Заякнахте ли?

  • 1 668
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 323
Яко заякнах  Laughing
Преди ръцете ми бяха много слаби.
Още когато стана 5-6 килограма си мислех, качи ли още 2, няма да мога да я нося. После си мислех същото когато стана 10. После на 14...Е да, ама не. Нося си я и още как.
Като гледам Карен на мускули няма да я бия, ама се доближавам.
Същото беше и с краката. Тя обича да ми сяда на краката и аз да я вдигам. В началото си мислех, че повече от 2-3 не мога да издържа, а сега 15-тина хич не ми се опъват.
Супер упражнение за крака Peace

# 31
  • Мнения: 4 371
Преди изобщо не можех да нося тежко. Сега вече мога, 13 кила ги влача нагоре-надолу Laughing, но количка никога не съм вдигала Naughty
Хареса ми този Иизи райдър, да го бях открила по-рано Crossing Arms
Кръст и гръб ме болят чат пат, но едва ли е от упойката newsm78. Биби, ти секцио ли си раждала?

# 32
  • Мнения: 6 155
Кръст и гръб ме болят чат пат, но едва ли е от упойката newsm78. Биби, ти секцио ли си раждала?
Да  Rolling Eyes

# 33
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Чудя се дали е някакво отражение от упойката при раждането  newsm78
След почти две години, мислиш ли че е възможно ThinkingАз имам сериозни проблеми с кръста, но сега болката ми се изостря когато съм вдигала повечко Алекс.Както самата ти казваш-свалям го от всякъде.Това пак си е натоварване, още повече че изведнъж рязко вдигаш такава тежест и я пускаш бързо.Да се оправяш,ей! Heart Eyes  bouquet

# 34
  • Мнения: 6 155
Чудя се дали е някакво отражение от упойката при раждането  newsm78
След почти две години, мислиш ли че е възможно ThinkingАз имам сериозни проблеми с кръста, но сега болката ми се изостря когато съм вдигала повечко Алекс.Както самата ти казваш-свалям го от всякъде.Това пак си е натоварване, още повече че изведнъж рязко вдигаш такава тежест и я пускаш бързо.Да се оправяш,ей! Heart Eyes  bouquet

Ами след раждането започна да ме боли, но не съм обръщала внимание. Но сега вече Алекс като е повече кг. и повече ми тежи, съответно и повече ме боли. Дори като стоя права 15мин. и после е ад Sad

Сори за ОФФ-а Embarassed

# 35
  • Мнения: 1 934
За невярващите,  bowuu ето релефът на фината ми ръчица:




При мен ефекта е същия.

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
определено ръцете са ми заякнали, преди бяха много слаби, сега на няколко снимки забелязвам, че са оформени мускулчета по тях

И при мен.
А ти наистина си доста финна. Wink

# 37
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Няма как да не заякнеш Grinning
Моя в момента е 17 кила. От два месеца не съм ходила на фитнес и определено силата ми падна и сега като иска да го гушкам ми е повече зор.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, малко заякнах в ръцете, отвреме на време си го поносвам, а от 6-7 месеца се върти само около 20 кила и освен заякването си докарах и постоянни болки в гърба Confused

# 39
  • Мнения: 1 639
Ами по-силна съм станала -да. Мускули нямам още  Simple Smile
А иначе като се замисля + детето тежа пак толкова , колкото докато бях мременна - тя качва килограми - аз свалям , но общият сбор все толкова  Laughing.... и като я нося теженста ми пак е на корема и кръста.....абе все едно съм бременна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт