IPL фотоепилатор Philips Lumea ви осигурява перфектно гладка кожа до 6 седмици!

  • 47 737
  • 510
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1
Интересувам се дали този фотоепилатор може да се използва докато имаме тен на кожата и вреди ли на очите?  Wink

# 286
  • Мнения: 42
Здравейте моят въпрос е трябва ли да се ползват очила и някакъв гел  с този уред. И какъв е периода след като го ползваме след които не можем да се излагаме на слънце.

# 287
  • Мнения: 5
Здравейте , искам да попитам каква е разликата между фото и лазерна епилация и кое бихте препоръчали ,за по дълготраен ефект ( моята мечта -гладка кожа като коприна ) .Благодаря ви !

# 288
  • светлата страна на Луната
  • Мнения: 67
Здравейте, има ли ограничения за използването му при кожни заболявания и при кои, ако има?

# 289
  • Мнения: 1
Здравейте,

Въпросът ми е дали фотоепилаторът може да нанесе някакви вреди по кожата, като обриви, зачервяване, или да доведе до образуването на бенки и лунички?

# 290
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да попитам съществува ли облъчване при използване на този вид епилация

# 291
  • Мнения: 1
Здравейте, интересува ме колко живот има уреда? Колко струва лампата?

# 292
  • Мнения: 43
Здравейте! Имам няколко разширени вени и капиляри по краката. Мога ли да използвам такъв уред или трябва да внимавам при използване върху тези места?
Благодаря ви!

# 293
  • Мнения: 7
Здравейте,искам да попитам за сменянето на лампите-колко често се налага,цената висока ли е.

# 294
  • Мнения: 9
Колко е живота на лампата?

# 295
  • Мнения: 1
Здравейте,
Колко трайно е обезкосмяването и има ли ефект върху тънък, мек и светъл косъм?
Благодаря!  Rolling Eyes

# 296
  • Мнения: 1
Уважаема д-р Павлова,
бихте ли представили конспективно технологията на употреба на този вълшебен уред?
Как трябва да го поддържаме?
Може ли да се пренася в куфар при пътуване или в ръчен багаж?
Предварително благодаря за отделеното внимание!

Запитване от: dianabogo

# 297
  • Мнения: 1
Здравейте,
аз бих искала да попитам дали има някаква разлика между този уред и уредите за фотоепилация в козметичните салони и центрове? Това, че е уред за домашно ползване прави ли го по-нисък клас или по-неефективен?
Благодаря!
И аз бих искала да попитам това. Също така, каква е опасноста от белези при неправилна употреба?

# 298
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Д-р Павлова, каква максимална площ може да обработва уредът при еднократно използване (например - цялата бикини зона или някаква част от нея)?  newsm78

# 299
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Здравейте, бих искала да попитам има ли възрастово ограничение за ползването на уреда? Може ли да ползва за 12-годишно момиче?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт