Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 723
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 415
В жегите или не слагам нищо, или ББ крема на Нивеа  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 779
Аз независимо дали е студено или горещо, не излизам без фон дьо тен. В единият случай ме предпазва от студа, в другият от слънцето. Кожата ми е с неравномерен тен и много рядко си позволявам да изляза без " покритие" на лицето. Доволна съм много от фон дьо тените на Шанел .Любимият ми ,но спрян от производство е Chanel Vitalumiere Satin Smoothing Creme . В момента съм  с CHANEL PERFECTION LUMIÈRE . Но следващият ще е Velvet .Единственото малко се чувствам дискомфортно , като съм на плаж, какво да избера. Неприятно ми е да слагам допълнително слънцезащитен крем, ако ми се наложи върху фон дьо тена. Вие как процедирате , като сте на плаж?  

Здравей,
За плажа ползвам Eucerin Слънцезащитен крем за лице с фон-дьо тен ефект SPF 50+, много съм доволна  Grinning

# 32
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 510
На плажа ползвам това


Тази 2 в 1 на Манхатън не е ли антибактериална и изсушаваща newsm78
Антибактериална е, но според мен не е много изсушаваща, аз имам и сухи участъци в смесената кожа и нямам проблем с преизсушаването им. Винаги слагам крем под пудрата. Пудрата е Manhattan Clearface - пудра и фон дьо тен 2 в 1:) http://shopthebest.eu/product/1225/manhattan-clearface-pudra-i-f … yo-ten-2-v-1.html

# 33
  • Мнения: 909
Аз ползвам Манхатън 2 в 1,в бялата кутийка с чекмедженцето от долу.Каквото и да си купя никога не оставам без нея.Нанасям я с нейната гъбка,а понякога и с експерта на РТ.Няма да спра да я хваля  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 203
Благодаря ви за отговорите за пудрата!
Тамар, би ли казала с каква кожа си, не за друго, ами да преценя дали на мен няма да ми изсушава Blush Аз съм със смесена кожа, но си имам бръчици тук-там и не знам дали няма пудрата да ги подчертава..По принцип съм доволна от Буржоа хелти глоу, много фина и деликатна, ама сега като хвалите Манхатън, та се запалих и аз Laughing
Аз си спомням на едно море бях вземала на Манхатън антибактериална пудра, но не 2 в 1, а само clearface, еми брашняна, та брашняна, не ми хареса въобще. Явно 2 в 1 е съвсем различна..

# 35
  • Мнения: 909
С много суха кожа съм,имам фини линии под очите,които се подчертават ако прекаля в тази зона.Води се пудра-фон дьо тен,в началото поставена е леко суха,но след няколко минути си попива и дава много добро покритие.Когато искам да избегна брашнения вид нанасям с четка с къс и гъст косъм  HugАз много я харесвам,но кожи всякакви,а и не всеки понася пудра на лицето си.В самото начало преди повече от 10 години,когато я купувах за първи път беше съвсем съвсем различна,по-мазна някак и много икономична,имаше много хубав дебел тампон,който сега е заменен с някакво подобие на гъбка,но не е болка за умиране,за тези пари,толкова Simple Smile Дано ти хареса  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 203
Много благодаря!
Аз съвсем се обърках с тези Манхатънски пудри..
Значи ти си доволна от тази https://www.google.bg/search?q=manhattan+2+in+1+perfect+teint&am … .html%3B985%3B500
а по-напред се коментираше тази https://www.google.bg/search?q=manhattan+2in1+powder+%26+makeup& … om%252F%3B72%3B72, от която също имаше много доволни Laughing
Ха сега, де..

# 37
  • Мнения: 909
Да,точно тази в бялата кутийка ползвам,други техни продукти не съм ползвала.

# 38
  • Мнения: 170
E мерси , момичета. Обмислях вариант за слънцезащитен фон дьо тен с по- висок фактор и някой беше споменал слънцезащитната пудра на Авен.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Не излизам без фдт дори в горещините през това лято. Не ми тежи, проблема ми е , че по-бързо лъсвам от жегата , а матиращите листчета смъкват продукт .

# 40
  • Мнения: 437
Лятото ползвам бб кремове, а понякога въобще не се гримирам, само спираласлагам. В момента ползвам Garnier Miracle skin perfector. Зимата и СС слагам на bioten.
Иначе от ФДТ ми харесва на Rimmel Stay Matte. Пудрата ми е също на Rimmel, а за да туширам омазняването ползвам на benefit пудрата и съм изключително доволна, като ми свърши отново ще си я подсигуря. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 278
Цяло лято съм с ДУ на ЕЛ.
За късмет си купих онзи ден едни големи туби - тестери, които бяха пуснали на разпродажба, че има някаква промяна в названията. 1N2 - ecru, 1C1 - shell вече се води 1C1 - cool bone и 1N1 -ivory nude вече имали нови названия.
Досега съм използвала 1N1 -ivory nude,
но много ми жълтееше и преминах на 1C1 - cool bone, което е едно по-розовещо.
Сега смятам да експериментирам като смеся някои от цветовете.

Върху ФДТ слагам пудра - Шанел.
Под него - слънцезащитен на Клиник, сити блок 40. Той се оказа най-добото за мен. Не е мазен и гримът ми се държи идеално в това топло време.

# 42
  • Мнения: 1 203
Момичета, пудрите на Манхатън не са за мен Confused. Пробвах и двата вида, аз ли попадам на продукти с лошо качество, не ми пасват на кожата ли или не знам какво, но определено няма да купя. А толкова исках да открия моята пудра.. Ще си ползвам Буржоа-то и това е Hug
Благодаря на всички за споделянето  bouquet

# 43
  • Мнения: 3 415
Какво ще кажете за базата на Макс Фактор? Дали е по-добра от Лумене?

# 44
  • Мнения: 2 436
Записвам се в темичката, защото има какво да науча. Embarassed
През лятото, вече втора година, ползвам Everlasting Compact Foundation SPF 15 върху хидратант и висок фактор. Нанасям с плоска четка на цялото лице, с техниката 3, за която четох в някоя от темите ви и с тампончето, като коректор, върху капиляри.  Пасва ми перфектно и покрива страхотно, без да дава ефект маска, издържа в жегите и ЛМ не може да регистрира наличието на грим, а той е като скенер Laughing. С мазна Т-зона съм и нормални скули.
Май трябва да инвестирам в базата за сенки на Артдеко. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт