Каква паста за зъби ползвате?

  • 6 022
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 196
Бленд-а-мед - за мен
Аквафреш - за мъжа ми
Вадемекум - за детето

# 31
  • Мнения: 1 564
Колгейт,астера и аквафреш. newsm62

# 32
  • Мнения: 3 153
Всеки път различна.

# 33
  • Мнения: 3 777
Хомеопатичната Милдфреш без флуор.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Лакалут и чат пат Колгейт

# 35
  • на село
  • Мнения: 3 916
Различни, сменяме ги. Тези дни сме с Вадемекум / така ли се пише/, мъжО я купи, преди нея бяхме с Бленд а мед.

# 36
  • Мнения: 5 577
"Елгудиум" - френска е, избелваща ( има някаква химия вътре, защото е по-силна).
Ползва се макс. 2 пъти дневно, за другите миенета имаме Колгеит в момента.

# 37
  • Мнения: 2 910
Постоянно ги редуваме-Колгейт, Блендамед и Сенсодин- за мен.
Аз знам, че Сенсодина не може да се използва постоянно, поне така ми каза зъболекарката, дали не се е объркала нещо Thinking

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Сигурно повече от три години вече не сме изневерявали на Колгейт във всичките му разновидности. Напоследък съм се пристрастила към течния вариант.
 

# 39
  • Мнения: 480
Точно тази, която Вергилия е показала имах предвид. Струва около 5 лв. в зависимост от аптеката.

# 40
  • Мнения: 5 577
Точно тази, която Вергилия е показала имах предвид. Струва около 5 лв. в зависимост от аптеката.

 Peace Peace Peace

Наистина има ефект, но не трябва да се прекалява.  Naughty
Веднъж си измих зъбите два пъти подред с нея и венеца ми изгоря направо. Неможех да пия.

Ползва се на суха четка. 5.30 лв я взех аз.

# 41
  • Мнения: 79
Червения Лакалут newsm10

# 42
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз ползвам Елгидиум, доколкото знам е щвейцарска. Стоматоложката ми я изписа след като ми почисти зъбния камък. Изписа ми още вода за плакнене Елудрил и гел за мазане Пародиум. Това е програма за възпалени венците, ако имате гингивит или пародонтит. Има програма за чувствителни зъби и програма за бели зъби. Мога лично да похваля продуктите. Предлагат се само по аптеките.

# 43
  • Мнения: 174
Сменям ги пастите много често, но сега ме заитригувахте с  тази Елгодиум, и ще се порзтърся да си взема Hug

# 44
  • Мнения: 2 596
Редувам Лакалут с Пародонтакс.

Общи условия

Активация на акаунт