кога бебето ви за първи път се разсмя с глас

  • 3 935
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 555
Бебоче започна да се смее някъде към 4 месец и то съвсем случайно го открих докато му правих масаж и той цапочна да се кикоти от гъдел

# 31
  • Мнения: 2 407
Към 4ти! Гъделичках я и и пусках музикалната играчка над леглото и тя много и се радваше.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Някъде м/у 3-4 месеца

# 33
  • Мнения: 528
Ох ами като не помня newsm78Май че беше някъде средата на третия и когато с баща й си играят на самолетче и ми направят боц в носа се смее с глас или когато я къделичкам.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 70
Към края на 3-я - началото на 4-я започна да се смее единично с глас на гъделичкане. Сега вече сме на 7 месеца и се смеем на много неща, но най обича на "фър" и на гъделичкане.

# 35
  • Мнения: 559
Инес беше на 3 месеца като се разсмя с глас.Направо ми спря дъхът като я чух.

# 36
  • Мнения: 384
В третия месец,държах я на колене и я целувах по гушката.Много й харесваше и се смееше без глас,но тогава се измя гласно и за мен беше много вълнуващо и сладко.

# 37
  • Мнения: 992
мирелка се смее ве4е на глас от седмица много е сладка най вече като сменяме пампа ще почне и твойто бебонче да се смее скоро при всички е индивидуално

# 38
  • Мнения: 1 427
Някъде около 4 месец.

# 39
  • Мнения: 1 976
от втория месец! Най - невероятния и любим смях!

# 40
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нашия бебок се разкикоти с глас точно на Коледа вечерта. Малко преди да стане на 4 месеца. Най- невероятния смях на света! Иначе усмивки раздаваше още от първия месец, особено докато спи.

# 41
  • Мнения: 1 446
Около 4 месец

# 42
  • Мнения: 306
на4,5мес.аз дори се просълзих!от радост! hahaha hahaha hahahaи след това се започва-смях на всичко-веднъж се разхили като и произнесох:Червена Лисица Joy

# 43
  • Мнения: 245
На 3 месеца беше,когато за пръв път се издаде глас със смеха,но го прави много рядко,придимно несъзнателно и непредведимо,понякога и когато я погъдълкам по коремчето.  Joy

# 44
  • Мнения: 1 464
не помня точно newsm78май 3-4 месец Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт