Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- 27

  • 57 756
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 060
И аз при вас.
Много положителна да е темата за всички!  stork-boy stork-girl

# 46
  • София
  • Мнения: 23 170
Не е точно така, зачестяват недоволните.
недоволни имаше още 2007г.
дотук аз отлив не съм видяла, напротив, все повече стават жените там.

# 47
  • Мнения: 2 140
Благодаря за темата!   bouquet

# 48
  • Мнения: 266
Запис и от мен, момичета, много успехи. Аз си чакам резултата от втората биопсия, преди отпуската на докторите и после - с нови сили

# 49
  • Мнения: 13 937
Не е точно така, зачестяват недоволните.
недоволни имаше още 2007г.
дотук аз отлив не съм видяла, напротив, все повече стават жените там.
За съжаление все повече се увеличават двойките с тези проблеми  #Cussing out

# 50
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз смятам, че който е недоволен трябва да се махне. Има хора, които чакат да се запишат за първи прегледи повече от година. Не мога да разбера как може да си недоволен и да стоиш!? newsm78

# 51
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета! Разбрах, че лекарите излизат в отпуск от 1 август, някой има ли идея дали ще има някой дежурен лекар или ще комуникираме с тях само по телефона?

# 52
  • Мнения: 13 937
Ще има дежурни от администрацията за записване на часове и т.н.

# 53
  • Мнения: 9
Благодаря за отговора, amini, междувременно разбрах,че и лабораторията ще си работи, както и ще има от имунолозите. Бях се притеснила, като ми казаха, че цялата болница била излизала в отпуск.

# 54
  • Мнения: 107
Здравейте дами.Аз не бях много доволна от д-р Стаменов ,предвид заетостта му и честите прегледи от колегите му. Поради тази причина се изместих при д-р Шефкетова.

# 55
  • Мнения: 9
Аз съм пациентка на доктор Персенска и съм много доволна от нея, освен страхотен професионалист в работата си, ми вдъхва едно спокойствие и увереност, а за мен това е най-важно!

# 56
  • на морето
  • Мнения: 239
Момичета, относно избора на доктор след напускане на д-р Райков, дали ще ме запишат при Шефкетова, без да знам точния час за следващия преглед, или да изчакам да им свърши отпуската и тогава пак мога да се  запиша за нея?

# 57
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета, относно избора на доктор след напускане на д-р Райков, дали ще ме запишат при Шефкетова, без да знам точния час за следващия преглед, или да изчакам да им свърши отпуската и тогава пак мога да се  запиша за нея?



Всичко, освен репродуктивните лекари работи. Обади се и си запиши час, ако искаш при Шефкетова.

# 58
  • Мнения: 605
Шефкетова добра ли е? Има ли успели при нея.   Tired Всички позитивни мнения са за Стаменов и Персенска, но за тях се чака година и повече.
А самите процедури кой ги прави, например ако си при доктор Шефкетова, тя ли прави пункциите и трансферите или си има отделно хора, които се занимават с това?   bouquet

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Момичета, до колко дни ви изпращат болничния с куриер?
Трансфера ми беше в неделя и вчера и днес не съм получила нищо....Знам, че може би е рано, но пък от друга страна имат още само 2 работни дни...Звънях на телефона за болнични, но на него няма кой да ми вдигне...

Общи условия

Активация на акаунт