Кои потребители са ви приятни?

  • 34 613
  • 986
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 99
Присъединявам се към фенклуба на Deetron. Прави страхотни описания (за мъж) на парфюмите в Парфюмната.

# 46
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И на мен ми е приятен.

# 47
  • Мнения: 6 718
Мис Джулай   bouquet  личи си, че е готина, с чувство за хумор, интелигентна.
Лиляна   bouquet пряма, рязка, в повечето случаи съм съгласна с нея.

# 48
  • Мнения: X
Много ми допадат Не се сърди човече, Касита, Лиляна, Елица, Кака Сийка, BirdsFlu, VerdammtesMädchen, marcheva14, Kally May, Бижу, Андариел.

Намирам ги за много интелигентни жени. Повечето едва ли ме "познават" но мен си ми харесват. Grinning

И Черното коте ми е много положителна и свежа. Simple Smile Със сигурност пропускам някоя, но за тези се сещам в момента.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Намирам ги за много интелигентни жени. Повечето едва ли ме "познават" но мен си ми харесват. Grinning

И Черното коте ми е много положителна и свежа. Simple Smile Със сигурност пропускам някоя, но за тези се сещам в момента.

   Ааа, не само гореизброените, и аз не те познавам (ако говориш за мен, 'щото има и още една Църна маца из темите). Mr. Green

   Шегувам се, разбира се. Hug Радвам се, че съм направила добро впечатление на някого, макар и задочно.  bouquet

# 50
  • Мнения: X
Намирам ги за много интелигентни жени. Повечето едва ли ме "познават" но мен си ми харесват. Grinning

И Черното коте ми е много положителна и свежа. Simple Smile Със сигурност пропускам някоя, но за тези се сещам в момента.

   Ааа, не само гореизброените, и аз не те познавам (ако говориш за мен, 'щото има и още една Църна маца из темите). Mr. Green

   Шегувам се, разбира се. Hug Радвам се, че съм направила добро впечатление на някого, макар и задочно.  bouquet


За теб става дума. Wink Освен това много харесвам черни котки. Heart Eyes Приличат ми на мини пантери.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
   Моят е точно като мини пантерка, понеже е с голяма костна структура, но не е дебел, което го прави изключително пъргав и елегантен, но спирам да спамя вече, sorry за off-а  bouquet

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, не е много честно, не очаквах толкова много потребители да ме споменат. сега с какви очи ще се джавкам. Трябва да надничам тук, преди да попръжна някого.  Laughing

А иначе много пъти съм се разписвала подробно в такива теми и списъкът ми всеки път расте.
Този път ще кажа, че по държанието ми спрямо тези, които ми допадат, ще си проличи. Т.е. по делата ще съдите, не на думи. Харесвам умните хора, четящите, мислещите.
Случвало се е да споря с много хора, но има разлика, когато срещу мен има смислени аргументи и безсмислено плюене.

# 53
  • Мнения: 4 892
Защо не си очаквала? Между другото, аз много се забавлявам с шегите ти. А още по-забавно е, когато не ги разбират. Добави и мен в списъка и знай, че можем да се сдракаме, така, за подправка.  Simple Smile

# 54
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Въпросът "Кого харесвате" се оказа неочаквано сложен, когато се замислих.

Има потребители, у които харесвам начина, по който пишат. Други обаче харесвам и заради онова, което пишат.

Има някои, които харесвам как (ме) четат, ако ме разбирате.

Има трети и четвърти, които харесвам как изглеждат.

Има една съвсем камерна група, у която харесвам устойчивостта, с която се справя със стадни атаки.

Но най-вече харесвам потребители, които са си под шапката. Поне през повечето време са там.

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма проблем, Нино, само да си намерим тема за спор, че май ще ни е трудно да открием такава, в която да сме на различни мнения.

# 56
  • Мнения: 2 172
Много потребители са ми симпатични  Heart Eyes

НСЧ, Джой, Инфантилна, Тонка, AQUA, Касита, Мис Джулай, Андариел, Самсара, Сарк, Камалия, Янтра, Argent, Трещерица, Тарталета, Янечек и много други.

Странно ми е защо AQUA е споменавана често в противоположната тема. Говорили сме си много с нея и мога да кажа, че е страхотен човек  Heart Eyes

Много харесвам Лиляна! Почти винаги споделям нейното мнение. Изключително справедлива, логична и обоснована. Чета я с удоволствие.

# 57
  • Мнения: X
И аз се изненадах, че AQUA отнесе толкова негативи. Съгласна съм с голяма част от нещата, които пише. Умна е и се обосновава добре.

# 58
  • Мнения: 2 052
Харесвам страшно много потребители, със сигурност ще изпусна някой  Hug

Ла Сомбра, Мадам, Обич Синеока


Благодаря,  Таис,  взаимно е!  Simple Smile
Вече рядко успявам да пиша и е много приятно,  че някой ме помни.
Моите симпатии са разнопосочни и много,  и все се надявам,  че съм успяла да ги облека в отношение.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
   Обич Синеока, и аз съм попадала на много съдържателни твои коментари (помня те, заради снимката на аватара и по-специфичния ти ник). Много ми допада форумното ти присъствие. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт