Кой какви сериали гледа? - Тема 10

  • 42 017
  • 756
  •   1
Отговори
# 195
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Загледах се в "Кухня" по БТВ, много приятен сериал Party

# 196
  • Мнения: 6 496
Йее, новите зомбите ще ги гледам  Party

Все пропусках Big Bang Theory, но си направих 7 сезонен маратон - страхотни, неподражаеми, сладури...  Laughing

# 197
  • Мнения: 1 416
Остана ми само последния 12-ти епизод на трети сезон на The Killing и точно на него не искат да тръгнат субтитрите Confused Свалих от Zamunda няколко различни релийза, но на нито един не искат да тръгват субтитрите. Слагам ги във филма, както обикновено, но изобщо не се показват.

# 198
  • Мнения: 2 040
Все пропусках Big Bang Theory, но си направих 7 сезонен маратон - страхотни, неподражаеми, сладури...  Laughing

Страхотни са! Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 1 992
Остана ми само последния 12-ти епизод на трети сезон на The Killing и точно на него не искат да тръгнат субтитрите Confused Свалих от Zamunda няколко различни релийза, но на нито един не искат да тръгват субтитрите. Слагам ги във филма, както обикновено, но изобщо не се показват.

Пробва ли да им смениш името, да е същото като на avi файла?

# 200
  • Мнения: 1 416
Остана ми само последния 12-ти епизод на трети сезон на The Killing и точно на него не искат да тръгнат субтитрите Confused Свалих от Zamunda няколко различни релийза, но на нито един не искат да тръгват субтитрите. Слагам ги във филма, както обикновено, но изобщо не се показват.

Пробва ли да им смениш името, да е същото като на avi файла?
Мерси Simple Smile но не става. Пробвах да сменя името, но в този случай излизат на английски.

# 201
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 500
Гледам програмата на НВО-България...
Директното предаване на наградите ЕМИ е от 3:00 до 6:00 на 26 август през нощта.
И от 6:00 е програмирано повторение на 1 еп. на True Detective  Grinning  Grinning  Grinning
Далновидно...

# 202
  • на майната си
  • Мнения: 425
Остана ми само последния 12-ти епизод на трети сезон на The Killing и точно на него не искат да тръгнат субтитрите Confused Свалих от Zamunda няколко различни релийза, но на нито един не искат да тръгват субтитрите. Слагам ги във филма, както обикновено, но изобщо не се показват.

Днес цял ден се мъча със същият проблем и от пиратите свалях и пак не стават субтитрите.
http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D0%9A%D0%BE%D0% … A%D0%BD%3F+s03e11
лошо качество е, но не намерих друг вариант. Ако някой намери за последните 2 серии на 4 сезон субтитри, да сподели, моля.

# 203
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Addicted не ползвате ли?

# 204
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 500
Сарк, и аз натам първо хукнах (уж да доказвам, че има)... ама ударих на камък.  Thinking
Намерих субове само за 4-и сезон. Без български при това...
Предните сезони по необясними причини не мога да ги намеря...  Rolling Eyes

После проверих на още две-три места... и там ударих на камък. Само при юнаците видях някакъв сдвоен файл - за 11и и 12и епизоди заедно...
А какви субтитри изтегля BSPlayer-ът ми ще мога да видя едва довечера в къщи...

Ако излезе нещо читаво, ще го дам тук.

# 205
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ох, аз с английски гледах 4-ти сезон. Как ви пратих за зелен хайвер... ooooh!

Сега ще погледна какви субтитри имам за предните сезони.

Така, проверих. Теглила съм ТОЗИ торент, в него има субтитри и за трите сезона. Сваляйте ги оттам. Иначе за четвърти сезон виждам субтитри само за четири епизода. Гледам, че и в Замунда се оплакват, че няма за последните две серии.

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 15:46 от Sarcasm™

# 206
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Днеска ми похвалиха El barco,че бил хубав сериал,кажете вярно ли е?
И също така ни знам кога ще мога да го гледам де,ама ако е толкова хубав,все ще го сместя  Crazy

# 207
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Днес приключвам с orange is the new black и много, ама много ме е яд Crossing Arms  Добре, че почва и Доктора.

# 208
  • София
  • Мнения: 44 285
Защо те е яд?

# 209
  • Мнения: 1 336
Аз гледам Satisfaction, засега ми е интересен.

Общи условия

Активация на акаунт