27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 383
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Гледахте ли вчера по БТВ репортерите даваха за Фондация на Българските майки от bg-mamma? Чак ми се прииска да съм в София да се включа и аз в тази инициатива!  Simple Smile
Целувам ви всички! Весел ден!  Heart Eyes

Венкович, прекрасно беше! Толкова ме развълнува! Има доста теми тук във форума относно това предаване! Толкова съм горда, че съм част от БгМама, дори и още да нямам деца! Това са невероятни жени, силни, искрени, истински, самоотвержени! Инициативата е невероятна!

Голденова, айди бе Бейби! Успешно пукане на пущините!  Joy Joy Joy Па скоро, скоро с прекрасни изненади та чекаме на фронта! Прегръщам те!!!! Hug Hug Hug

# 16
Голдънче и аз знам, че първа и втора група са ok, не знам колко е вярно, но моя лекар каза че втора е по-добре от първа (флората нещто се нарушавала), но може и да не е така (аз бях 2а, може и за това да го е казал newsm78 Mr. Green)
Аз да Ви попитам нещто, да знаете дали солариума оказва някакво влиание върху бебеправенето, аз ходя по препоръка на лекар-имам проблем със ставите.

# 17
  • Мнения: 1 205
Леа 15:30 съм при док преди това изпила солидно количество вода Hug

# 18
  • Мнения: 806
Привет локумчета Mr. Green
Как сте в първия работен ден?
Страхотна темичка- много ми харесва  bouquet
Тединкооооооооооо, букета е просто невероятен, аз обожавам лалетата-те са ми любимите цветя/ може би щот съм се пръкнала и аз на пролет Mr. Green/
Чарминг, успех на прегледа и дано това което ти кажат да е само една думичка-  бебчо baby_neutral
Голдънче, честито за добрите новини, айде с мъжо действайте та скоро да кажа и за другото честито Laughing Grinning Mr. Green
Вени, успех и на теб и нека тези признаци да са  baby_neutral а не на / #Cussing outлелището #Cussing out/
Цветчо, успех в новия офис-много пари, хармония, профес.издигане и да ти е на късмет за бебо- нов офис - нов късмет Wink
Ланфер-само ей такива усмивки Mr. Greenда имаш днес  bouquet
Велмарче, как си душицо? Grinning Hug Grinning
Пожелавам на всички, много, много, много усмивки и красиви новинки  Grinning и новата седмичка да се спука по шевовете от бебетааааааааааааааааа baby_neutral baby_neutral baby_neutral Joy baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Гушкам Ви Hug

# 19
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
моми4ета това го написах за вас.няма много рима но се надявам да ви хареса  bouquet

И ето баба марта долетя да сложи мартени4ките красиви на вси4ките деца и на майките дори.4ука тя на първата врата и пита:хубава девойко ,мартени4ка иска6 да ти сложа аз и на твойта рожба за късмет,здраве и лубов.девойката отговорила:мила бабо марто,аз нвмам ройба у дома.4акам щъркела да донесе на мойта порта пъхкавата рожба.
4акай,4акай мило мое дете,щъркела ще дойде в тази хубава къщурка и ще каже:аз съм щъркела на тжоите молби и ти нося 4аканата рожба.
баба марта затворила вратата и казала:имай вяра 4едо мое, щъркела ще долети и прекрасна рожба ще си имаш ти preggo newsm30

# 20
  • Мнения: 806
Доби, имаш талант-Браво  bouquet
На мен много ми хареса Mr. Green
Вдъхва надежда и оптимизъм Grinning

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
 ...а как съм се нахилилааааа........кат' ТИКВА!!! Хаха, ЛЕА, чул те ГОСПОД бейби. Аз отдавна се глася за близнета, ама да видим късмета какъв ще ми е! Ох и 5 да са - няма да ги върна. Колкото повече...толкова по-добре.
  Ей сега вече се успокоих тотално за 2-рата група на цитото. Мислех /аз нали съм с постоянни съмнения  Mr. Green/ че докторката може да не иска да ме притеснява, но ясно е вече че нещата са ок!
Изпълнена с енергия, желание за живот се чувствам сега.
ВВЕНКОВА, ти и ЧАРМИНГ ми взехте здравето. Какво е това чакане бе душици златни и защо пустите тестове още не ви отчитат? Хайде и ти на чичо доФтор днес и после бърз отчет тук за да ни зарадваш.
   ДОБИ, ма много хубаво и весело туй твое писание. Да продължаваш в същият дух. Преди си имахме една МАРЛИЙС, която ни радваше с подобни стихчета, но тя вече не влиза тук. Сега е твой ред! Много ми хареса.
   ЧАРМИНГ, помоли док да изчака с изследването за честото чишкане /въпреки, че за мен си има обяснение де, но хайде да не избързвам  Heart Eyes/ Аз по принцип бия всички рекорди по често посещаване на WC-то. През 10 минути мога да ходя и все си има какво. Голяма съм пикла, ама то не зависи от мен. Хайде, защо чак за следобяд записа час?! Бързо да минават часовете. А ти искам да си много спокойна и да се върнеш с чудесна новина!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 887
Привет!
Нещо за предстоящи близначета прочетох, а Голдънче  Flutter
Charming, стискам ти палци, на Венкова също  Praynig

Мойта лелка вече я чакам да се маха. Но си беше малко странна - без никакви болки, а лигавицата на матката се излющи едва на четвъртия ден  Thinking На всичкото отгоре последните дни имам сериозни проблеми със стомаха и минах на принудителна диета  Tired

Весела мартенска седмица на всички  Hug

# 23
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
мерси ,мерси.е досега вие ме радвахте с ва6ата подкрепа и сега и аз ре6их да ви зарадвам и да дам на вси4ки ни кураж.оби4кам ви моми4ета и стискам палци на вси4ки ни  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 123
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МАЦКИ, КОИТО ДОПРИНЕСОХ АЗ АПО-СЛЪНЧЕВИЯ МИ ДЕН.
Голди, коремни преси и секс! Hug

Ланфер, състоянието ти е само период. Колкото по-малко го подхранваш, толкова по-бързо ще мине. Защо не си подариш нещо?
Чарминг, дано те зарадва доктора. За да се сбъдне пожеланието на седмицата.
Аз нямам никакъв тонус... smile3507 и много делови ангажименти за тази седмица... пък да видим де ще му излезе края!

# 25
  • Мнения: 1 950
Голдън, ти ме разбиваш вече с тез фоликули Shocked Laughing а дано това дето Леа е казала да излезе верно  Praynig Hug

Да и аз гледах снощи по Бтв за тези страхотни жени, и също се почувствах изключително горда за това, че съм част от Бг-мама. Сигурна съм също, че с времето ще се включа в тези инициативи. Laughing
Иначе идеята за срещичка не е лоша Laughing, ама тази седмица е много къса, може би за следващата?

# 26
  • Мнения: 14 489
и аз гледах това за мамите по битивито както му викаме тук newsm47 страшно много ми хареса защото мисля че в годините след 10 ноември хората много са се отчуждили и всеки гледа себе си може би като реакция на това че при соца все ни караха да сме задружни и да сме колектви и ала бала. а то няма лошо - хубаво е да знаеш че има на кого да разчиташ

# 27
Вижте това, момичета
http://www.standartnews.com/archive/2006/02/27/reportage/index.htm
Щъркелчетата все още носели бебчовци.  Laughing

# 28
  • Мнения: 14 489
хихи аз мисля че видях два да прелитат над нашта къща - може близначета да са ми пуснали newsm12

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз не съм Дарето, но пак ще се включа Wink....с разсъждения около овуто, защото на мен ми наближава, 12 ден ми е днес. Та забелязах, значи, от дългия ми опит с фоликулметрии разни, че когато имам фоликул вляво, овуто ми е на 14 ден. А когато имам фоликул вдясно, овуто ми е по-късно - към 17-18 ден. Значи, не само всеки има в различен ден овулация, но и във всеки яйчник овулацията настъпва по различно време newsm78 Какво ще споделите вие като наблюдения?

Общи условия

Активация на акаунт