На море в ТУРЦИЯ - тема 33

  • 122 509
  • 706
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 459
Белла  дете над 13 го броят за възрастен Simple Smile
Лошо ! Stop Това вече променя нещата.
Все си мисля, че би трябвало да има  %  отстъпка.
Следователно, ако семейство с породени деца на 13 и 14 г. ще плати
цена за четири възрастни.... просто си разсъждавам ! Grinning
Относно ранните записвания, прекалено са ранни, поне за мен.

Е то има някаква отстъпка за човек на трето допълнително легло и смятаме да се възползваме от нея. Аз тази година също съм решила да разчитам или на ласт минет, или   на "каквото остане"  Wink
Миналата година резервирах за Грийн нейчър още декември и до юни треперих, защото родителите ни са възрастни и всеки си има едно на ум. А юни още имаше свободни места. Обожавам го този хотел, защото не е на първа линия и по тази причина не е предпочитан от българи и руснаци.Тази година няма да правя подобна грешка. В най-лошия случай, хукваме към Истанбул и ще се печем на Кючюк чекмедже, или на Авша. Като варненските плажове са си. Но съм почти сигурна, че и юни ще има места за Грийн нейчър!

# 556
  • Мнения: 15
Джи,
Аз пътувам с тази фирма, която Ви е направила 10% отстъпка.
Но за моята група, която е повече от 6 човека отстъпка йок  Joy

 Хм..странно,наистина... Приятелите,с които ходихме бяха пътували с тях вече няколко пъти.. освен,да са искали да ни спечелят и нас като клиенти,защото се колебаехме дали да си пътуваме пак с Aquatour или с тях. Нямам идея.  Rolling Eyes
 Мислех,че е практика.

# 557
  • Мнения: 2 788
За да съм коректна, ние в Аполо като редовни клиенти /имаме си клубни карти/ винаги ползваме отстъпка, различна, но минимум 5%, без значение дали сме компания, въпреки че така пътуваме.

# 558
  • Мнения: 2 184
Бела,има процент,плаща се 70-80% от цената за възрастен Peace

Гледаш графата дабъл+екс би Peace
Благодаря !
Все пак се прави разлика между 13 годишен и татко му ! Mr. Green , има  % отстъпка
в полза на подрастващите ! Смело мога да кажа, че на 13г. не са с един и същ ръст и кг.,
и хранителни предпочитания, а и нямат все още лична карта.

# 559
  • Варна
  • Мнения: 10 765
Бела,има процент,плаща се 70-80% от цената за възрастен Peace

Гледаш графата дабъл+екс би Peace
Благодаря !
Все пак се прави разлика между 13 годишен и татко му ! Mr. Green , има  % отстъпка
в полза на подрастващите ! Смело мога да кажа, че на 13г. не са с един и същ ръст и кг.,
и хранителни предпочитания, а и нямат все още лична карта.



Такава е политиката на хотелите и въпреки всичко,пак бих предпочела да си изхарча парите в Турция,отколкото в БГ Peace

# 560
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Хмх,на Лора последно от Емералд за 10000 лв оборот не са й направили никаква отстъпка,а пътуват с тях две години newsm78

На какъв принцип избират,на кой да направят отстъпка?
  И ние тази година бяхме резервирали с Емералд 9 човека и отстъпка йок,даже бяхме по едно и също време в един хотел с Лора!

# 561
  • Варна
  • Мнения: 10 765
Хмх,на Лора последно от Емералд за 10000 лв оборот не са й направили никаква отстъпка,а пътуват с тях две години newsm78

На какъв принцип избират,на кой да направят отстъпка?
  И ние тази година бяхме резервирали с Емералд 9 човека и отстъпка йок,даже бяхме по едно и също време в един хотел с Лора!

Може би трябва да се пита за отстъпка,ако си премълчиш-губиш Mr. Green

# 562
  • Мнения: 3 290
Това щях да питам и аз.Питате ли за тези отстъпки или ?Защото ние сега за Нова година сме 7 човека но няма отстъпки.

# 563
  • Мнения: 15
 Питаме. Mr. Green
 А може би и има значение кога резервираш,каква част от сумата плащаш и т.н.Ние си платихме цялата сума и къснично си направихме резервацията- може би месец преди почивката.
 Но щом няма фиксирана отстъпка на сайта на ТА,най-вероятно се определя индивидуално.

# 564
  • Варна
  • Мнения: 10 765
Правила съм и ранни записвания,и в последния момент и винаги е имало отстъпка,търся си отстъпка винаги,но както каза Джи,индивидуално е Peace

# 565
  • Мнения: 152
Цените на Аполо са  Shocked Shocked Shocked  . При нас разликата е 540 лв. отгоре в сравнение с това което платихме миналата година - за същия хотел на същите дати .
Не съм сигурна дали тук е мястото да пиша, но мисля, че турската лира е вързана с долара, а той скочи много и е с тенденция да скача нагоре още, следователно ще скача и турската лира, следователно ще се вдигат цените поне аз така си мисля.

# 566
  • Мнения: 164
Приятели Hug 3ададох ви едно въпросче преди 2-3 страници, но никой не отговори  cry
Ако си спомняте 3а Паша бийч и Палм Уингс в Кушадасъ.Е, никой ли не е бил и в двата хотела newsm78

По въпроса 3а ранните 3аписвания...и друг път съм го писала, ще се повторя. Никой не 3нае какво го чака след 5-6 месеца - вярно е. Но, а3 не 3нам и утре, в други ден, след една седмица какво ме чака...и това е вярно. Винаги правя ре3ервации на ранни 3аписвания. 3а почивката ни това лято я направих на 16.12.2013 г. с това спестих 270 лв на човек или 540 лв 3а двама...ами никак не е малко. И една уговорка - 3ависи от хотела.

И нещо много ВАЖНО, което всеки подминава. Татяна съобщи, че няма въ3можност да поддържа темата.С удоволствие бих се 3аела, но 3а съжаление нямам техническите по3нания 3а да го направя.
Моля ви, който има време и ра3бира да поеме щафетата от Татяна Praynig

# 567
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
http://exoticholiday.bg/ranni-zapisvania-antalia-2015-samolet/-7-noshtuvki Оферти за Анталия със самолет за 7 нощувки!

# 568
  • Мнения: 4
Не съм почивала в Палм Уингс - Кушадасъ,  почивала съм в хотел Батихан, но това лято почивахме в Паша Бийч - Мармарис - 2 възрастни с две деза на 7 години. Бяхме настанени в новия блок на хотела стая с частичен изглед море. Стоята беше достатъчно голяма и просторна, като се има в предвид, че се прибирахме само вечер за сън. През деня прекарвахме времето си на  плажа, басейна и в  разходки. Хигиената в стаите и в общите части на хотела - безупречна. Стаите се почистваха всеки ден, бельото за 7 дни се смени 1 или два пъти,хавлиите всеки ден.Храната достатъчно и в изобилие- смятам, че беше помислено за всички - имаше и детско мемю, диетично меню и т.н.На моите деца им хареса анимацията - всяка вечер имаше детска дискотека, а след това и анимация за възрастни с различни шоу програми.Тъй като освен да ходя  на плаж, аз обичам и да се разхождам сматам, че хотела е с перфектна локация - може да стигнеш и пеша до центъра на града, може и с долмуш.Освен това Мармарис според мен е невероятно красив град който те омагьосва и те кара да се върнеш отново. Още повече, че щом веднъж сте били в Палм Уинг, според мен е хубаво да  посетите  и друг хотел и друг град. В Мармарис се предлагат и екскурзии, където могат да се видят  интересни места- Далян-Каунус, островът на Клеопатра, остров Родос.
За мен везните клонят към Мармарис, хотел Паша бийч.

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

И нещо много ВАЖНО, което всеки подминава. Татяна съобщи, че няма въ3можност да поддържа темата.С удоволствие бих се 3аела, но 3а съжаление нямам техническите по3нания 3а да го направя.
Моля ви, който има време и ра3бира да поеме щафетата от Татяна Praynig



И аз съм зле технологически  Blush иначе с най-голямо удоволствие бих се заела. Нека наистина някой, който може да оформи заглавната страница, да се погрижи за новите теми. Ще е жалко да зациклим тази прекрасна темичка във форума.

Общи условия

Активация на акаунт