Бебешката количка - цяла наука за второ висше №27

  • 89 159
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 334
Имам бегли впечатления в/у Тако, гледах една в Бебеманията. Пак са полски, малко по-добри са като качество, според мен, от S-line и Marsel и ми казаха, че са малко по-тежки.
RoniBonboni, така е, аз определено държа да я пипна на живо количката, платовете и возията няма как да се преценят по картинка, така вече от 3-та количка се отказвам.  Whistling Laughing На нас ни е 4-то бебе и над 10 колички общо съм сменила, та явно имам доста изисквания към последната си количка. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен!Записвам се за това второ висше.  Rolling Eyes Laughing Peace

Момичета, някой с мнение за 4moms Origami?  bouquet
Алия аз съм влюбена в тази количка!!! Постоянно я гледам не е изобщо това което търся но пак ми е фаворит.  Wink Но малко скъпичко ще ми дойде да дам ~1800лв само за седалката 6+. Cry Много ми харесва и Mamaroo-to на 4moms.

 А иначе си имам и други предвид - Две от тях са : Giordani ethos trio ; Coletto marcello и също много харесвам коша  Mutsy Traveller, но не и количките. Всеки с опит и мнение е добре дошъл.   bouquet
Харесвам Giordani ethos trio защото е всичко което търся - чакам лятно бебече и затова държа коша за новородено да има вентилация.
Всеки с опит и мнение е добре дошъл.   bouquet

Последна редакция: ср, 03 дек 2014, 00:42 от TwIsTeR18

# 677
  • София
  • Мнения: 6 334
Щом е за лятно бебе можеш да погледнеш колички с комбиниран кош, коша за новородено се трансформира в седалка за по-голямо. Mothercare имат такива модели, мисля, че Spin (подобна е на Джордани-то, която си харесала), My3, My4. Също Graco Symbio b, Peg perego Skate.

# 678
  • София
  • Мнения: 6 334
и също много харесвам коша  Mutsy Traveller, но не и количките.
Laughing Аз пък сега на Мутси количка съм се спряла Simple Smile, но не с тази кошница, едно, че имаме друга кошница, а и чакаме зимно бебе.
Вентилация на коша за новородено имат също на Peg Perego и Windoo на Bebeconfort.

# 679
  • Мнения: 30
Аня♥♥♥ Murtsy количките са много хубави, функционални но са малко скъпи и нали знаеш нещо като те грабне и друго за теб не съществува за мен с giordani е така(но явно не са много купувани - никъде не намирам отзиви Cry)
А за mothercare аз от там започнах и тогава намерих giordani. Не ме грабват тези кошове-седалки а особено този на  mothercare изглежда евтин и като току що изкаран от центрофугата.  Laughing
Другите ти предложения не ги отхвърлям, остават за преглеждане ако след време ми се измени представата за това което искам.  Wink

Последна редакция: ср, 03 дек 2014, 16:50 от TwIsTeR18

# 680
  • София
  • Мнения: 6 334
Наша позната си взе това Джордани (ако не бъркам модела) и е доволна.

# 681
  • Мнения: 2 130
Здравейте!
Търся чисто естетическото ви мнение, дали този цвят на количка става за момче!
На мен лично много ми харесва, а и сега е на промоция, но опасявам се леопардовото, не е най-удачния избор за момченце!
http://baby.galix.bg/3776/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … D0%B0%D1%80%D0%B4
Моля, не ми се смейте, заслепена съм! baby_neutral
 

# 682
  • Мнения: 376
А какъв е цветът на лятната част? В нея ще се вижда какво дете се вози, като започне да седи. В зимния кош почти никой няма да го види бебето че е момче, така че взимай каквото ти харесва.

# 683
  • Мнения: 2 130
А какъв е цветът на лятната част? В нея ще се вижда какво дете се вози, като започне да седи. В зимния кош почти никой няма да го види бебето че е момче, така че взимай каквото ти харесва.

И в летния кош, и в кошничката за кола присъства леопардовото!

Но какъв ужас изпитах, когато потърсих любимите си колички на Адбор Sick няма ги!!!Изкупили сте ги, мамички! newsm45 За мен не останаха!
Кой знае сега, кога отново ще ги заредят!?

# 684
  • Мнения: 994
Аз само да напомня, относно количките, че все още върви промоцията от -25% на Rayatoys. Ние взехме от там количка и дори вече пристигна Simple Smile

# 685
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Здравейте мамчета, ще се вмъкна във вашата тема, виждам, че сте писали доста и неможах да прочета всичко, а само хвърлих по някой поглед.
Бих помолила за мнение за три марки колички  между които се колебая, а именно Микадо, Тако и Бритакс.
Искам да разбера самата марка с какво качество е, независимо от модела, който ползвате..
Ще бъда благодарна за вашите мнения.
Хубав ден  Hug


Имам Тако City Move Marine - уникална е! Не ми тежи, супер удобна е. Цяло лято я карах по раздробен асфалт и тротоари (пред блока течеше ремонт, който в последствие спря и си стоя така доста време) и все още е жива и здрава, на голям тормоз я подлагам. Имам и лятна Chipolino Rio Bueno. Е, остана си неизползваема, не изпитах нужда да я ползвам. Ако нещо те интересува конкретно - пиши ми.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 829
Здравейте!
Търся чисто естетическото ви мнение, дали този цвят на количка става за момче!
На мен лично много ми харесва, а и сега е на промоция, но опасявам се леопардовото, не е най-удачния избор за момченце!
http://baby.galix.bg/3776/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … D0%B0%D1%80%D0%B4
Моля, не ми се смейте, заслепена съм! baby_neutral
 


Не бих я взела ни за момиче, ни за момче. Не се обиждай. Peace Лично за мен десена е ужасен за дете, много фолк. Sick

# 687
  • Мнения: 2 094
Здравейте!
Търся чисто естетическото ви мнение, дали този цвят на количка става за момче!
На мен лично много ми харесва, а и сега е на промоция, но опасявам се леопардовото, не е най-удачния избор за момченце!
http://baby.galix.bg/3776/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … D0%B0%D1%80%D0%B4
Моля, не ми се смейте, заслепена съм! baby_neutral
 


 За мен изобщо не е подходяща за момче

# 688
  • София
  • Мнения: 44 349
Здравейте!
Търся чисто естетическото ви мнение, дали този цвят на количка става за момче!
На мен лично много ми харесва, а и сега е на промоция, но опасявам се леопардовото, не е най-удачния избор за момченце!
http://baby.galix.bg/3776/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … D0%B0%D1%80%D0%B4
Моля, не ми се смейте, заслепена съм! baby_neutral
 


Не бих я взела ни за момиче, ни за момче. Не се обиждай. Peace Лично за мен десена е ужасен за дете, много фолк. Sick

и аз така... ни за дете, ни за възрастен...изобщо ужасен десен Simple Smile

# 689
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Здравейте!
Търся чисто естетическото ви мнение, дали този цвят на количка става за момче!
На мен лично много ми харесва, а и сега е на промоция, но опасявам се леопардовото, не е най-удачния избор за момченце!
http://baby.galix.bg/3776/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … D0%B0%D1%80%D0%B4
Моля, не ми се смейте, заслепена съм! baby_neutral
 


За мен изобщо не е подходяща за дете. Въпрос на вкус, нищо лично.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт