The Strain

  • 50 061
  • 647
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 31 669
Извинявам се за двата последователни поста.
Качвам от началото на трета книга част от дневника на Ефраим. Мисля, че ще ви е интересно. Четири странички.

Скрит текст:




Завъртяни са, но като ги свалите и натиснете L ще си ги наместите.

# 586
  • София
  • Мнения: 11 472
Извинявайте, тия бебета от какъв донор са - човешки или някакъв стригойски!? Как са забременени жените?

# 587
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Елорка, много интересно, благодаря.
Защо в сериала всичко се върти в НЙ, щеше да бъде по-интересно да е из целия свят, също така Древните не са убити всичките, нали? Имам спомен, че остана един, който го докараха от Египет май и Айнхрост открадна саркофага, нещо такова беше.....

# 588
  • Мнения: 31 669
Иве, може и да покажат, че навсякъде е така. Ако го бяха направили както си трябва, по-мащабна зараза, щеше да е много по-ефектно.
Обмислям скоро да прочета пак книгата, защото е много интересна. Проблема е, че е от онези книги, които като почнеш и друго не можеш да свършиш  Mr. Green
И с библейските елементи е много по-интересно.

Роналд, не са стригойски бебета  Joy Обикновени. Е, как може да са ги забременили. Има си начини - инвитро, инсеминация. Тия неща отдавна сме ги измислили.

# 589
  • BG
  • Мнения: 4 456
Къде сте се изпокрили, никой не е писал по последните два еп., които бяха много динамични и интересни. Сега се сетих да ви питам Господаря защо дава от бялото на Зак?
Скрит текст:
При хлапето има някакво раздвоение, хем е зъл по природа, харесва му насилието, хем на моменти се плаши от този факт и търси компания на нормален човек. Латиното  е много изобретателен, но ще има проблеми с други негър от групата, който явно му завижда, заради това, че е нещо като лидер. Доктора е на път да открие нещо важно, поне така се вижда от трейлъра за 5 еп., но какво точно, предполагам е свързано с доброволното извозване на хора към уж фермите. Миранда дали ще се спаси от германеца, който ще се добере и до ... как му беше името?? Сертакиян ли Joy, дано оживее. Стригоите искат да ускорят РАЖДАНЕТО НА БЕБЕТА ГРУПА Б+,ЕЛОРА БЕШЕ ПРАВА, ЧЕ ИМ ТРЯБВАТ ЗА НЕЩО ПО-ГОЛЯМО. НАКРАЯ МИРАНДА НА КАКВО МЯСТО ПОПАДНА, КАКВО ПРАВЕХА ТЕЗИ ВСИЧКИ СТРИГОИ, ИЛИ ХОРА НА ПЪТ ДА СЕ ПРЕВЪРНАТ, КРЪВТА ЛИ ИМ ИЗТОЧВАХА, НЕ МИ СТАНА МНОГО ЯСНО.( сори за големите букви, но не мога сега пак да ги оправям)

# 590
  • София
  • Мнения: 27 175
Наваксах набързо. Изгледах 2, 3 и 4 серия.
Хареса ми последния 4 епизод. Simple Smile Доста силен. Най-накрая да замяза на предните сезони, но въпреки това като цяло този сезон е най-слаб досега, дано оставашите епизоди да са на нивото на последната серия, защото това е финалът все пак, а сериалът е един от най-добрите в жанра. Simple Smile

# 591
  • София
  • Мнения: 27 175
Петата серия е още по-яка. Изобщо последните два епизода върнаха чара на шоуто. Simple Smile
Аз все още се чудя за какво им е тази бомба и защо си мислят, че с нея ще убият 'Господаря'  newsm78

Изкефих се като дадоха от миналото на Куинлан. Той ми е изключително интересен персонаж. Но явно Господаря е отнел и това му малко щастие...

# 592
  • BG
  • Мнения: 4 456


Изкефих се като дадоха от миналото на Куинлан. ..
Как го беше нагласила онази дама, същински човек изглеждаше.
Скрит текст:
Явно това, което не се знаеше е,
 че Господаря ще отглежда хората във ферми, баш като добитък.

# 593
  • Мнения: 31 669
Сега се сетих да ви питам Господаря защо дава от бялото на Зак?

Зак нали има астма. Бялото го лекува. Но подозирам, че и му влияе някак си.
А тия мелези какво им е специалното не разбрах. Кисненето в червеи какво прави?  Laughing

Фермата не я дадоха отблизо. Обаче защо им е да източват всички хора?
Айнхорст каза, че кръвта на бебе с кръвна група В била най-хубава. Но едва ли убиват всички бебета.
Иначе в книгата това с фермата го няма. Ново е.

# 594
  • Мнения: 29 330
Сега мисля и 6-ти епизод да изгледам. Няма бг суб още, ама ще карам по слух, макар че доста силен диалект имат някои... Whistling

# 595
  • BG
  • Мнения: 4 456
За мелезите и аз не разбрах как им се отразява стоенето при червеите, но приличат на кучета болни от бяс.
Аз не мисля, че ги източват до край във фермите, по-скоро само до допустимото количество кръв, нещо подобно на фермите, в които ние отглеждаме крави и ги доим  Laughing

# 596
  • Мнения: 31 669
Сигурно си права. Няма логика да ги източват и да ги убиват. Ще ги поддържат някак си докато издържат.

# 597
  • Мнения: 1 861
Сега мисля и 6-ти епизод да изгледам. Няма бг суб още, ама ще карам по слух, макар че доста силен диалект имат някои... Whistling

Като няма бг субс си слагам на английски!  Peace Peace

Сега ще гледам 6ти епизод. Много ми харесва като цяло целия сезон засега.

# 598
  • Мнения: 29 330
А, изгледах го и аз с англ. суб. Доста ми се спеше, ама като го изгледах, де.

# 599
  • BG
  • Мнения: 4 456
Скрит текст:
Този Айнхорст- гориха го, стреляха по него, не помня още какво му правиха и няма умиране.
 Що така, как може да бъде убит?
Иначе еп. не беше кой знае какво, освен че в  Зак отново се обади лошата му страна.

Общи условия

Активация на акаунт