ИСТАНБУЛ 32

  • 53 942
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7 900
Момичета и Бялк,
Вижте каква темичка открих в бгмама. Стара е и знам, че темата ни не е готварска, но и тук често споменаваме турската кухня. Ето и линк, на когото му е интересно:
Рецепти от турската кухня

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 12:19 от pepel_ot_rozi

# 421
# 422
  • София
  • Мнения: 413
Нищо чудно да е вярно Мими, след като не му е правено ремонт от толкова време ще е добре да се вземат мерки, макар, че точно от филма с Джеймс Бонд се личеше как покрива наистина е в окаяно положение.  Peace

# 423
  • Мнения: 4 581
Между 300 и 500 хил.души то посещават всеки ден!!!!  Shocked Shocked Shocked

# 424
  • Мнения: 4 660
Все още не мога дя забравя кебапа който ядохме в Емиргян Саръйер cook
казваше се Ali Nazik kebabi също така и десерта вид баклава Sutlu nurie горещо ви ги препоръчвам newsm10
Турската кухня е невероятна Peace

# 425
  • Мнения: 99
 kikair, не съм опитвала този вид баклава, но сега разгледах снимки в нета eat,изглежда много изкушаващо и вече нямам търпение да я опитам   Wink

# 426
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали туристическа фирма за посещение на Истанбул с тръгване от Варна?

# 427
# 428
  • Мнения: 4 660
kikair, не съм опитвала този вид баклава, но сега разгледах снимки в нета eat,изглежда много изкушаващо и вече нямам търпение да я опитам   Wink
Опитай и ще повториш  Peace
Сиропа е направен с мляко по средата има натрошени лешници а отгоре шам фъстък + натурална лимонада ммм чак ми се дояде  newsm74

# 429
# 430
  • Мнения: 4 660
Последната е от Топкапъ сарайъ и още една от там

# 431
  • Мнения: 4 660
Опитвали ли сте турското кафе mehmet efendi продават го във всички хипермаркети .
Аз направо го обожавам    food010  food010  food010

# 432
  • Мнения: 471
Благодаря за снимките! Колоните в морето показват до къде ще бъде разширена пешеходната ивица в Емиргян (проект, за който споменах преди време). Така мястото ще стане още по-приятно от преди.

# 433
  • Мнения: 56
Здравейте има ли някой който наскоро е ходил до Принцовите острови но не с агенция да ми даде информация как да стигнем до фериботите и какви са цените на билетите .Четох в по старите теми но искам нещо от тази година . newsm51

# 434
  • Мнения: 99
Юни бях на Принцовите острови, пътувах от Кабаташ, цената на билета в посока беше 5 ТЛ /ако не ме лъже паметта/. На първа страница има много подробна информация ако имаш повече време разгледай smile3503

Общи условия

Активация на акаунт