Правим опити от 7 дни

  • 3 488
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 14
Здравейте искам да попитам дали е възможно след 7 дни да имаш признаци , че си бременна? newsm78

# 1
  • Мнения: 677
след 7 дни бебеправене или 7 дни закъснение? При първото май не.....

# 2
  • Мнения: 14
7 дни бебеправене

# 3
  • Мнения: 25 647
И какви са признаците?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Не

# 5
  • Мнения: 636
Поредна безумица !  Joy Преди малко четох дали водната костенурка е в опасно съжителство с бебето, но това тук, направоооооооооо :X  Joy

# 6
  • Мнения: 14
гадене и главозамайване

# 7
  • Мнения: 5 513
А не. Това е от опияняващата радост покрай бебеправенето.
Може и да си яла нещо развалено.. Thinking

# 8
  • Мнения: 25 647
Защо реши, че точно тези са признаците на най-ранна бременност? Четири пъти съм забременявала, но нито веднъж не съм изпитвала гадене, нито пък главозамайване.
Даже и да си забременяла, за толкова кратко време дори яйцеклетката ти не е разбрала какво ѝ се е случило, камо ли тялото ти да започне да реагира. Laughing
Успокой се и не се вживявай много-много. И да не стане този път, ще пробвате другия месец пак.
Успех! Simple Smile

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добре, колко пъти ще пускаш една и съща тема ooooh! Достатъчно изчерпателни бяхме при предишните ти въпроси.
В резюме:
Забременява се по време на овулация
Тест се прави след закъснение
Симптоми на толкова ранен етап няма
Нещо друго да те интересува?

# 10
  • Мнения: 2 489
Ох,защо някои хора преди да пускат цяла тема не вземат малко да се ограмотят!? ooooh!

# 11
  • Мнения: 25 647
Четенето е по-трудно от клецането.  Peace

# 12
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 114
Ти пък изкара симптомите, че се появяват още на следващия ден.

# 13
  • Мнения: 25 647
Плюс това има доказан многократно от практиката природен закон - колкото повече го искаш едно бебе, толкова по-трудно става. Така че само с тропкане на краче "Много искам!" не става.
Виж, ако не искаш бебе, понякога дори един-единствен полов акт е достатъчен. Ей-тъй, да ти е гадно.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ти пък изкара симптомите, че се появяват още на следващия ден.
А, и такива ги има Laughing Тук съм чела дори мнения, че усещат още по време на секс, че се получава Joy

# 15
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 114
Въображението е голяма работа. Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 929
А, и такива ги има Laughing Тук съм чела дори мнения, че усещат още по време на секс, че се получава Joy
Този бисер съм го пропуснала  Laughing За второ ще знам да внимавам повече, че сега явно съм изпуснала момента  Joy

Към авторката: организма ти още не знае, че ние да знаем. Как решавате, че на такива въпроси ще намерите отговор във форума? Медиуми тук няма, а всеки ден е засипано от такива теми.
Изчакай да ти закъснее или ако знаеш кога ти е О изчакай да минат поне 14дни от нея и си пусни Бета ЧХГ. Успех! Дано резултата е какъвто искаш!

# 17
  • Мнения: 2 489
Ти пък изкара симптомите, че се появяват още на следващия ден.
А, и такива ги има Laughing Тук съм чела дори мнения, че усещат още по време на секс, че се получава Joy
Те са екстрасенси.Ние с тях не може да се мерим. Laughing

# 18
  • Мнения: 2 850
Здравейте искам да попитам дали е възможно след 7 дни да имаш признаци , че си бременна? newsm78
Няма как толкова бързо да имаш. Може да ти е паднало кръвното.

# 19
  • Мнения: 2 052
Не е възможно да имаш симптомии след 7 дни бебеправене Simple Smile

# 20
  • Мнения: 54
Случвало ми се е три пъти. И трите планирани и правени по 4-5 месеца. Вече с третото знаех че съм бременна но след 10 дни закъснение и положителен тест. И пак лекарката ме върна да отида след 10 дни че нищо не се виждало. А гадене и замайване така и не получих никога. Но ти продължавай, поне правенето е приятно.

