ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ .::22::.

  • 80 337
  • 717
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 27 175
Скандално и недопустимо. Някои хора едвам свързват двата края, а за някакъв грозен мангал се дават +200 млн.
Живеем в изключително сбъркан свят.


Освен трансфера семейството отделно ще получи около 40 милиона + 60-70 милиона такси за Испанската хазна + 515 хиляди заплата на седмица + лихви и такси на агенти
Целия трансфер сумарно във времето се оценява на над 500 милиона?!?!
мангала ще взима 35 млн. евро заплата на година?!

# 136
  • Мнения: 81
Единственото, което си мисля, е как през този сезон ПСЖ ще вземе да се издъни и ще стане за резил, напук на всичките тези дадени милиони.. Неймар е стойностен играч, но и той се продаде, жалко.
Отделно, страшно много се зарадвах на новината, че лъвовете ни са били Швеция 3:2. Е, все още сме далече от световното (май и догодина няма да го бъде), обаче се доближаваме. Оптимист го играя, ама има и защо.
От другата седмица започва отново шампионска лига, нямам търпение да си пиша вторника и срядата заети Grinning

# 137
  • sf
  • Мнения: 10 144
И аз, и аз нямам търпение. Въпреки, че любимата ми Барса не е във форма, имам някаква надежда за добър сезон.
Националите ни съм ги отписала, но все пак мисля да заведа детето на мача България- Франция.

# 138
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Да споделя - завърнахме се от Олд Трафорд и определено - Theatre of Dreams - мач на Ман Юнайтед там е уникално изживяване и си заслужава, дори за нефенове като моя милост.  Sunglasses
Излишно е да казвам, че половинЪт беше на седмото небе, та определно подаръкът се получи повече от добре.
Ако някой има питания по темата с билети и оргазниция съм насреща  Wink

И пак благодаря на всички, които се отзоваха на моите питания преди това  bouquet

# 139
  • Мнения: 11 546
Страхотен подарък, Вълшебство! Браво на теб!  Hug
Ще гледате ли мача утре? Да стиснем палци за националите ни срещу франсетата!  fingerscrossed

# 140
  • sf
  • Мнения: 10 144
Ще водя детето даже. Много ме е яд на времето обаче, дано поне не вали, дано, дано Scream

# 141
  • Мнения: 4 303
Ще водя детето даже. Много ме е яд на времето обаче, дано поне не вали, дано, дано Scream
Помня преди мача 19 ноември 1993г, как едно интервюирано момче  каза: у нас петли не пеят.
Та дано да не запеят и този път.

# 142
  • Мнения: 60
Неймар е искал да излезе от сянката на Меси,което няма как да стане при такава мегаогромна сянка хах и колкото съм чул иска да се върне обратно в Барса,но ако аз лично бях тренер на Барса щях да взема Willian от Челси ,адски бързо копеуе!

# 143
  • София
  • Мнения: 11 472
Неймар ще иде в Реал М, където пък ще остане в сянката на Роналдо още известно време... по лош път тръгна това момче,, а имаше хляб в него, определено....

# 144
  • Мнения: 60
Роналдо пък големия футболист,само чака да му подават пасове или се  тръшка за измислени дузпи,не е отборен играч като Меси,който не гледа да вкара на всяка цена той,изобщо Меси е класи над Роналдо.Отделно че Реал ги подпират всички съдии,иначе са пълен шит!

# 145
  • sf
  • Мнения: 10 144
Ох, болна тема ми е тоя Неймар 😂

# 146
  • Мнения: 11 546
Още се чудя как Неймар направи тази глупост. Какво си е мислел като отиде в ПСЖ? В ПСЖ.  Rolling Eyes
За мен винаги Неймар ще е Барса.  Сега където и да обикаля мисля, че няма да намери това което търси.

Роналдо пък големия футболист,само чака да му подават пасове или се  тръшка за измислени дузпи,не е отборен играч като Меси,който не гледа да вкара на всяка цена той,изобщо Меси е класи над Роналдо.Отделно че Реал ги подпират всички съдии,иначе са пълен шит!
Напълно съм съгласна, макар да бих се изразила малко по-меко.  Twisted Evil
Стискам палци за Юве на четвърт-финала с Реал.  Twisted Evil

Вече нямам търпение за Световното.  Party Само дано тази английско-руска шпионска история не се отрази негативно на първенството.

# 147
  • София
  • Мнения: 11 472
Цитат
Само дано тази английско-руска шпионска история не се отрази негативно на първенството.
Ако се отрази, в смисъл - Англия бойкотират, един брекзит си извъртят, дали няма шанс да поканят с уайлд кард Италия (или Холандия)?  Joy

# 148
  • Мнения: 60

precious* не е виновен толкова Неймар колкото баща му,защото е алчен и той го е накарал да направи трансфера за повече кинти!А Неймар има да реве за Барса,трябва да си супертъп да си прецакаш класата за пари!И аз искам Реал да паднат ,но италианските отбори колкото и да ме кефят имат един гаден навик да се опитват да пазят резултат при 1-2 вкарани гола и тва мн пъти ги пре...ва!

# 149
  • Мнения: 11 546
Някой гледа ли мача? Юве много ме радват. Страхотно играят днес. Жалко, че няма как да наваксат толкова много голове.
А Барса? Сякаш имам дежа вю. Позорно отпадане на четвъртфинали.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт