дадохте ли "дефекти" по време на бременноста?

  • 3 521
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 428
Получих артрит и имах ужасни киселини.От едното се отървах след като родих,но артритът ще ме мъчи цял живот -за жалост Sad

# 31
дефекти-постоянни-хемороида след раждането и стриите на гърдите
 По време на бременността всичко,което го има като вероятност по учебниците-повръщане,подуване на краката,разширени вени,киселини, плюс лека бъбречна криза при здрави бъбреци от притискането на бебето.Сега всичко си е ОК,така че споко на неродилите!

# 32
От всичко /гадене, задържане на вода, болки в ставите/ най-много ме дразнеше безсънието - наспах се чак като родих:))

# 33
  • Мнения: 2 125
По време на бременността - нищичко! Бях пушка. След това малко проблеми със зъбите, но нищо непоправимо. На всеки такова бременеене като моето Peace

# 34
  • Мнения: 1 101
Не "дадох дефекти" сериозни... Но никога до 8 - мия месец не бях имала киселини, и към края на 8-мия като ме нападнаха... Беше много, ама много гадно. Откакто родих отново не съм имала никакви киселини. И пишкането... още от първия месец, поне по 4-5 пъти на нощ, а дневните нямат бройка ooooh!Но като цяло беше много лека бременност

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
По принцип без дефекти,но имах много подути слонски крака.Не се виждаше ни кокалче ни нищо.Носех 2 номера по-големи обувки и чехли.А иначе явно съм вдигнала кръвно в началото на деветия,защото прокървих обилно и естествено родих/под ножа/.

# 36
  • Мнения: 694
При първата - сложих очила Shocked
Сега с втората - развих синузит, бъбречна криза, качих диоптера.

А сега чакам за трите месеца какво още ще ми се случи. newsm78

# 37
  • Мнения: 14 133
Вдигнах кръвно.После се нормализира.Да не говорим каква истеричка бях.

# 38
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Да  Sad ,сериозни  проблеми със зъбите

# 39
  • Мнения: 302
Да, започнах да вдигам кръвно още от края на три месец  Close Като родих се нормализира.

# 40
  • Мнения: 3 886
слава богу и с 2 не само  лека бременност и с 2 деца

# 41
  • Мнения: 5 103
Бъбречни кризи, стомашни проблеми, адски болки в ставите, и някой хормон ме пере в тиквата, та лудвам на моменти Joy

# 42
  • Мнения: 953
Имах чувството че всичко ми дефектира, то не беше кръвно, то не беше сърцебиене, киселини и някакъв фибриноген за количеството на изтичащата кръв. Не искам да си спомням.

# 43
  • Мнения: 163
Аз се разминах само с 2 зъба и нервност

# 44
  • Мнения: 702
 Носът ми беше запушен през цялат бременост и се задъхвах, защото неможех да дишам нормално.
 Краката ми бяха подути и все още  немога да си обувам старите обувки

Общи условия

Активация на акаунт