Пазаруване от adidas.co.uk

  • 41 871
  • 171
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 68
НЕ МОЖЕ да се поръчва вече нито от adidas.co.uk нито от adidas.de с бг карти през пейпал или с бг карти директно. На теория има шанс евентуално някой да не догледа нещо и поръчката ви да мине, но това е на късмет и се случва веднъж на 10 пъти. Вече само с посредник за съжаление.

# 106
  • Мнения: 553
И аз по време на черния петък , а и седмица преди него направих пет -шест безуспешни опита но всичките ми поръчки бяха отказани  Sad Sad Sad Кой можем да ползваме за посредник за поръчки от там знаете ли??

# 107
  • Мнения: 68
идеята с посредници не ми се нрави, защото се оскъпява продукцията, но най-вече не може да се реагира и закупи нещо веднага, а докато посредникът го купи вече номерата ги няма обикновено. Аз не мога да разбера идиотската политика да искаш да имаш по-малко клиенти!

# 108
  • Мнения: 63
Българските представители са мрънкали явно, че им е намалял оборота Grinning

# 109
  • Мнения: 553
някой успя ли да напазарува нещо от текущото намаление ???

# 110
  • Мнения: 68
Не, не може да се пазарува от тях, вчера дори ми върнаха поръчка, платена с английска карта. Пълни цървули, псувам ги редовно къстъмър съпорта, дано двете им мозъчни клетки се размърдат, ама едва ли

# 111
  • Мнения: 553
Според мен проблема не е в картата , а по скоро в адреса на който поръчваш. Аз пазарувам с Габко и подозирам че техния адрес е блеклистнат от адидас и не желаят да доставят там.Нещастници !!! Аз също тея дни им теглих една ..... , не разбирам каква е логиката на това да не искаш да продаваш повече  newsm78 Така или иначе аз по скоро бих поръчала от Nike отколкото да купя от местните магазини на адидас застоялата им стока с триста процента надценка.
На мен ми писаха , че ми отказват поръчките защото имали политика да доставят стоки само на адреси в UK.

# 112
  • София
  • Мнения: 502
Когато започнаха да ми правят тия номера от адидас реших да се откажа и да не се занимавам повече, но се наложи да направя две поръчки за близка приятелка, която много настояваше. Затова мислих варианти и ми се получи, като помолих човек, който живее в Англия да влезе в профила ми и да плати с моя пейпал акаунт. И двете поръчки бяха обработени и доставени. Така че според мен проблема е, че не искат да приемат поръчки, подадени извън UK и го засичат по айпи адрес. Не ги притеснява, че се плаща с бг карта, нито че адреса е фирмен (такъв адрес ползвам и аз).

# 113
  • Мнения: 63
Адресите за доставка са в ЮК много ясно, тия пък  ... аз когато спорих с тях миналия февруари, казаха, че вече ще приемат само юк карти. Явно и някои от адресите са в черен списък, щом и поръчка с юк карта са отказали дори, защото за моя адрес тогава ме питаха да не съм прекупвач, тъй като на моя адрес били регистрирани още 13 човека?!?! Аз и мказах, че сме голяма къща и живеем много хора  Grinning Но номера не мина ... въпреки че всичко ми е по единична бройка в поръчката. Нямам 10 броя от един чифт и номер примерно. Абе гадове! Те губят!

# 114
  • Мнения: 63
Така че според мен проблема е, че не искат да приемат поръчки, подадени извън UK и го засичат по айпи адрес. Не ги притеснява, че се плаща с бг карта, нито че адреса е фирмен (такъв адрес ползвам и аз).

Налъпно възможно е да е айпи-то. Защото реално поръчката минава успешно, парите са дръпнати от картата, а когато трябва те да я обработят за изпращане, тогава се получава отказа.

# 115
  • София
  • Мнения: 502
Така че според мен проблема е, че не искат да приемат поръчки, подадени извън UK и го засичат по айпи адрес. Не ги притеснява, че се плаща с бг карта, нито че адреса е фирмен (такъв адрес ползвам и аз).

Налъпно възможно е да е айпи-то. Защото реално поръчката минава успешно, парите са дръпнати от картата, а когато трябва те да я обработят за изпращане, тогава се получава отказа.

Да, именно. Ръчно става прегледа и обработването на поръчките и тогава виждат, че е подадено от айпи извън Англия. Затова може би някои хора, които казаха, че имат успешни поръчки са минали между капките, станало е недоглеждане от къде идва поръчката и така са им ги пуснали.

# 116
  • Мнения: 553
Мъжа ми на работа е с английско ай пи, ще пробваме довечера с една малка поръчка да видим дали ще ни се получи.

# 117
  • Мнения: 68
Не мисля, че е толкова елементарно като IP адрес, но може и да греша. Това е някаква автоматична система и тя вдига флагове, а каква е причината... предишния път ми казаха, че билинг адреса ми (БГ) се различавал от шипинг адреса (UK). Аз съм решил да подам оплакване и във виза и в мастъркард, защото на сайта си имат логата на тези карти и по договор са длъжни да приемат ВСИЧКИ такива карти, независимо къде са издадени. Могат да откажат доставка извън страната, но случаят не е такъв. Съветвам ви и вие да попълните по една формичка. Не че очаквам бурен резултат, ама поне някой тъп адидаски задник малко да се позанимава да отговаря на имейли.

Иначе след малко ще пробвам и през английско IP, ако мине ще кажа.

# 118
  • Мнения: 553
опитай английско ай пи и плащане с пейпал

# 119
  • Мнения: 63
опитай английско ай пи и плащане с пейпал

Преди час направих тази комбинация ... в очакване съм на резултата!

Общи условия

Активация на акаунт