Обезкосмяване интим

  • 105 073
  • 215
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 202
И аз ходя на козметик и правя кола маска на триъгълника .И моите косми растът на вътре и трябва да ги махам с игла и затова искам да питам този Дефламол след като си направила кола-маската ли го мажеш?Ходя всеки месец и за 3лв./толкова ми взима за триъгълника/не бих се мъчила да я правя във вкъщи.

# 121
  • София
  • Мнения: 5 289
Действам с епилатора,немога да се разчекна и някой да ми се завре м/у краката,освен гинеколог разбира се,но там няма начин сама да се прегледам.

# 122
  • Мнения: 7 474
Болна тема ми е . бръснача работи там, имам епилатор , но още не смея. Кой го измисли това бръснене незнам ooooh!!

# 123
  • Мнения: 1 298
Аз плащам 8лв.  newsm12

# 124
  • Мнения: 46
А къде ходите в София? Не толкова за скъпото колкото за качественото. Искам да ида и аз на козметик, но ще ми е за пръв път  Embarassed Голям срам. Трябва обаче, защото бръсначът вече прави големи поразии. Космите станаха много и много твърди. Помагайте. В София - за предпочитане от Плиска към Младостите, но няма чак такова значение. Embarassed

# 125
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
А къде ходите в София? Не толкова за скъпото колкото за качественото. Искам да ида и аз на козметик, но ще ми е за пръв път  Embarassed Голям срам. Трябва обаче, защото бръсначът вече прави големи поразии. Космите станаха много и много твърди. Помагайте. В София - за предпочитане от Плиска към Младостите, но няма чак такова значение. Embarassed
аз ходя в едно студио на РИМСКАТА СТЕНА казва се ''АЛАДИН'' вътре работят 3 жени ,майка и 2 дъщери ,страшно внимателни,много мили и щом ме заболи спират за мъни4ко,абе с една дума изцяло ме 4истат за 6лв и то за 10мин и сам супер доволна хода ве4е 1г и 6м и космите ми са много танки лесно падат и най важното много се разредиха

# 126
  • Мнения: 2 125
А къде ходите в София? Не толкова за скъпото колкото за качественото. Искам да ида и аз на козметик, но ще ми е за пръв път  Embarassed Голям срам. Трябва обаче, защото бръсначът вече прави големи поразии. Космите станаха много и много твърди. Помагайте. В София - за предпочитане от Плиска към Младостите, но няма чак такова значение. Embarassed
аз ходя в едно студио на РИМСКАТА СТЕНА казва се ''АЛАДИН'' вътре работят 3 жени ,майка и 2 дъщери ,страшно внимателни,много мили и щом ме заболи спират за мъни4ко,абе с една дума изцяло ме 4истат за 6лв и то за 10мин и сам супер доволна хода ве4е 1г и 6м и космите ми са много танки лесно падат и най важното много се разредиха

Браво SVETLA BO  Peace Страхотни са всички в този салон.
Руми (собственичката) е страхотна и съм й вярна още от първия й салон в Бели брези. Ще дойдат около 10-ина години...
Там всички и маникюристката е страхотна и фризьорката.
Преди седмица за 1/2 крака и триъгълник (бразилска лента Mr. Green) ми взе 14 лв.

# 127
  • Мнения: 2 616
С бръснарското ножче-хем лесно, хем бързо Simple Smile Обаче да питам, Филипс са пуснали някаква машинка за интимни прически,само не ми е ясно само за прически ли е или става и за обезкосмяване-някой има ли впечатления?

# 128
  • Мнения: 2 242
Баси мазохизма #Crazy...докат прочета втората страница взеха и ушите да ме болят Mr. Green! Момичета майката му е лазерна или фотоепилация! вярно кихаш бая парички  Twisted Evil (къде 500) ама после поне 3-5 години рахат – ни се крачиш ни се потиш ни си губиш времето Hug.

# 129
А някой да похвали козметичка в люлин за интимно обезкосмяване?

# 130
  • Мнения: 46
С бръснарското ножче-хем лесно, хем бързо Simple Smile Обаче да питам, Филипс са пуснали някаква машинка за интимни прически,само не ми е ясно само за прически ли е или става и за обезкосмяване-някой има ли впечатления?
На принципа на мъжките самобръсначки са. За бръснене и подстригване в зависимост от степените. Те така се и продават - самобръсначки или машинки за подстригване на триъгълник.

# 131
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
А къде ходите в София? Не толкова за скъпото колкото за качественото. Искам да ида и аз на козметик, но ще ми е за пръв път  Embarassed Голям срам. Трябва обаче, защото бръсначът вече прави големи поразии. Космите станаха много и много твърди. Помагайте. В София - за предпочитане от Плиска към Младостите, но няма чак такова значение. Embarassed
аз ходя в едно студио на РИМСКАТА СТЕНА казва се ''АЛАДИН'' вътре работят 3 жени ,майка и 2 дъщери ,страшно внимателни,много мили и щом ме заболи спират за мъни4ко,абе с една дума изцяло ме 4истат за 6лв и то за 10мин и сам супер доволна хода ве4е 1г и 6м и космите ми са много танки лесно падат и най важното много се разредиха

Браво SVETLA BO  Peace Страхотни са всички в този салон.
Руми (собственичката) е страхотна и съм й вярна още от първия й салон в Бели брези. Ще дойдат около 10-ина години...
Там всички и маникюристката е страхотна и фризьорката.
Преди седмица за 1/2 крака и триъгълник (бразилска лента Mr. Green) ми взе 14 лв.
то4но така Руми е страхотна била съм и при Теди и тя е много внимателна

# 132
С бръснарското ножче-хем лесно, хем бързо Simple Smile Обаче да питам, Филипс са пуснали някаква машинка за интимни прически,само не ми е ясно само за прически ли е или става и за обезкосмяване-някой има ли впечатления?
Не се лъжи да си го купуваш, аз си го взех и това са най-глупаво похар4ените от мен пари. Служи само за постригване и ужким за при4ески (аз заради при4еските си го взех), но уви - нито прави прически,  а постригването - оставя космите дългички , със същия успех си ги постригвам и с ножичка.

# 133
  • Мнения: 769
От 1993год. ходя на козметик. Започнах с половин крака/т.е. до коляното/, после мишници, цели крака и накрая- лягам гола и след 30мин. съм готова цялата и после 3 седмици разкош. С болката се свиква т. е. косъмчетата стават много тънички на места напълно изчезват . до коленете вече нямам косми. Заслужава си да ходиш на козметик, но не всеки път при различна козметичка. Най-добре се справят козметичките от старата гилдия- навремето са го учили няколко години. Имат доста добре изградена "технология" на дърпане на колата.Една дълга лента я махат с едно замахване-което е за предпочитане , а новите козм. /някой/ лепват ти една лента и с 5-6 дърпания я отлепят а то си е болезнено . Ее това е моето мнение.
Къде ходиш на козметичка във Варна?

# 134
  • Мнения: 769
Козметичката ми ме маже с ДЕФЛАМОЛ след като ми прави триъгълник - вече  нямам никакви проблеми с косъмчета, пъпки и др.  Peace

Стики, златна си!  Heart Eyes
Ще пробвам    bouquet

И аз ще пробвам с този дефламол, че иначе е грозна картинка да му се невиди..

Общи условия

Активация на акаунт