# 21
  • Мнения: 86
Малко негативно отношение лъха в темата, която наистина изглежда леко наивна, но пък и разбирам, че хората се вълнуват и таят надежда. Сигурна съм, че има достатъчно потребители тук, които знаят повече от мен за зачеването, но ще споделя накратко това, което знам от следването по медицина и личния си опит. Симптомите на бременност са индивидуални, също като собствения Ви организъм. Възможно е най-рано да се усетят по време на нидация, когато оплодената яйцеклетка се загнездва в маточната лигавица- процес, настъпващ на около седмия ден след зачеването (което, както знаем, е в периода на овулацията). Оттук следва теоритична вероярност да изпиташ нещо необичайно дори и 7-10 дни след оплождане, но тези симптоми са сходни с другите- на предменструален синдром. Аз не забременях планирано. Това, което усещах, започна няколко дни след овулация като спазми и болки, които персистираха и се засилваха в следващите 2-3 седмици, придружени от отпадналост и общ дискомфорт. Имах ги и преди, и след закъснението, като при закъснение от около седмица си направих тест. След това ехография, но понеже бях нетърпелива и не ми се чакаше за прегледа при АГ след още седмица, първо ме погледна колежка от гастоентерологията, която е добър ехографист. Видя се плоден сак на 3 седмици- толкова рано, и все пак вече си се виждаше, и симптомите си продължаваха. Идеята на всичко това, което споделих е, че не е толкова нереално да усетиш бременността рано. Успех с опитите .

# 22
  • Мнения: 201
Тук съм чела дори мнения, че усещат още по време на секс, че се получава Joy

Това се нарича "позитивно мислене"!  Mr. Green

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Тук съм чела дори мнения, че усещат още по време на секс, че се получава Joy
Това се нарича "позитивно мислене"!  Mr. Green
Нали Mr. Green Ето, дори според лекар има теоретична възможност. Аз миналия месец бях така, ама на - пак цветна бременност се оказа Crazy
SenzaPretese17, при седмица закъснение не е чак толкова рано да се види плоден сак на добра апаратура от читав специалист. Това си е 5 г.с.

# 24
  • Мнения: 2 850
Да, това е 5 г.с, не трета. И при мен тогава се видя сак.

# 25
  • Мнения: 86
Да, това е 5 г.с, не трета. И при мен тогава се видя сак.
Абсолютно съм съгласна, не се изказах правилно. Написах, че на седмица закъснение се вижда, защото имаше едно мнение, че една лекарка не видяла нищо при 10 дни закъснение и ми се стори странно. Зависи от специалиста явно, макар че в моя случай не беше специалист АГ,

# 26
  • Мнения: 86
... когато оплодената яйцеклетка се загнездва в маточната лигавица- процес, настъпващ на около седмия ден след зачеването (което, както знаем, е в периода на овулацията)...
Пък аз искам само да уточня, че седмия ден след зачеването или времето около него, не може в никакъв случай да се описва като овулация! Най-вероятно става дума за имплантация.

# 27
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Bella_mi - SenzaPretese17 е имала предвид, че зачеването става по време на овулация  Peace

ПП: Едно кратко допълнение - овулацията настъпва 12-16 дни (средно 14дни) преди следващата меструация. т.е ако цикълът е спродължителност 28 дни (от първия ден на менструация, до следващия първи ден), се приема, че овълацията е на 14-ти ден, но ако цикълът е с продължителност 30 дни, тогава овулацията е средно на 16-ти ден.
Ето една графика, която направих за друга тема:
Скрит текст:

# 28
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Плюс това има доказан многократно от практиката природен закон - колкото повече го искаш едно бебе, толкова по-трудно става. Така че само с тропкане на краче "Много искам!" не става.
Виж, ако не искаш бебе, понякога дори един-единствен полов акт е достатъчен. Ей-тъй, да ти е гадно.

Ох, Сийче, колко си права само...  Cry

# 29
  • Мнения: 5 513
Плюс това има доказан многократно от практиката природен закон - колкото повече го искаш едно бебе, толкова по-трудно става. Така че само с тропкане на краче "Много искам!" не става.
Виж, ако не искаш бебе, понякога дори един-единствен полов акт е достатъчен. Ей-тъй, да ти е гадно.

Ох, Сийче, колко си права само...  Cry
Аз предлагам тоз закон да влезе в учебниците.Втория път като забременях/направих аборт/
го направихме един път в месеца.И си купих противозачатъчни,че другия месец да съм сербез
в леглото.Ама друг път.

# 30
  • Мнения: 780
По темата: не не може.
И във връзка с темата: имам една позната, с която бяхме бременни по едно и също време само дето тя вървеше един месец назад, та когато беше във втория месец вика на баба си: "Оххх, бабо, внучето ти ме ритна!". Едва се сдържах да не се изхиля...  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт