AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 - Тема 130

  • 21 701
  • 300
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!



Обсъждането на продуктите на AVON, правим в тази тема

Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


Старата тема


Каталог 09

Каталог 10

Каталог 11 / украински/
Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Инка 13
ekita

Варна
katyadjin
_re_ge
rumi_m2001
ФЕЯТА
beljata

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Монтана
TheB3stt

Плевен
Тони.

Пловдив
`ТуиГ         "Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*

Попово
Мама Яни
  
Раднево
Petq Petkova    

Русе
маякуб
*Elina*
eli4ka666
venelia

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
petjia            -  център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
takinka
елказелка    Люлин
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи         - центъра, НДК, ЦУМ и Младежкия театър


Стара Загора
ailan

Хасково
vippuhi

Шумен
neli mar4

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

mamita81 - София

venelia - Русе


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

# 1
  • София
  • Мнения: 4 178
Успешна кампания на всички!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Добро утро и успешна кампания на всички!

Кате, благодаря за темата!  bouquet

# 3
  • Мнения: 611
Успешна на всички! Да се похваля , получих писмо от Ейвън - за вярна 10 -годишна служба и силно потупване по рамото... то добре, че те напомниха, аз не зная вече от колко години съм представител... е друго щеше да си е едно спрейче поне да бяха пратили...  bouquet

# 4
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз ще се цопна безшумно като японска състезателка по скок във вода, гмурвам се дълбоко, изплувам и се нагнездвам под трамплина да гледам.

Никакви поръчки, но кривото е, че нямам и никакво време за събиране, доставка и раздаване до края на месеца. После изпадам в безнетие и само ще хабя наличните количества плескала, с които щедро се снабдих предната кампания. Тази направо я пиша бегала.

Успех на вас и тенкЮ на класната!

# 5
  • Мнения: 572
Успешна кампания и от мен!
Миналата я пропуснах, надявам се тази да се включа.
Катенце,   bouquet за темата!

# 6
  • Мнения: 222
успешна кампания!
аз и този път ще се закача с една мини-поръчка и после ще си направя голяма ейвънска пауза   Mr. Green

# 7
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добро утро!

Туиг, бих искала да мога да се изразявам като теб.  Laughing Страхотен стил имаш. И аз съм от японските състезателки. Така като те чета, ще направя същото. Ще ми е леко, ако и този път нямам поръчки. Просто не ми е минала скуката от Ейвън. Ако имам по-голяма поръчка, бих я пуснала, но по-малка ли е, не.

Luisi, то и мен трябва да ме потупат по рамото. Сигурно станаха две петилетки откакто съм с Ей вън.

КатеHug!

# 8
  • Мнения: 284
Успешна кампания на всички! Hug
На мен не ми достигна малко за процента за следващото Q,но не се и пъна  Naughty
Направи ми впечатление това с новите кредитни лимити.Преди 2 кампании за първи път платих със закъснение от 2 дни и сега съм 2 от 6 и съответно гледам намалили ми лимита.Ами смешно е това новото,защото за година не съм им плащала никога със закъснение и за веднъж и хоп режат......нали се сещат,че като ме изрежат още веднъж като се случи,а ми се налага по-голяма поръчка да пусна,че няма да им пускам повече и до там,няма се занимавам с тях Crossing Arms
Чакам да ме фактурират,за да видя дали все пак има наличен спрея за тяло с череша! Peace

# 9
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
И аз да ви пожелая успешна кампания!
Кате, за теб   bouquet!
Дано всички да съберете големи поръчки, за да нямате извинения да не пускате  Grinning
И аз обичам да чета постовете на Весето - много ми е присърце, без да я познавам лично  Hug.

# 10
  • Мнения: 1 485
Успешна кампания и от мен. Предната я пропуснах, но за тази ще се понапъна #Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 727
И аз при вас.
Вчера ми се обади една бивша колежка - поръчва си само две неща от ейвън, и то от дъжд на вятър. Едно червило и фон дьо тена мус на Ideal Flawless. И двете ги няма. Баааси късмета!

Остават ми около 300 лева, за да хвана процента за куотъра, но откакто другарчето ми не поръчва през мен, все не ми достигат да хвана високото ниво.

# 12
  • Мнения: 265
Кате, благодаря   bouquet!

Харесала съм си някои неща в новата брошура, но не знам кога ще пускам поръчка.
Отзиви някакви за серията с копринени протеини?Ако са отрицателни ще ме улесните много  Laughing.

И едно  Hug на всички!

# 13
  • София
  • Мнения: 746
Аз имам поръчка от приятелка,скъп парфюм,затова ще пусна една мъничка поръчица,като се върна от море,обаче  Wink

# 14
  • Мнения: 150
Аз пуснах една ,,малка,, поръчка за 260  Grinning и много ме е яд намалили са ми лимита и то за 1 лев който бях объркала и внесла по малко.И естествено светеше в жълто комплекта от брошурката  с орхидея да се надявам че ще ги пратят  Cry и в сиво крема аню от 131 ст днес почва кампанията и вече го няма те маи са имали 2 крема за изчистване  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт