27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 415
  • 254
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 201
Успешна и усмихната седмица и от мен   bouquet
Обичайте се и любов правете и с  EFP следващия месец да се отчетете  Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 186
uspeshna sedmitsa na vsichki i ot men! Grinning
mnogo liubov i gushkane!!!
pak dano shtarkela potropa na povechko vrati  Praynig Praynig Praynig
na men pak toku-shto mi mina ovulatsiata i sega zapochva goliamoto chakane i nadiavane  Praynig Praynig Praynig

p.s.  sajaliavam,no moiat kompiutar moje da pishe samo na latinitsa.
dano tova ne e goliam problem za vas...

# 62
  • Мнения: 9 093
Ами проблем е  Embarassed
Викинце, има Кредор точно над постинга, като почнеш да пишеш, така че няма да имаш проблем с кирилицата Wink На мен не ми пречи и латиница, но от опит ти казвам, че така по-малко хора ще четат постингите ти, а и всички пишем на кирилица, това е едно от правилата на форума Blush Успех с Кредор-а  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 120
Здравейте и от мен, милички.

Чарминг, много съжалявам, но имам една забележчица. Трябва да качиш малко килца, много си слабичка и това май ти се отразява зле. Моля те, послушай ме. Praynig
Голдънче браво бе душко, близнаци а...Продължаваш със кекса и това е положението. Хи-хи, представям си го мъжлето ти как мига на парцали. Rolling Eyes Ти го разби с тия фоликули. Hug
Леичка, абсолютно си права за размишленията на тема `ОВУ`. При мен с десен яйчник е на 12 ден, а с ляв на 10 ден. От тук се променя и цикъла от 26 на 24 дни.
Бимба, честит празник, много щастие и късмет.

 

# 64
  • София
  • Мнения: 4 272
Ааа, етоо...видяхме на Дарето новото аватарче! Много е сладичко! Ей такива двечки сладурчета ти пожелавам, Даре!

# 65
  • Мнения: 2 120
Благодаря Леичка, дано да е скоро, че вече НЕМАМ НЕРВИ. Всичко що е цикъл ми идва да го  #2gunfire

# 66
  • София
  • Мнения: 4 272
Абе и аз така с нервите, но напролет, сиреч през април имам годишнина!....Но не каква да е - 2 години безуспешни опити. Боря се за титлата ветеран на форума Mr. Green И ако не ми дадат орден, поне ставам за почетен член Wink

# 67
  • Мнения: 2 120
Моята годишнина ще е септември. Обаче за твое успокоение трябва да махнеш месеците, когато си се учила да уцелваш момента и месеците/ако има такива/ са били без секс точно по време на ову и тогава годините ще станат по-малко с няколко месеца, че може и с половин година. Аз така се успокоявам, хи-хи. Hug  

# 68
  • Мнения: 1 768
Здавейте красавици Heart Eyes

Как сте каки? Heart EyesБебеправите ли усърдно?
Я ми кажете,като по мъдри и големи от мене,дали е верно,4е колкото по рядко се прави секс,толкова по ка4ествени били сперматоЗоидите и пове4ко? newsm78
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 69
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Веси доколкото съм чела най-добрият период е през 36 часа. Ти какво имаш впредвид под "по-рядко'?

# 70
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧАРМИНГ, красавице, както вече ти писах единственото нещо, което трябва да правиш сега е да се усмихнеш и да събереш сили за нова борба. Както е казал народът "Всяко зло за добро"....бъди сигурна, че ВИНАГИ е така.
 Даренце, радвам се да те "видя", както и останалите момичета да видят сладурският ти аватар. Като го погледна и се разтапям.
 ВВенковчето нещо никакво го няма......знам, че още не се е олелила, но да вземе да сподели кога ще прави тест....май каза утре, но не съм съвсем сигурна.
МИМБЕ, честит ви празник! Бъдете по-влюбени отколкото в началото, усмихвайте се и се наслаждавайте на живота.
ВЕСЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, къде си бе душицо малка? Съвсем ти изгубихме дирите! Никакво по-рядко правене на секс! Ясно ти е че бебетата не стават по въздушно-капков път...секс му е майката. За Въздържание ще говорим, чак като станем на по 80 години  Joy

# 71
  • Мнения: 2 123
Здавейте красавици Heart Eyes

Как сте каки? Heart EyesБебеправите ли усърдно?
Я ми кажете,като по мъдри и големи от мене,дали е верно,4е колкото по рядко се прави секс,толкова по ка4ествени били сперматоЗоидите и пове4ко? newsm78
Благодаря ви предварително.  bouquet
Весито, предварително ме извини за забележката /може и да е от хормоните Wink/, но НЕ РАЗБИРАМ ЗАЩО УМНО МОМИЧЕ, КОЕТО СИ ВЗИМА ИЗПИТИТЕ, ВСЕКИ МЕСЕЦ ЗАДАВА ЕДНИ И СЪЩИ ВЪПРОСИ????? Няма да изброявам предположенията си.
Ето ти линк към предната тема, която напълно отговаря на въпроса ти и  в която ти взе дейно участие:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74823.0

# 72
  • Мнения: 1 768
Ире,аz оби4ам да ми се отговаря на един въпрос няколко пъти и 4ак тогава съм сигурна,4е е така и не питам пове4е.Абе странна прица съм.. Mr. Green
А ина4е тук съм,каки.От утре се zахва6ам да бебеправим с моя хубавец та така 4ак до края на март.Няма спиране,както каЗва мойта идолка Ивана Hug
Запасила съм се zа март месец и с овутестове.За първи път 6е ми е и пак се вълнувам много.Какво ме съветвате отсега ли да по4на да ги правя или от 17 ден нататък.както си пи6е при 33/34 дневен цикъл? newsm78

# 73
  • Мнения: 388
Здравейте мацки!
Не мога да ви изчета. Аз както винаги работя!

Желая Ви много щастлива, весела и бебеплодна седмица! newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30
Даре, ще ти отиват две бебчета.
Много са сладки!

Бимба, честит празник, всичко розово и розови бебки, такива които ти пратих!
 

# 74
  • Мнения: 980
Привет и от мен Hug Hug Hug
Аz си хрантутвам лелката и си почивам от бебеправене Blush После пак с пълни сили, но честно каzано обмислям идеята дали да не zарежем цялата тупурдия и каквото сабя покаже и любовта, майко юнашка Crazy Пък дано се похваля с печалба от рулетката Heart Eyes
Весе, хубаво е да се прави редовно секс, zа да може сперматоzоидите да се обновяват периодично. Като zастояват много, zа нищо не ги бива малките търтейчета #2gunfire 3атова редовно, но беz да прекаляваме  Thinking
Чарминг, много ми хареса оптимиzма ти Hug
Голди, стискам палци, мацка. Сега му е времето zа любов до откат Crazy

весела седмица на всички

ПП Кои чакат леля таzи седмица Flutter

Общи условия

Активация на акаунт