MANGO в BG, така и не пробвах нито един модел и нямам никакви впечатления. Ако и някоя от вас има наблюдение дали отговарят на номерацията на обувките на ZARA, ще съм много благодарна да сподели.

# 348
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Здравейте, момичета! Някоя от вас може ли да сподели скорошни впечатления и опит с номерацията при обувките? Чела съм в темите, че по принцип са по-малки и не отговарят на стандартните номера. Когато имаше магазини MANGO в BG, така и не пробвах нито един модел и нямам никакви впечатления. Ако и някоя от вас има наблюдение дали отговарят на номерацията на обувките на ZARA, ще съм много благодарна да сподели.
+1  Peace
харесах си едни сандали и докато се начудя сега има само 40 размер, ако наистина са умалени номерата, аз нося 39, значи 40 ще са ми ок Simple Smile

# 349
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Пуснах малка поръчка с идея да си видя номера и тогава да поръчам още работи, но не ми се чака и мисля да пусна още неща. Само че има вероятност да не  уцеля номерата.  
Та въпросът ми е как става връщането?

Опаковаш стоките обратно, т.е. без да си махнала етикетите, и ги изпращаш обратно /най- евтино е с Български пощи/, като вътре слагаш формуляра за връщане, в който си отбелязала, дали искаш връщане, замяна и т.н., а отвън залепваш етикет с адреса на получателя. Формулярът и етикетът се получават с всяка пратка от Манго. До 10-ина дни ще получиш имейл за връщането на сумата по картата ти.

# 350
  • София-Младост
  • Мнения: 23 362
Някой от Сф, ако прави поръчка моля да ми пише на ЛС, че за два панталона не ми се пуска, а са ги намалили отново ...  bouquet Praynig

# 351
  • Мнения: 381
Здравейте, момичета! Някоя от вас може ли да сподели скорошни впечатления и опит с номерацията при обувките? Чела съм в темите, че по принцип са по-малки и не отговарят на стандартните номера. Когато имаше магазини MANGO в BG, така и не пробвах нито един модел и нямам никакви впечатления. Ако и някоя от вас има наблюдение дали отговарят на номерацията на обувките на ZARA, ще съм много благодарна да сподели.
+1  Peace
харесах си едни сандали и докато се начудя сега има само 40 размер, ако наистина са умалени номерата, аз нося 39, значи 40 ще са ми ок Simple Smile

Според мен си отговарят точно - имам токчета, балеринки и кецове от Манго - номер 37 всички и по принцип си нося 37. Но явно си зависи от модела, щом други твърдят че са умалени.

По-добре пуснете линк, някой ако ги има точно тези да сподели.

# 352
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
лично мен ме интересуват тези
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/sale/shoes/crossed-straps … ;ts=1406264998235

# 353
  • Мнения: 4
Според мен си отговарят точно - имам токчета, балеринки и кецове от Манго - номер 37 всички и по принцип си нося 37. Но явно си зависи от модела, щом други твърдят че са умалени.
По-добре пуснете линк, някой ако ги има точно тези да сподели.
Благодаря за отговора. Simple Smile Мисля, че в първата тема съм срещала коментари, че обувките им са по-малки и не отговарят на номерата си, но сега вече смятам да си поръчам моя номер. А от качеството на обувките, които имаш от Манго, като цяло доволна ли си?
Скрит текст:
Ето с тези http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/snakeskin-finish-leather- … ;ts=1406179704231 смятам да рискувам, като ги комбинирам с ето тази чантичка http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/snakeskin-effect-shoulder … ;ts=1406179704231, за която вече видях, че има положителен отзив.

# 354
  • Мнения: 1
Извинете, но имам въпрос с доставката. До къде се доставя нещо, което е поръчано по интернет (от чужбина)? До Вас адрес или до офис на куриер, поща?

# 355
  • Мнения: 743
Извинете, но имам въпрос с доставката. До къде се доставя нещо, което е поръчано по интернет (от чужбина)? До Вас адрес или до офис на куриер, поща?

До адрес  Peace

# 356
  • Мнения: 58
Вселена, благодаря за отговора Simple Smile

Относно обувките, имам ботуши и обувки , купувани от магазина  - отговарят си точно, от качеството също съм доволна.

# 357
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Дами, поръчвали ли сте от детското? Отговарят ли си? Имам момченце на 2г. и малко и се чудя най-малкия размер на Манго (3-4) дали ще му е много голям?

# 358
  • Мнения: 3
При регистрацията адреса на български ли го пишете

# 359
  • Мнения: 1 124
На латиница съм си написала адреса.

Общи условия

Активация на акаунт