Размяна на бяла и декоративна козметика- 6

  • 111 386
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 85
Здравейте, издирвам ружа Shiseido Luminizing Satin Face Color от сп. Грация, който беше подарък миналата зима. Докато се наканя да поръчам, точно този цвят свърши. Имам какво да предложа.

# 691
  • Мнения: 477

Разменям спиралата на Helena Rubinstein ,Lash Queen Feline Blacks . Ползване е 2,3 пъти , не е за моите късички и редки мигли. Търся си съответно друга спирала.
Добавям

Нова неотваряна , търся си , Kérastase  Ciment Thermique ,четки за грим ,палитри ,декоративна козметика и Le volume Chanel, ще разгледам всички предложения.
Разменени

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 1 744
Здравейте,предлагам лилавата топка на Тиджи:http://www.enzo.bg/tigi/bed-head-styling-krem-gel-za-obem/,нещо не се разбра с моята тънка коса.Не търся нищо конкретно,така че съм отворена за всякакви предложения.

# 693
  • Мнения: 36 091
Здравейте,предлагам лилавата топка на Тиджи:http://www.enzo.bg/tigi/bed-head-styling-krem-gel-za-obem/,нещо не се разбра с моята тънка коса.Не търся нищо конкретно,така че съм отворена за всякакви предложения.

има тема за размяна на продукти за коса
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=822273.0

# 694
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Отговарям винаги, но се случва да пропусна неволно, в случай, че не отговоря, а видимо съм във форума, моля пишете ми отново  Heart Eyes



GUERLAIN Crazy Paris Eye Palette Neon Lookg - нова, с кадифен пауч у кутия  Peace





SEPHORA COLLECTION Teint Infusion Ethereal Natural Finish Foundation - цвят 30 Sand - нов





MAC Riri Hearts Mac Super Slick Eye Liner Cockiness - нова







Lancôme Rouge In Love , 383N Midnight Crush - пробвано; На моя монитор - цветът е лилавеещ, а аз виждам продукта по-вишнево-черешов  Blush





Lime Crime Red Velvet





Nuxe Huile Prodigieuse OR Multi-Usage Dry Oil Golden Shimmer - олиото със златните частици  Peace ново  Blush





With Love Hilary Duff for women - продукт с кутия - 20/30 мл





Silk-épil 7 SkinSpa 7-929 - епилатор, четка за тяло и четка за лице. Функциите са за почистване и за масаж.

Нов, запечатан. Описание



Скрит текст:







Bourjois Volume 1 Seconde Mascara





Водоустойчива кафява очна линия - Wet n Wild H2O Proof Liquid Eyeliner





Pupa Pochette Bon Ton, ползвана е веднъж, цветовете стоят по-неутрално и ненатрапчиво, преливат се добре. С кутийка и книжки. вече не е актуална



Още снимки:

Скрит текст:




MAC Superglass in Tunnel of Love, нов


Последна редакция: чт, 26 фев 2015, 18:18 от a.l.e.n.a

# 695
  • Мнения: 46
Търся празна 20-ка палитра на Инглот. Имам какво да предложа.

# 696
  • Мнения: 828
Здравейте , разменям база за спирала на Essence и спирала Essence I love Extreme(черната) .Купени са преди 2 дни , ползвани са 1 път. Срока на годност и на двете е до 10.11.2017г.   bouquet
Разменени

# 697
  • Мнения: 150

Имам доста неща за размяна:
- manhattan коректор стик 75 beige;
- alverde течен коректор 01 naturelle - 2 пъти използвано около очите, не ми харесва;
- essence фон дьо тен stay all day 16h 30 soft sand;
-  manhattan фон дьо тен powder mat 82 beige;
- catrice photo finish 010 sand beige;
- vichy dermablend 35 sand;
- avene couvrance 01 porcelain;
- avene cleanance почистваща вода 50 мл неотваряна;
- neutrogena 2 v 1 почистващ гел и маска - липсва един пръст от цялата туба, която е 150 мл;
- avene triacneal - използвано само 2 пъти  Sad
-  clinique 3 стъпки с лосион номер 4 - четири дози от трите;
- decleor hydra floral mask - неотваряна;
- balea ензимна маска - 2 пъти използвана.

Предпочитам лична размяна в София.

# 698
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Палитрата на Пупа е вече с нов притежател  Peace

# 699
  • Мнения: 437















Natural rose



Не е отварян!







# 700
  • Мнения: 2 622
Разменям фондьотен L'Oreal Infallible (новата версия), цвят 120 - най-светлия. Използван е 5-6 месеца, липсва около 1/3.
Скрит текст:

# 701
  • Мнения: 828
 Здравейте , разменям дневния крем на Биофреш от Йогурт колекцията. Отворен е преди седмица и съм го ползвала 2 пъти. Разменям го,защото имам друг фаворит и ползвам него в момента.Не търся нищо конкретно  Grinning http://prikachi.com/images.php?images/455/7948455Z.jpg

# 702
  • Мнения: 763
Здравейте, разменян ФИЛОРГА МИЦЕЛАРЕН РАЗТВОР ПРОТИВ БРЪЧКИ 400 мл., ползвана няколко пъти Simple Smile

# 703
  • Мнения: X
Разменям ето този ББ крем на AVON

Чисто нов е, в кутийката!

# 704
  • Мнения: 413
Разменям LOOSE пудрата на Инглот. В най-светлия цвят.

Общи условия

Активация на акаунт