Re: След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.13

  • 29 133
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Снимките са от различно време. Фенките са с различно облекло. Да не се вкарваме във филм
Различна е само с бялото, но това отгоре черното може да е нещо като жилетка и да го е съблякла ,точно по тая причина - да ни заблудят, че са от различно време  Mr. Green

# 616
  • Мнения: 22 147
Eли  Hug оптимизъм му е майката  Laughing Laughing Laughing

Пепи  Hug със здраве да си ползваш десния крачол  Laughing

zdragolova  Hug ние си знаем, но по-ни харесва да говорим друго, мечтите са безплатни  Laughing

# 617
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Eли  Hug оптимизъм му е майката  Laughing Laughing Laughing

newsm62 newsm62 newsm62

# 618
  • Мнения: 22 147
Керем подарява на Мелис все лилиуми, никога рози, камо ли пък бели  Joy

# 619
  • Мнения: 564
Стоя аз днес и си мисля как ще изглежда детето на КБ и ХД (ех мечти, мечти...) и установявам, че със сигурност ще има перфектен нос, зъби като за реклама на Лакалут и къдрава косица като за реклама на Уош енд Гоу.  Party Mr. Green Mr. Green

Очитее.. Тук малко ми напомня Киво.   Kissing Heart

А, и друго си мислех: представете си отиваме ние в Станбула и какво да видим - засичаме Кирето така съвсем случайно, без да сме го проследили и ни блесват очичките веднага (разбирам, че в 20 млн. град трудно, но мечтите са безплатни), ОБАЧЕ е заедно със Зъбличка и има два варианта: или се снимате и с двамата, или си тръгваме без снимка. Какво бихте направили? (Такива неща се въртят из моята главица  Mr. Green Mr. Green)

# 620
  • Мнения: 3 917
Стоя аз днес и си мисля как ще изглежда детето на КБ и ХД (ех мечти, мечти...) и установявам, че със сигурност ще има перфектен нос, зъби като за реклама на Лакалут и къдрава косица като за реклама на Уош енд Гоу.  Party Mr. Green Mr. Green

Очитее.. Тук малко ми напомня Киво.   Kissing Heart

А, и друго си мислех: представете си отиваме ние в Станбула и какво да видим - засичаме Кирето така съвсем случайно, без да сме го проследили и ни блесват очичките веднага (разбирам, че в 20 млн. град трудно, но мечтите са безплатни), ОБАЧЕ е заедно със Зъбличка и има два варианта: или се снимате и с двамата, или си тръгваме без снимка. Какво бихте направили? (Такива неща се въртят из моята главица  Mr. Green Mr. Green)

 Аз като по- нахална ще  си поискам снимка само с него..... И тактично ще и дам   фотоапарата да снима. Аз  със ЗвездЪта даже  фотошопирани снимка не искам да имам ::Д hahaha

# 621
  • Мнения: 5 624
Снимам се и с двамата и веднага изрязвам снимката!

# 622
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
 ritnik на Зъбла и се снимам с Кирето  Mr. Green

# 623
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Влади пусна ли си първи епизод  newsm78

# 624
  • Мнения: 22 147
Аз като Владито  Peace

Гледам 15-ти - на кино сааааааа , в мола  Laughing

# 625
# 626
  • Мнения: 564

 Аз като по- нахална ще  си поискам снимка само с него..... И тактично ще и дам   фотоапарата да снима. Аз  със ЗвездЪта даже  фотошопирани снимка не искам да имам ::Д hahaha
Определено това е най-добрият вариант, но като го знам туй какво е нахално и на всяка снимка как се вре, (а и отделно като ни види кви сме 'убави  Whistling Party Laughing)...

# 627
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Ето, Дейзи го каза  Naughtyкаква е вероятността в 20 милионен град случайно да срещнем Кирето  newsm78 почти клоняща към нула  Peaceтогава, как аджаба двете фенки в различно време  на едно и също място срещат  Ханде и Керем и се снимат с тях  newsm78 Mr. Green

# 628
# 629
  • Мнения: 5 624
Скрит текст:




С този цвят на косата и ходи  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт